Galatasaray Tv Digitürk'te


Adnan Polat, yeni projeleri hayata soktuklarını belirterek, ''Galatasaray TV'yi, bulunduğu platformdan çıkartıp Digitürk ile anlaşma yaptık. 74. kanal olarak izlenecek. Maç yayınlarının özetlerini de gösterecek'' dedi
 
Cevap: GS TV DIGITUK 'e giriyor!Evet sonunda olacak.Bu haber daha öncedende çikmisti ama olmadi.Ligtv.com.tr de okudum bende.
 
Cevap: GS TV DIGITUK 'e giriyor!Digi'ye geçince kablolu'dan ayrılma gibi bir durumu olmaz umuyorum.Biz kabloludan gayet rahat izleyebiliyoruz şuanda. :)
 
Cevap: GS TV DIGITUK 'e giriyor!Bu habere üzülen tek ben oluyorum sanirim. GSTV sayesinde CL full mac arsivi kurdum ve her hafta sonu 1 mac daha cekiyorum. Insallah bir kac ay daha sürer digitürk'e gecis:)
 
Cevap: GS TV DIGITUK 'e giriyor!Bu adami anlamiyom, NEZAMAN GECECEK ADNAN BEY!Burda Digiturk'um var, ama GSTV yok. GSTV bi Digiturk'e gecse, transferler bu sene benden..Ama nezaman Adnan abi yaaa..
 
Cevap: GS TV DIGITUK 'e giriyor!D-smarttan cıktıgına göre Doğan holding ile anlaşmalar bozuldu herhalde. Digitürk'e geçmesi mantıklı ama bende bu sene iptal ettiriyorum digitürk üyeliğimi. İnsallah uydudanda izlenebilir şu andaki gibi
 
Cevap: GS TV DIGITUK 'e giriyor!herkes digitürke gecsin diyor, ama gecerse daha az kisiye ulasmayacak mi? Her evde yok mesela digitürk. Konu mac özetlerini izlemek icinse, zaten TRT'den bakabiliyoruz:cool: nedir bu digitürk sevdasi anlamadim
 
Cevap: GS TV DIGITUK 'e giriyor!olabilir, ama illa bakmak isteyen 42 dereceden paşa paşa bakabilir, hemde en beleşinden:cool:sen kendi kÂrin olacak diye GS TV Dijiturk e gecmesin mi.. Biz Kac zamandır GSTV yi bekliyoruz.. Kendinizi Degil GS taraftarını dusunun.. kendi kârın olacak diye GSTV gecmesin Sen işini gor diye Gecmesin Biz bekleriz daha renktas... :mad:
 
Üst Alt