Galatasaray TV Hakkında Görüş, Öneri ve Şikayetleriniz - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray TV Hakkında Görüş, Öneri ve Şikayetleriniz

Cevap: Galatasaray TV Hakkında Görüş, Öneri ve Şikayetler

Gs Tv nin arşivlerine ulaşabileceğim bir site var mı?Yıldız tv gibi mesela,röportaj yaptık adamlarla bulmam lazım:)

Bence en başarılı spor kanalı.Son aylarda çok değişik farklı programlar yapıyorlar.

Açıkçası ben sürekli izliyorum.

Genel yayına geçse ratingleri 3'e katlar.

Grafik ekran olarak çok kötü bir tasarımı var. KJ'ler'de çok kötü.. Ayrıca haberlerde artık arkada sadece bir fon kullanılmasını geçmemiz lazım artık.

Grafik ekran olarak çok kötü bir tasarımı var. KJ'ler'de çok kötü.. Ayrıca haberlerde artık arkada sadece bir fon kullanılmasını geçmemiz lazım artık.

En son ne zaman izledin? Sabah haberlerini staddan yapıyorlar genelde.

Akşam iyi geceler cim bom gibi ana haberler ise dev ekran önünde yapılıyor ve ekran üzerinde resim ve diğer grafikleri büyütüp küçültüyorlar.Bir fon ben görmedim sabit olarak kullandıkları.

Ekran üzerinde grafikleri büyütüp küçültmek çok bi marifet değil. NTVSPOR kalitesine ulaşması lazım kanalın.

Ekran üzerinde grafikleri büyütüp küçültmek çok bi marifet değil. NTVSPOR kalitesine ulaşması lazım kanalın.

Ben zaten marifet demedim ama senin dediğin gibi bir fon kullanılmıyor haberlerde.

Biz de eksiklerden bahsediyoruz ama gelişmeleri de takdir ediyoruz. Artı ntvspor kalitesi derken?

O kadar para bizde olsa emin ol onlardan 100 kat iyi yaparız bu işi.Biri zengin bir iş adamının ulusal spor kanalı,biri bir kulüp spor kanalı.

Çok kötü.Çok yapmacık, cıvık cıvık hareketler var.5 dakika dayanamıyorum,hemen başka kanala geçiyorum.

Kanal yeni sezonla beraber müthiş gidiyor. Her zaman millattan kalma maç tekrarlarını veren, 1 programın tekrarını abartısız 25 kez tekrar yayınlayan, boş spikerlerle dolu, o gereksiz kanal gitmiş yerine Galatasaray'ın kalbi konumunda olan, eğlenceli programlar yayınlayan ve bize bol bol kulübün içini görme fırsatı veren, geniş bir yayın imkanı sunan bir kanal gelmiş. Bugün Türkiye'deki en iyi kulüp kanalı bence. Bazen yukarıdaki arkadaşın da dediği gibi fazla yapmacık olabiliyorlar, birde kanalın grafikleri gerçekten kötü. Bunun üzerinde çalışılmalı. O da seneye olur artık, grafikleri geliştirirler, bazı programlardaki yapmacıklığı üzerlerinden atabilirler ve Türksat yayınına başlarlarsa muhteşem olur.

2013 yılında Turksata geçecek sanırım okuduğum haberlere göre. Netten izliyoruz ama tvden izlemenin keyfi bambaşka.

BİLGİ | GS TV yeni yılda Turksat üzerinden Şifresiz yayına hazırlanıyor."

Üst Alt