Galatasaray TV Hakkında Görüş, Öneri ve Şikayetleriniz - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray TV Hakkında Görüş, Öneri ve Şikayetleriniz

BVzYj2-IAAAIgrl.jpg

resmi eklemiş,ama ben ekranda hiç görmedim orası ayrı tabi.Deneme amaçlı alınmış olabilir.Keşke kalaydı tabi :D

Senede 10 dakika izlemem ne gereği var böyle kanalın yok kürek çekme yok su topu boş boş yayınlar var.

Adam akıllı spor programı yok kafaları estimi eski maç koyuyorlar iki tane al sana Gstv

Neden kanalımızda bizden çok Barcelonanın Real Madridin haberi var ? Az öncede Ronaldo'nun Portekiz Cumhurbaşkanından Devlet Nişanı almasını haber yapmışlar . Ya kardeş onların kanalı yok mu ? Sen niye haber yapıyorsun .

bi halt olmaz gstvden ayiptir ya bazen fbtvye elim kayiyor Kanal degistirirken ister istemez, artik zamani gelmedimi türksat yayininin cokmu önemli sanki digitürkde olup özetleri verebilmek nasil olsa trt haftada 10kez veriyor mac özetlerini, bu konuda biseyler yapmali taratarlar, email vs vs

Galatasaray ile ilgili forumlarda, sözlüklerde ve benzeri sitelerde spor bilgisi çok üst düzeyde, benim diyen gazeteciden bile kaliteli yorumlar, gözlemler yapan insanlar var. Her hafta bu kullanıcılardan birkaçının konuk olduğu ve gündemdeki olayların tartışıldığı bir program yapılabilir. Hem kanalın kalitesi de artmış olur.

Galatasaray ile ilgili forumlarda, sözlüklerde ve benzeri sitelerde spor bilgisi çok üst düzeyde, benim diyen gazeteciden bile kaliteli yorumlar, gözlemler yapan insanlar var. Her hafta bu kullanıcılardan birkaçının konuk olduğu ve gündemdeki olayların tartışıldığı bir program yapılabilir. Hem kanalın kalitesi de artmış olur.

Hee canim futbol dahisi dolu burada. Bakiyorsun Amrabat asigi, Terimcisi, kendini futbol profesörü sanan ne ararsan var burada.

Üst Alt