Galatasaray, Trezeguet'i Resmen İstedi! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Trezeguet'i Resmen İstedi!

Rummenige'den daha iyi futbolu biliyorum dedin ya :) Bu postu unutmasın renktaşlar...Hadi madem biliyorsun tek tek dünya kupası maç tahminlerini yap, hadi hodri meydan...Marttan beri buradayım neredeyse tüm tahminlerin yanlış çıkıyor görebildiklerimde bana musallat oldukların hadi yaz 15 temmuzda dönüp bakarız ne kadarını tutturmuşsun hadi bakalım Rummenige Can :)

Tahmin yürütmekle ne alakası var ya. Çok değişik bir düşünme şeklin var gerçekten.

Tüm tahminlerim yanlış çıkmış ha öyle mi o kadar çok iyi takip ediyorsan beni biliyorsundur söyle bakalım hadi ne tahminlerim yanlış çıkmış.

sent via GSC

Futboldan zerre anlamayan ama ukalalık yapıp tanımadığı insanları itham etmekten çekinmeyecek egoya sahip balon birine ders vermek zorundayım o yüzden yazıyorum.

1. Ünal Aysal sever değilim. Geçmiş yıllara ait mesajlarımı okumadan işkembeden sallamayalım.
2. Sınırlı futbol bilgin ile 35 yaşında teli kadayıf olmuş, maximum 1 sene verim verecek adamları önermeyi bırakalım. Çünkü oynatacakları allem olsa 1 fazla CL turu ama maliyetlerinin bizi nerelere götürdüğünü Drogba-Mancini örneklerinde gördük.
3. Klavye başından turancılık oynamaktansa FM oynamayı tercih ederim.

Son olarak bizim kulüp ne Barcelona, ne R.Madrid. Devamlı başarı istiyorsak, gidip 35'lik yıldızlara para vereceğimize alt yapıyı sisteme oturtup Cengiz Ünder, Çağlar, karakteri eksik de olsa Arda gibi isimleri çıkartıp onlar ile marka olmaya çalışmak çok daha heyecan verici benim için CL'de geçilecek bir fazla turdan.
FM oyuncusu hadi hodri meydan gir bakalım bir post olarak dünya kupası tahminlerini...Madem sen itham ediyorsun ya hadi bakalım göster sınırsız futbol bilgini :) gir tahminlerini de boyunun ölçüsünü al...Yalnız tahmin yapmazsan 2 gün içinde grup maçlarına en kötü korkup kaçmış sayılacaksın...İşte o zaman başkalarını cahillikle itham etmemiş olursun ya da gir tahminlerini seçim senin...Bakalım kim kime ders veriyor...Boş konuşma icraatlarını görelim...

Avatarına eklediğin adamı benim postlardan takip etmen çok manidar iyi sahip çık yalnız kurt raduyev avatarına...Ben 1994'ten beri takip ediyorum Bayerni ne oldu? :) Madem çok biliyorsun dünya kupası tahminlerini yap eğer eskiler değil yenilerden bahset diyorsan...2 gün sonra turnuva başlıyor...Yaz dursun...Çürütülecek argüman mı bakıyorsun :) Ben bakmam fikrimi söylerim takıntım yok ama doğru bildiğimden küfür ve linçle de geri adım atmam. Galatasaray böyle züppe futbolculara bırakılmayacak kadar büyük marka yıldız gelmiyorsa çöp transferine gerek yok.
Senden niye takip edeyim birader sapık mısın nesin,Çeçenim ben anne tarafından da baba tarafından da.Raduyevi de Movsar'ı da Şamil'i de senden iyi bilirim rahat ol sen,O öyle bilmeyene Enver menver anlatmaya benzemez.Sen kuruluşundan bu yana takip etsen de futboldan anlamadığından mütevellit çamaşır makinesi izleyen çocuktan bir farkın yok.:)Ben maç kaçırmadım diyorum eminim toplasan 5 lig maçını izlemedin Bayern'in.Kaldı ki Ribery ve Robben çok sevdiğim adamlardır,onlara herhangi bir eleştrim kesinlikle yok.Buradaki sorun maliyetin çıkmama ihtimalinin yüksek olması,gayet basit.

Tahmin yürütmekle ne alakası var ya. Çok değişik bir düşünme şeklin var gerçekten.

Tüm tahminlerim yanlış çıkmış ha öyle mi o kadar çok iyi takip ediyorsan beni biliyorsundur söyle bakalım hadi ne tahmin etmişim.

sent via GSC
Bırak şimdi sen demedin mi rummenigeden daha iyi biliyorum futbolu diye konuyu çevirme gir tahminlerini ben de girmezsem terk ederim forumu hodri meydan, konuyu çevirme gir tahminlerini de kim feraset sahibi ortaya çıksın...Siz dördünüz ben tek :)

Hayatımda alkol almadım ama sen alabilirsin de konuyla ne alakası var? Geçen ay robben ve ribey gibi isimlere 5 milyon maaş verilmez deyip bu çakma adama 5 milyon boservis verilir dersen adam bedavaya mı oynayacak? Eee o zaman maliyeti dünya yıldızlarını geçmiş oluyor...Mantığını kurabildin mi? Bu adama 7 milyon euro üzeri verince batmıyorsan, tarıka-selçuka-gündoğana-adiliye yıllık 5.5 milyon euro verirken batmıyorsan robbene vereceğin 5 milyon euro ile batmazsın zira bir örnekte 2 , diğer örnekte de yarım milyon az çıkıyor bütçenden...

Ama tabii sen ribery bizdeyken 10 yaşında olduğundan akıl yeni yeni baliğ olduğundan olayları kavrayamayabilirsin. İşte dünya kupası geldi az gez ve tüm maçları izle de futbol bilgin gelişsin...1990 dünya kupası da dahil tüm maçları izledim hala eksikliklerim oluyor az maç izle ondan sonra gel...
Mesele batip batmama olayiysa ve sen bu cizgide hareket ederek kulubun yonetilmesini istiyorsan zaten vizyonsuz soylemimi kanitlamis olursun.

Vizyon dedigin sey 28 yasinda Sneijderi almaktir 35 yasindaki herifleri takima doldurmak degil. Bunlarin sana katkisi olamaz zarari olur.

Sen genc isimlerle bonservisiyle satabilecegin isimlerle ve ayni zamanda seni sampiyon yapabilecek isimlerle kadro kurarsan vizyoner olursun. Kar elde edince de illa ki yildiz almak istiyorsan 28 yasinda futbolunun olgun donemindeki herifi alirsin.

Riberyi zamaninda alan ve elinde tutup pazarlayan galatasaray olmalisin o zaman basarili olursun.

Gerci bunlar senin bagnaz ve at gozluklu dunyana soylenmis bos laflar olacak ama yine de soyleyerek senin gibi cahil insanlara karsi gorevimi yapmaktan gocunmam.

Derinlerine ektigim vizyoner tohumlarin degerini butun bunlar icinde yesermeye baslayinca daha iyi anlayacaksin.

Bırak şimdi sen demedin mi rummenigeden daha iyi biliyorum futbolu diye konuyu çevirme gir tahminlerini ben de girmezsem terk ederim forumu hodri meydan, konuyu çevirme gir tahminlerini de kim feraset sahibi ortaya çıksın...Siz dördünüz ben tek :)
Asıl sen çevirme.

Ortaya bir laf atıyorsan altını dolduracaksın söyle bakalım hangi tahminlerim yanlış çıkmış. Bekliyorum.

sent via GSC

Senden niye takip edeyim birader sapık mısın nesin,Çeçenim ben anne tarafından da baba tarafından da.Raduyevi de Movsar'ı da Şamil'i de senden iyi bilirim rahat ol sen,O öyle bilmeyene Enver menver anlatmaya benzemez.Sen kuruluşundan bu yana takip etsen de futboldan anlamadığından mütevellit çamaşır makinesi izleyen çocuktan bir farkın yok.:)Ben maç kaçırmadım diyorum eminim toplasan 5 lig maçını izlemedin Bayern'in.Kaldı ki Ribery ve Robben çok sevdiğim adamlardır,onlara herhangi bir eleştrim kesinlikle yok.Buradaki sorun maliyetin çıkmama ihtimalinin yüksek olması,gayet basit.
yoo aynı resmi ben paylaşmıştım sen de başlıktaydın da küfür yazmayı alışkanlık haline getirdin...Sapık mısın ne ? Önerme mi? Benim yazdığımın karşılığı bu mu? O zaman ben de sana aynısını yazayım küfür değilse SAPIK MISIN? :) Konuyu çevirme gir dünya kupası maç tahminlerini er meydanından kaçma yok öyle işkembeden sallamak...

@Alp Memduh Kalyoncu @Alpay Asma @Can BÜYÜK @Demir Baş lafınızın arkasında durun madem futbol bilginisiniz ya ben de cahiliyim hep geçmişten örnek veriyorum, 5 sene 10 sene öncesinden tüm forumun önünde meydan okuyorum 2 gün sonra dünya kupası girin tahminlerinizi ben de gireceğim kim futboldan anlıyor kim anlamıyor ortaya çıksın...Alp ve Demir zaten argümanı kalmayınca küfür ederler Can ile Alpay da konuyu çevirmeye çalışıyor...Muhatap olmuyorum nobranlığı altında ama kendileri alıntıladılar bu başlıkta isteyenler kontrol edebilir.

Trezeguet'nizin de maçları yorumlayın :)

Üst Alt