Galatasaray Tribünlerinde Latovlevici Olayı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Tribünlerinde Latovlevici Olayı

carole kadar defansif sacmalamiyor lato , su ana dek aklimda kalan iki hatasi var , birincisi visca yi gereksiz yere ittigi ve golle sonuclanan faul pozisyonu , ikincisi de alanya macinda gassamaya kaptirdigi topta guvenli oynamayip topu disari atacak mudahalede bulunamamasi

ama carole sirf senerden yedigi iki calimla 2 derbi kaybettirdi , adam kastamonusporluya bile ustun cikamiyordu , carole aman diyorum

lato esas hucum katkisi veremedi , defansif zayifligi biliniyordu ama hucumda hic karabukteki havasi yok
Üzerimize hücum edebilen takım yok doğru düzgün çünkü. Q7-Lato eşleşmesi nasıl olurdu mesela haftaya?

Ha dediğin doğru ama asıl beklenti ofansifti zaten o konuda da koca bir sıfır neredeyse. Geçen hafta Gomis'e bir orta açtı işte.

Hele bir pozisyonda solda top boşta kaldı baştan koşmadı sonra koşup arkasını boşalttı tam amatör işiydi.

Kapasitesi belli adamı ıslıklamanın nesi doğru anlayamadım ? Lato'yu ıslıklamakla bir şey elde edemezsin. O adamın bir suçu yok, kapasitesi belli. İllaha ıslıklayacaksanız eğer Belhanda'yı falan ıslıklayın anasını satayım, belki hırs yapar da Beşiktaş maçında top oynar.

Kapasitesi belli adamı ıslıklamanın nesi doğru anlayamadım ? Lato'yu ıslıklamakla bir şey elde edemezsin. O adamın bir suçu yok, kapasitesi belli. İllaha ıslıklayacaksanız eğer Belhanda'yı falan ıslıklayın anasını satayım, belki hırs yapar da Beşiktaş maçında top oynar.
Yukarıda açıkladım kapasitesinin de çok çok altında oynuyor çünkü. Lato'nun bireysel tüm top kullanmalarını içeren bir video yapsınlar mesela görürsün. Önündeki adama çarpıyor çoğu ortası ne defans ne ofans hiç katkısı yok geldiğinden beri.

Yetersiz de bu kadar da yetersiz değil. Tosic'i idi bu adam ligin, geçen yıla kadar.

Maç kopmuş olsa hadi neyse ama onun dışında (ve oyuncu puştluk yapmadığı sürece) maç esnasında oyuncuların ıslıklanmasına karşıyım şahsen. Ama Linnes yerine Lato'nun oynuyor olmasının açıklaması yok. Tamam Linnes de iyi değil ama Lato'dan daha iyi. Tudor sırf kendi aldırdı diye Lato'yu oynatıyor. Derhal bu yanlışından vazgeçmeli.

Senin gibi mallar anlayamaz mevzuyu.

1-0 iken ıslıklamak saçmaydı orası doğru ama takım önde olmasına rağmen ıslıklamak da ayrı bir mesaj. Maçı ekran başında izlemekle statta izlemek arasında da çok fark var.

Topu dışarı atması da az bile dedirtti zaten.

Yok kusura bakma ama cidden siz anlamiyorsunuz mevzuyu. Bende futbol maclarina gittim futbolculara yakin oldum. Onlarda insan olduklarini cok cabuk unutuyorsunuz ve istersen yuzlerce milyon kazansinlar bazi seyler asla degismez insanda.
Tudor'u gördük bile adam nasil stresslenmis nasil baski altinda yasiyor.
Cok gereksiz o adami isliklamak (Latoyu). Bir konuda Tudor'a cok hak verdim o da kendi oyuncunu mac esnasinda isiklamak - ha Sinani isiklarsin o serefsizin onde gideni fakat Latoloveci kotu futbolcu olmasina ragmen elinden geleni yapiyor daha fazlasini bekleyemezsin ki Basaksehir macin ikinci yarisinda gayet iyi oynamisdi hatta en iyi futbolcumuzdu o 2. yari.
Hayir o adami son günde aldik demiyorsunuz siz hic, insan demiyorsunuz, biz Asamoah veya alternatifleri alamadik diye gittik Lato'yu aldik son dk'da demiyorsunuz hic. Gelip gladiatorlermis gibi yuhluyorsunuz begenmediginiz ama sözde taraftari oldugunuz takiminiz futbolcularini. Ilk 11'de kim olursa olsun desteklersin en iyi sonuca varmak icin - bittikden sonra yuhlarsin.

Biraz context beyler, unutmayalim lütfen.

Ha tamam isikladin Asamoah geldi süperiz simdi.

moderatorluk gorevini kotuye kullaniyorsun . yavas yavas herkesle dalasmaya basladin , seni uyariyorum .

ikinci kez uyari yonetici arkadaslardan gelebilir haberin olsun .. burada rutbe farki var diye bu sekilde uyelerle dalasan hic bir mod tutunamadi . her forum basliginda alayci alayci ifadeler filan ne oluyoruz ?

bana da satastin demin ses etmedim ama baska uyelere de yaparsan 2-3 gun yoneticiler beni uyarirlar karisma diye 4 uncu gun rutbeni sokerler bilesin , cok karsilastik isim vermeyim simdi

5-1'lik mağlubiyetin sorumlusu Lato da değil bu arada. Yediğimiz gollerdeki baş aktörler Maicon, Mariano, Denayer ve kıymetlimiz Muslera. Bu adamları ıslıklayamazsın tabi, dokunulmazlıkları var. Denayer sahaya çıksaydı bugün taraftar alkışlardı hatta.

moderatorluk gorevini kotuye kullaniyorsun . yavas yavas herkesle dalasmaya basladin , seni uyariyorum .

ikinci kez uyari yonetici arkadaslardan gelebilir haberin olsun .. burada rutbe farki var diye bu sekilde uyelerle dalasan hic bir mod tutunamadi . her forum basliginda alayci alayci ifadeler filan ne oluyoruz ?

bana da satastin demin ses etmedim ama baska uyelere de yaparsan 2-3 gun yoneticiler beni uyarirlar karisma diye 4 uncu gun rutbeni sokerler bilesin , cok karsilastik isim vermeyim simdi

Bu nasil post
latoya yapilanla rahmiye yaptiginiz sey arasinda fark yok. 2si de barbarca.

islik konusuna gelince , bunun dogru ya da yanlis gelmesini tartisabiliriz , ama kimse kimseye karisamaz , oraya parasini verip koltuk hakki elde edip giren herkes kendince destek veya protesto edecegi seyi kendi belirlemekte ozgurdur

bunun binlerce kisi tarafindan yapiliyor olmasi da bir mesajdir , o mesaj lato ya dir , tudoradir bilemem ama mesajdir

ben isliklamam , bireysel olarak da soruyorsaniz dogru bulmuyorum ama baskasinin isligina elestiri getirmek , hele hele mudahale etmek kimsenin hakki degildir

sen de karsiliginda alkislarsin ,protesto edenleri protesto etmis olursun olur biter

Valla modlugumu alsinlar hic farketmez benim icin. Ve modlugumu nasil kotuye kullaniyorum ve sen kimi uyariyorsun sen bu forumun adminimisinde gelen giden uyeleri uyariyorsun mr.?

Valla modlugumu alsinlar hic farketmez benim icin. Ve modlugumu nasil kotuye kullaniyorum ve sen kimi uyariyorsun sen bu forumun adminimisinde gelen giden uyeleri uyariyorsun mr.?

ben uyariyi senin icin yaptim , sana karsi degil , biraz daha bu herkese ders verme alayci yaklasim tarzini surdurursen bizim gibi normal uye olarak yola devam edersin (ayrica daha iyidir sorumluluksuz olmak tavsiye ederim)

sabahtan beridir alintilarla yonetici , normal uye ayirt etmeksizin kesip biciyorsun , ne oluyor yani ? yazmayalim yorum o halde rahmiden firca yemeyelim diye

demin belhanda penalti konusunda da bana satastin devam ettirmedim

Üst Alt