Galatasaray ve Türk Telekom Birleşecek İddiası


İDDİA : Fenerbahçe ve Ülker gibi Galatasaray ve Türk Telekom birleşecek deniyor önümüzdeki sezon... Yani Galatasaray Türk TelekomHaluk Yurekli

Böyle bir durum nasıl olur arkadaslar sizce görüşlerinizi alalım
 
Cevap: Galatasaray ve Türk Telekom Birleşecek İddiasıKüçük dokunuşlarla takım istenilen düzeye getirilebilir bunun için birleşmeye gerek yok .
 
Cevap: Galatasaray ve Türk Telekom Birleşecek İddiasıBence cok iyi olur tekrar söyleyeyim kapı gibi sözlesme yaptık MP ile. Yani onların tazminatına vereceğimiz parayla zaten su takıma cok rahat level atlatacak 3 oyuncu alabiliriz. Bana pek doğru gelmiyor bu iddia.
 
Cevap: Galatasaray ve Türk Telekom Birleşecek İddiasıkesinlikle iyi olur. bu fırsat kacmamalı. türk telekomun kendine hayrı yok bari bize olsun. lütfen bunu fenerin ülkerle birleşmesi gibi göstermeyin. ülker şampiyonluga oynayan takımdı ve fener leşti.
 
Cevap: Galatasaray ve Türk Telekom Birleşecek İddiasıBence cok iyi olur tekrar söyleyeyim kapı gibi sözlesme yaptık MP ile. Yani onların tazminatına vereceğimiz parayla zaten su takıma cok rahat level atlatacak 3 oyuncu alabiliriz. Bana pek doğru gelmiyor bu iddia.Biz niye verelim.Bizim yerimize Telekom öder zaten fesih bedelini.

Hatırlayın Nike ile imzalarken adamlar Adidasa sözleşme fesih bedelini ödemişlerdi.
 
Cevap: Galatasaray ve Türk Telekom Birleşecek İddiasıBu iddaa geçen sene falan sürekli söylendi. Gerçekleşmedi ama şuan çok başarılıyız belkide onlar birleşmeyi istiyorlardır.Bide MP ile daha yeni anlaşma imzaladık oda var. O yüzden pek olabilitesi var gibi gelmedi . Düşüncelerinizi merak ettim .:)
 
Cevap: Galatasaray ve Türk Telekom Birleşecek İddiasıMP tazminatini telekom verebilir,bazi seyleri göze almis olabilir A lisansini aldigimiz söyleniyor euroligde telekomun istahi kabardi seneye muazzam bir takim kurmak icin dev bütce ayirmis olabilirler,zaten stadta ana sponsorumuz futbol takiminin ana sponsoru,bence olasiligi cok yüksek medical park ile sorunlarimizin oldugu söyleniyordu,olursa bu taraftar abdi ipekci ve cok güclü transferlerle cska havasi yakalariz cidden ?enilmeyiz kolay kolay ve euroligin bir numarali sampiyon favorisi oluruz,telekomun kaynagi ile medical parki ayni kefeye koymamak lazim 2-3 kati bütce yaratir telekom.
 
Cevap: Galatasaray ve Türk Telekom Birleşecek İddiasıÇok iyi olur ama TT maçlarımızı Ankara'da oynamamızı istiyordu sanırım. Bu sorun çözülürse çok iyi olur. :ka21:
 
Cevap: Galatasaray ve Türk Telekom Birleşecek İddiasıSaçma olur. Biz şikeci değiliz.Biz Galatasaray'yız ve başarılarımızı Galatasaray olarak kazanmalıyız. Hiç kimseye ihtiyacımız yok. Kupa alınca Galatasaray yazacak sadece GS Türk Telekom yazarsa bir b.ka yaramaz. İstersen Dünya şampiyonu ol.Eğer böyle birşey olursa bu yönetimi de Adnan Polat yönetimi gibi unutmam mümkün değildir.
 
Cevap: Galatasaray ve Türk Telekom Birleşecek İddiasıBence böyle bir ihtimal düşük, olmasını da istermiyim bilmiyorum.
 
Cevap: Galatasaray ve Türk Telekom Birleşecek İddiasıBiz niye verelim.Bizim yerimize Telekom öder zaten fesih bedelini.

Hatırlayın Nike ile imzalarken adamlar Adidasa sözleşme fesih bedelini ödemişlerdi.Hocam bizim acımızdan söyledim ben onu yoksa senin söylediğin doğru. Ben biz birleşmek istersek önümüze cıkacakları yazmıstım.
 
Cevap: Galatasaray ve Türk Telekom Birleşecek İddiasıYa MP'a veririz 3-5 kuruş defolurlar kendilerinin bayan voleyboldan sponsorluğu çekeceğiz diye yapmadığı çingenelik kalmadı.
 
Cevap: Galatasaray ve Türk Telekom Birleşecek İddiasıÇok değil 10 milyon euro ayır basketbola... bu taraftar eurolig şampiyonu yapar o takımı..
 
Cevap: Galatasaray ve Türk Telekom Birleşecek İddiasıSaçma olur. Biz şikeci değiliz.Biz Galatasaray'yız ve başarılarımızı Galatasaray olarak kazanmalıyız. Hiç kimseye ihtiyacımız yok. Kupa alınca Galatasaray yazacak sadece GS Türk Telekom yazarsa bir b.ka yaramaz. İstersen Dünya şampiyonu ol.Eğer böyle birşey olursa bu yönetimi de Adnan Polat yönetimi gibi unutmam mümkün değildir.stadının ismi niye GS TÜRK TELEKOM?
 
Cevap: Galatasaray ve Türk Telekom Birleşecek İddiasıSaçma olur. Biz şikeci değiliz.Biz Galatasaray'yız ve başarılarımızı Galatasaray olarak kazanmalıyız. Hiç kimseye ihtiyacımız yok. Kupa alınca Galatasaray yazacak sadece GS Türk Telekom yazarsa bir b.ka yaramaz. İstersen Dünya şampiyonu ol.Eğer böyle birşey olursa bu yönetimi de Adnan Polat yönetimi gibi unutmam mümkün değildir.Emre basketbol malesef sponsorsuz yürümüyor kardeşim.

Tüm takımların sponsorları var.Regal Barcelona,Maccabi Elecktra,Montepachi Siena.

Telekom sana para verecek zaten.Sponsor olmazsa adam gibi bütçe kurulması mümkün değil malesef.

Tabi herkes sadece Galatasaray ister ama olmuyor işte.:(
 
Cevap: Galatasaray ve Türk Telekom Birleşecek İddiasıMillet elalemle birleşir , elalemin euroleague hakkı ile miras gibi euroleague'a haksız olarak gider .Biz bileğimizin hakkıyla 16lı elemeyi geçer euroleague'a kalırız , A lisansı alırız , ama millet bizim sırtımızdan euroleague'a katılır :)kısaca ; eğer sadece basketbol bütçesini 15-20 m € lara çıkaracaksalar olsun bu birleşme , aksi durumda hayatta istemem .ayrıca mp ile olan anlaşmayı da kendi ceplerinden feshedecek demek ki telekom .
 
Üst Alt