Galatasaray Tribünlerinde Latovlevici Olayı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Tribünlerinde Latovlevici Olayı

Yahu zaten adamın yerde ki rakipten bile alamadığı top az kalsın penaltı oluyordu.
Lato yetersiz, orasını tartışmak bile saçma. Ama bu yersiz ıslıklama maçtaki bütün futbolcuları etkiler sadece Lato'yu değil. Neresinden tutarsan tut aptalca bir olay. Ne yani Lato R.Madrid'ten geldi de bizi sallamıyor mu? Adamın çapı bu, bitmiş işte. Protesto bana kalırsa Tudor'a idi zaten, futbolcu günah keçisi oldu. Islıklama olaylarına hep olumlu yaklaşmışımdır fakat bu tamamiyle farklı bir durum.

Lato yetersiz, orasını tartışmak bile saçma. Ama bu yersiz ıslıklama maçtaki bütün futbolcuları etkiler sadece Lato'yu değil. Neresinden tutarsan tut aptalca bir olay. Ne yani Lato R.Madrid'ten geldi de bizi sallamıyor mu? Adamın çapı bu, bitmiş işte. Protesto bana kalırsa Tudor'a idi zaten, futbolcu günah keçisi oldu. Islıklama olaylarına hep olumlu yaklaşmışımdır fakat bu tamamiyle farklı bir durum.
O Protesto Latovlevici için değildi, kaç maçtır adamın yetersiz olduğunu, zarar verdiğini göremeyen Teknik Direktörümüz var ya, işte o Beyzade içindi.

Bir değil iki değil, kaç maç, ne yapsın hocam bu taraftar?

Daha önce de sordum, inat ile devam ettirilen hatalara Taraftar nasıl tepki versin, doğrusu nasıl? Bir iki ıslıklama ile oyundan çıkaracağını mı düşünüyorsunuz gerçekten? Böylesi inat bir adam, yaptığı açıklamalar ile kendinde suç görmediğini gösteren bir adam mı çıkaracak bir iki ıslık ile?

Yerde olan rakipten topu alamadığı pozisyonda Serdar ile rakibin pozisyonuna hakem penaltı verse ne olacaktı?

Son düzenleme:
Taraftar manyamis

Oyuncuyu hataya zorlayacak raddede protestoyu kendilerine hak goruyorlar
Islikci simariklara tepki gosterenlere tesekkurlerimi sunarim
Tepkiyi 1-2 homurtu-islik karisiminda birakamayip delikanli olduklari icin ben cikacak dediysem cikacak kardesimcilige varip kendi dogrularini macin uzerine empoze etmeye calisan maholar lutfen maci evinizde takip edin
@Keramettin TANRIVERDİ @Alp Basma önümüzdeki adam Hayri'ymiş.

Ben şoktayım şu an :S

O Protesto Latovlevici için değildi, kaç maçtır adamın yetersiz olduğunu, zarar verdiğini göremeyen Teknik Direktörümüz var ya, işte o Beyzade içindi. Bir değil iki değil, kaç maç, ne yapsın hocam bu taraftar? Yerde olan rakipten topu alamadığı pozisyonda Serdar ile rakibin pozisyonuna hakem penaltı verse ne olacaktı?
Kesinlikle ben de öyle düşünüyorum, protestonun hedefi Tudor. Ama takıma iyilik yapayım derken daha da zarar verebilecek bir olay bu. Yani kısacası, zamanında Selçuk'un ıslıklanması ile bu gün Lato'nun ıslıklanması çok farklı. Gel gör ki protesto eden taraftara sorsan iki olayda takımı için.

adam büyük ihtimal soyunma odasında ağlamıştır. Üzüldüm açıkçası. İkinci yarıda inanılmaz dağıldı adam. 32 yaşında zirveye çıktı ama kapasitesi yetersiz. Devre arası güzelce ayrılalım bence.

Oyundan cikinca parasi bankaya yatmiyor mu ?

ne aliyor bilmiyorum ama fena para degildir

bizi de isliklasinlar sonra sezonluk 750 bin euro ateslesinler problem olmaz

Oyundan cikinca parasi bankaya yatmiyor mu ?

ne aliyor bilmiyorum ama fena para degildir

bizi de isliklasinlar sonra sezonluk 750 bin euro ateslesinler problem olmaz
Şu forumda bunu sana yazacağım kırk yıl düşünsem aklıma gelmezdi ama Helal olsun.

Ben bugün işimi iyi yapmayayım Protesto değil çıkış kağıdı mı alırım.

Ben lato ya kiziyorum , nedeni de , takim sezon basinda asamoah i aramis ugrasmis etmis , alamamis

yerine seni getirmis , oyle bir oyna ki , asistler , goller ,
muz ortalar , super kesicilik , ileri geri ciger gibi git gel , oyunun solunu yonet be adam

millet de desin ki asamoah dedik ama lato ondan cok daha iyi

iste para iste ilk 11 iste firsat , oyna unuttur asamoah i

bu yuzden kiziyorum

Latovlevici'yi ıslıklayan gevşekler puan kaybı sonrası gülerek Eto'ile fotoğraf çektiren zihniyettir..Yani GEVŞEKTİRLER !!!!
Suat atesdagli

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kesinlikle ben de öyle düşünüyorum, protestonun hedefi Tudor. Ama takıma iyilik yapayım derken daha da zarar verebilecek bir olay bu. Yani kısacası, zamanında Selçuk'un ıslıklanması ile bu gün Lato'nun ıslıklanması çok farklı. Gel gör ki protesto eden taraftara sorsan iki olayda takımı için.
Tamam eyvallah senin savunduğun noktayı anlıyorum, böylesi ters tepe bilir.

Ancak başka türlü nasıl olacak? Kaç maçtır adam inadına oynatıyor ve bu adam Takıma zarar veriyor. Adama da bişey demiyorum kapasitesi bu.

Bu durumu düzeltecek olan Teknik Direktör, düzeltmek yerine inadına devam ediyor ise ve görünen o ki buna kulüpte kimse müdahele etmiyor ise, nasıl değişecek bu durum?

Ve söylemeye dilim varmadı ama bahsettiğim yerde ki adamdan alamadığı pozisyonun devamı penaltı.

Son düzenleme:
moralini niye bozuyosunuz hocanın işine ne karışıyosunuz diyenler hayatında kendi hakkını savunamayan insanlar, taraftar linnesin hak ettiği formayı vermeyen tudor u elelştirmiş hemde hakkını alamayan linnes in arkasında durmuştur . lato nun defansif yada ofansif vasat olduğunu söyleyin ya iyi demiyorum bak adam vasat bile değil

Tamam eyvallah senin savunduğun noktayı anlıyorum, böylesi ters tepe bilir.

Ancak başka türlü nasıl olacak? Kaç maçtır adam inadına oynatıyor ve bu adam Takıma zarar veriyor. Adama da bişey demiyorum kapasitesi bu.

Bu durumu düzeltecek olan Teknik Direktör, düzeltmek yerine inadına devam ediyor ise ve görünen o ki buna kulüpte kimse müdahele etmiyor ise, nasıl değişecek bu durum?

Ve söylemeye dilim varmadı ama bahsettiğim yerde ki adamdan alamadığı pozisyonun devamı penaltı.
Demin ki mesaj eksik alıntılanmış; ona istinaden ekleme yapayım bu mesajın ile beraber,

Taraftar ne yapacak sorusuna gelince öncelikle 1-0' öndeyken kötü oynayan bir futbolcuyu ıslıklamayacak. Yani benim gözümde aşırı saçma bir olay bu. Demin de yazdığım gibi, bu protesto o anda sadece Lato'yu değil, bütün stadı etkiler. Penaltı olsaydı ne olacaktı demişsin, peki aynı mantıkla Lato kötü oynadığı maçta bir de ıslıklanınca maçtan tamamiyle kopup gidip saçma bir hatayla gol yedirse ne olacak? Taraftar biribirini mi ıslıklayacak tribünde? Her şeyi geçtim durum 1-0, 3-0 falan olsa neyse.

He bir de şu var, Linnes neden bir türlü formayı kapamıyor? Tam formayı kaptı diyorsun kayıplara karışıyor. Riekerink'i bile çıldırttı geçen sene. Bu sene de bir anda formayı tekrar kaptırdı. Yani Lato çöp, Linnes ise muazzam değil sonuçta. Düzeltme işini ara transfer döneminde bekliyorum ben. Linnes - Lato değişikliği ile değil. Belli ki Tudor ve yönetim de böyle düşünüyordu.

Ben bu adamı sevmiyorum en baştan beri , lakin adam yedek için son gün transferiydi. Tudor beyefendi hazretleri adamı inatla as 11 çıkarıyor ki yapamadığını görmemesi imkansız.

Tribündeki ıslıklama olayı, ilk başlarda doğru olsa da aşırısı canımı sıktı. Öndesin futbolcunun kafasını dağıtıyorsun ve durum 1-0.
Çıkarken yap ıslığını en kötü her top ayağına gelince niye yapıyorsun? Adamın kapasite bu , yaşı belli kariyeri belli.

Bizim taraftar durması gerektiği yeri bilmiyor gerçekten.

Demin ki mesaj eksik alıntılanmış; ona istinaden ekleme yapayım bu mesajın ile beraber,

Taraftar ne yapacak sorusuna gelince öncelikle 1-0' öndeyken kötü oynayan bir futbolcuyu ıslıklamayacak. Yani benim gözümde aşırı saçma bir olay bu. Demin de yazdığım gibi, bu protesto o anda sadece Lato'yu değil, bütün stadı etkiler. Penaltı olsaydı ne olacaktı demişsin, peki aynı mantıkla Lato kötü oynadığı maçta bir de ıslıklanınca maçtan tamamiyle kopup gidip saçma bir hatayla gol yedirse ne olacak? Taraftar biribirini mi ıslıklayacak tribünde? Her şeyi geçtim durum 1-0, 3-0 falan olsa neyse.

He bir de şu var, Linnes neden bir türlü formayı kapamıyor? Tam formayı kaptı diyorsun kayıplara karışıyor. Riekerink'i bile çıldırttı geçen sene. Bu sene de bir anda formayı tekrar kaptırdı. Yani Lato çöp, Linnes ise muazzam değil sonuçta. Düzeltme işini ara transfer döneminde bekliyorum ben. Linnes - Lato değişikliği ile değil. Belli ki Tudor ve yönetim de böyle düşünüyordu.
Latovlevicinin bu hataları yapması için ıslıklamasına gerek yok ki, adam oynadığı her maçta yapıyor zaten. Sorunda bu zaten, buna rağmen inatla oynatılması.

Evet Linnes süper bir oyuncu değil ama ilginç olan Adam iyi oynadığı maçlardan sonra kesiliyor. Ben bu durumu Linnesin kabahati olarak açıklayamam.

Son düzenleme:
Onu değil onu oynatanı ıslıklamak lazım ama Tudor oynamadığı için ıslıklanamayacağına göre tepkiyi Lato gördü. Tepki oyuncuya değil elinde daha iyisi olduğu halde onu oynatanaydı bence.

Üst Alt