Galatasaray Tv Digitürk'te - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Tv Digitürk'te

Cevap: GS TV DIGITURK 'e giriyor!

FB TV uydudan da izlenebiliyor keşke bizde de olsaydı.Neyse zamanla olur.İzleyemeyecek olsakta daha kaliteli bir kanalın olacağını düşünüp , izleyemeyeceğime çok da üzülmüyorum.

Biran once gecsin de, Galatasaray'in yeni transferleri genel olarak GSTV'de haberler geciyor. Fernando Meira'da az mi sevinmistim Turkiye'deyken.

Tatil'de Istanbul'a gittim, dayim'da kaliyodum, bi GSTV'i acim dedim, bi baktim Haldun Ustunel konusuyo, Harry Kewell transferi bitirmisler. O gunden beri sevdim be Istanbul'u :D.

Haziran itibaren geciyor normalinde ama ben acikcasi fazla sevinemiyorum cunku uydudan cikacak :S. Bir kez olsun bir iside iyi yapsalar sasardim zaten.

Bugün maç sonunda yapılan program gördüğüm en kötü yayındı.Hazırlıklar yüzünden böle kötü yayınlar yapılıyordur umarım.Malzemeleri yavaş yavaş taşıyorlardır.:)

Gecmedi daha haylen, ama 74. kanal'i acarken: NBA TV 81. KANAL'DA diyor. Onun yerine gelir artik yakinda Galatasaray TV ?

Evet NBA TV 75'teydi birden 81'e alındı.Zaten 76'da FB TV olduğunu düşünürsek 75'te olacak.

Kanal 74.'u acarken, sinal yok diyo. Kanal silinmis mi yoksa? sizde de aynisi mi..

Yani.. once NBA TV kanal 81. de diyodu, simdi silinmis servis diyo bende..

Üst Alt