Galatasaray TV Hakkında Görüş, Öneri ve Şikayetleriniz - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray TV Hakkında Görüş, Öneri ve Şikayetleriniz

15 dakıka ızleyelım dedık baska bı dünyadalar bunlara göre herşey güllük gülüstanlık takım 10 numara top oynuyor yönetımı az yalayın be

Yönetimsel anlamda fbtv ve Gstv arasındaki fark iki camia arasındaki yönetimsel farkı gösteriyor. Adamlar baskette hazırlık maçlarını çok güzel yayınlıyorlar.Seninkini ise şerefsiz kavgalı olduğun basketbol federasyonunun kanalı yayınlıyor.Bizi yönetenlerin yatacak yeri yok.
Eski yeni hiç farketmez tüm yönetimlerden nefret ediyorum.

Son düzenleme:
Bu kanal hakkında tek bildiğim şey; Bir türlü şifresiz olmaması.

Aysal, 2011 ayında göreve geldiğinde söyledi ama değişmedi. Duygun gelirken söyledi ama değişmedi. Dursun söyledi ama yine değişmedi. 4.5 sene oldu hala şifreli.

Kulüp kanalı mı? yoksa Platform kanalı mı? belli değil. Yayın içeriği zaten rezil. Tüm taraftarlar izleyemeyecekse en mantıklısı kapatın gitsin.

İzlemiyorum. Diyeceğim şey bu kadar yani. İzlemiyorum... İki hanım ablanın karşı karşıya geçip aptal saptal yorumlar yaptığı boş bir yayıncılık anlayışına sahip bir kanal.

-Evet yani sen de görüyorsundur ki takımımız cidden çok iyi gidiyor.
-Evet.. Şampiyon yine biz olacağız eminim.
-Buna kimsenin şüphesi yoktur zaten. Sonuçta ligin en kaliteli takımı biziz.
-Sneijder gibi bir oyuncuya sahibiz mesela...
-Sneijder zaten üzerinde konuşup tartışmanın bile anlamsız olduğu bir futbolcu. Olağanüstü...
-Taraftarımız da muhteşem bu arada.
-Katılıyorum. Stadda muhteşem bir destek sunuyorlar. En iyi biziz.
-Yehu...

Türksatta olmadığı sürece boş işler. Net üzerinden de ''ay dur biraz GS TV izleyeyim'' diyen taraftar da yok Türkiye'de.

Üst Alt