Galatasaray TV Hakkında Görüş, Öneri ve Şikayetleriniz


Arkadaşlar böyle bir konuya gerçekten ihtiyacımızın olduğunu düşünüyorum. TV çok amatörce ve yerel bir kanal edasında yönetiliyor diye düşünüyorum.Burada görüş, öneri ve şikayetlerimizi toparlayıp bunu kulübe iletmemiz lazım.Her şey daha iyi bir Galatasaray TV için!Lütfen değerli görüş, öneri ve şikayetlerinizi eksik etmeyin.Sevgiler.
 
Cevap: Galatasaray Tv hakkında görüş, öneri ve şikayetler!Mesela az önce haber bülteninde "Galatasaray'ın yeni yıldızları..." ibaresi kullanıldı.

"Galatasarayımız'ın yeni yıldızları..." olması gerekir oysa. Sonuçta Galatasaray Spor Kulübü'nün tv kanalı bu, NtvSpor değil!
 
Cevap: Galatasaray TV Hakkında Görüş, Öneri ve ŞikayetlerBen çok memnunum. Yatağa uzanıyorum GSTV'yi açıyorum 5 dakika sonra mışıl mışıl uykuya dalmış oluyorum.
 
Cevap: Galatasaray TV Hakkında Görüş, Öneri ve Şikayetlerfloryadaki haz. maçlarını yayınlayabilirler. spiker ve muhabir kadrosunda iyileştirmeye gidebilirler. bahri denen o adamı müdürlükten azledebilirler. böyle böyle bir sürü öneri sunulabilir.
 
Cevap: Galatasaray TV Hakkında Görüş, Öneri ve Şikayetlerdandik hazırlık maçlarını bile canlı yayınlayamıyorlar. eminim bütçeyle ilgili sorunlar vardır. GSTV ye daha iyi olanaklar sunulursa daha başarılı olacaklardır. yönetim GSTV için elini cebine atmalı.
 
Cevap: Galatasaray TV Hakkında Görüş, Öneri ve ŞikayetlerYa ciddi bir yatırım yapılıp, tüm Türkiye ve yurt dışındaki taraftara gerçek bir hizmet verilsin. Ya da direkt kapatılsın. Kaç Galatasaray taraftarı kendi takımının kanalını izleyebiliyor ki? 500 bin yoktur herhalde. Digitürk ile yaptıkları sözleşmeyi gözden geçirip, bir ayar verilmesi lazım.
 
Cevap: Galatasaray TV Hakkında Görüş, Öneri ve ŞikayetlerBu kanalı nasıl yönetemiyorlar bir türlü anlayamıyorum.

Dünya genelinde 30 milyon taraftarı olan bir kulübün kanalı para basmalı.

Hazırlık maçları neden düzenli yayınlanmıyor.

Haftanın bir günü kaliteli film koysunlar. Diğer gün farklı bir organizasyon vs vs..

Sporun içine biraz da güncel konular katılabilir.
 
Cevap: Galatasaray TV Hakkında Görüş, Öneri ve ŞikayetlerYa ciddi bir yatırım yapılıp, tüm Türkiye ve yurt dışındaki taraftara gerçek bir hizmet verilsin. Ya da direkt kapatılsın. Kaç Galatasaray taraftarı kendi takımının kanalını izleyebiliyor ki? 500 bin yoktur herhalde. Digitürk ile yaptıkları sözleşmeyi gözden geçirip, bir ayar verilmesi lazım.İzleyenler de GSTV'de ne kadar Galatasaray görüyor o da meçhul. Geçmiş yıllardaki maç tekrarlarından öte pek bir şey yok :( O maç tekrarları zaten var nette, sağda solda...
 
Cevap: Galatasaray TV Hakkında Görüş, Öneri ve ŞikayetlerBu kanalı nasıl yönetemiyorlar bir türlü anlayamıyorum.

Dünya genelinde 30 milyon taraftarı olan bir kulübün kanalı para basmalı.

Hazırlık maçları neden düzenli yayınlanmıyor.

Haftanın bir günü kaliteli film koysunlar. Diğer gün farklı bir organizasyon vs vs..

Sporun içine biraz da güncel konular katılabilir.Evet, hatta çocuklara cazip gelmesi açısından bazı bazı çizgi film dahi yayınlanabilir, belirli saatlerde kısa süreli..
 
Cevap: Galatasaray TV Hakkında Görüş, Öneri ve Şikayetlereleştirilerinize katılıyorum + stüdyolar çok dandik + spikerler ondanda dandik
 
Cevap: Galatasaray TV Hakkında Görüş, Öneri ve Şikayetler---

Lütfen yanlış anlamayın ama çoğunluğumuz GS TV yi izleyemediğimiz sürece öneriler biraz havada kalıyor. önemli olan tüm taraftara ulaşabilen bir tv...Tüm Galatasaraylıların izleyebildiği bir GS TV istiyoruz.
 
Cevap: Galatasaray TV Hakkında Görüş, Öneri ve Şikayetlerbi iticilik var bu kanalda beyler bence. grafikler de hiç güzel değil
 
Cevap: Galatasaray TV Hakkında Görüş, Öneri ve ŞikayetlerBiz Nazlı'yı transfer ettiysek Arda için değil, GSTV için ettikŞAK ŞAK ŞAK
 
Cevap: Galatasaray TV Hakkında Görüş, Öneri ve Şikayetler---

Lütfen yanlış anlamayın ama çoğunluğumuz GS TV yi izleyemediğimiz sürece öneriler biraz havada kalıyor. önemli olan tüm taraftara ulaşabilen bir tv...Tüm Galatasaraylıların izleyebildiği bir GS TV istiyoruz.Bunu sürekli dile getiriyorum. Yöneticilerimiz "Türkiyedir Galatasaray" diyor ama GS TV'yi belirli bir zümre izleyebiliyor. Müthiş bir ironidir bu.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt