Galatasaray Tv Digitürk'te

Adnan Polat, yeni projeleri hayata soktuklarını belirterek, ''Galatasaray TV'yi, bulunduğu platformdan çıkartıp Digitürk ile anlaşma yaptık. 74. kanal olarak izlenecek. Maç yayınlarının özetlerini de gösterecek'' dedi

Cevap: GS TV DIGITUK 'e giriyor!

Evet sonunda olacak.Bu haber daha öncedende çikmisti ama olmadi.Ligtv.com.tr de okudum bende.

Digi'ye geçince kablolu'dan ayrılma gibi bir durumu olmaz umuyorum.Biz kabloludan gayet rahat izleyebiliyoruz şuanda. :)

Bu habere üzülen tek ben oluyorum sanirim. GSTV sayesinde CL full mac arsivi kurdum ve her hafta sonu 1 mac daha cekiyorum. Insallah bir kac ay daha sürer digitürk'e gecis:)

Bu adami anlamiyom, NEZAMAN GECECEK ADNAN BEY!

Burda Digiturk'um var, ama GSTV yok. GSTV bi Digiturk'e gecse, transferler bu sene benden..

Ama nezaman Adnan abi yaaa..

D-smarttan cıktıgına göre Doğan holding ile anlaşmalar bozuldu herhalde. Digitürk'e geçmesi mantıklı ama bende bu sene iptal ettiriyorum digitürk üyeliğimi. İnsallah uydudanda izlenebilir şu andaki gibi

herkes digitürke gecsin diyor, ama gecerse daha az kisiye ulasmayacak mi? Her evde yok mesela digitürk. Konu mac özetlerini izlemek icinse, zaten TRT'den bakabiliyoruz:cool: nedir bu digitürk sevdasi anlamadim

olabilir, ama illa bakmak isteyen 42 dereceden paşa paşa bakabilir, hemde en beleşinden:cool:

sen kendi kÂrin olacak diye GS TV Dijiturk e gecmesin mi.. Biz Kac zamandır GSTV yi bekliyoruz.. Kendinizi Degil GS taraftarını dusunun.. kendi kârın olacak diye GSTV gecmesin Sen işini gor diye Gecmesin Biz bekleriz daha renktas... :mad:

Üst Alt