Galatasaray ve Türk Telekom Birleşecek İddiası - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray ve Türk Telekom Birleşecek İddiası

Cevap: Galatasaray ve Türk Telekom Birleşecek İddiası

Abdi ipekciden ve istanbuldan galatasarayin ayrilmasi sözkonusu olamaz hic heveslenmeyin :D Galatasaray istanbul sehrinin takimidir baska sehirde oynamaz...

Galatasarayin isminin sonuna basina sponsor gelmesininde hic önemi yok,euroligde sampiyon olunca türkler oldu diyecekler zaten merak etmeyin,burasi milli bir arena en nihayetinde ve galatasaray isminin kenarinda basinda sonunda sponsor olmasi neyi degistirir,kendi paran varsa ihtiyac duymazsin ama suan mecbursun,medical park olmasa acaba biz bu transferleri yapabilirmiydik,sezona sponsorsuz basladik ama en nihayetinde bir sponsor bulacagimizi bilerek kaynak aktardik.

Saçma olur. Biz şikeci değiliz.

Biz Galatasaray'yız ve başarılarımızı Galatasaray olarak kazanmalıyız. Hiç kimseye ihtiyacımız yok. Kupa alınca Galatasaray yazacak sadece GS Türk Telekom yazarsa bir b.ka yaramaz. İstersen Dünya şampiyonu ol.

Eğer böyle birşey olursa bu yönetimi de Adnan Polat yönetimi gibi unutmam mümkün değildir.

Hocam herkes sadece Galatasaray olarak böyle başarılar kazanmak ister ama böyle birşey çok zor.Hatta imkansız.Barcelona'nın bile sponsoru var.Sponsorsuz EL de falan başarılı olmak çok zor.Eğer iyi bir bütçe verirlerse bize birleşmeliyiz.Çok daha iddialı bir takım olabiliriz.

Saçma olur. Biz şikeci değiliz.

Biz Galatasaray'yız ve başarılarımızı Galatasaray olarak kazanmalıyız. Hiç kimseye ihtiyacımız yok. Kupa alınca Galatasaray yazacak sadece GS Türk Telekom yazarsa bir b.ka yaramaz. İstersen Dünya şampiyonu ol.

Eğer böyle birşey olursa bu yönetimi de Adnan Polat yönetimi gibi unutmam mümkün değildir.

Su anda Galatasaray Medical park zaten.. Yine sponsor ismimiz var..

Bi ara sponsorumuz cafe crown'du .:)

Bence iyi bir bütçe verirler ise ve MP'ye fesih bedelini öderlerse ben olumlu bakıyorum basketbol sponsorsuz olmaz.

Ben gayette olumlu bakıyorum bu proje bizi küçültmez aksine daha da büyütür.

Eyüp yıldıza twitter'da sordum bu cevabı verdi.

EYÜP YILDIZ @eyupyildizz

TT-GS sponsorluğu ile ilgili bir bilgim yok ama bence olması zor! M.Park ile 3 yıllık içinde sağlık komplekside olan bir anlaşma yapıldı.

Eyüp yıldıza twitter'da sordum bu cevabı verdi.

EYÜP YILDIZ @eyupyildizz

TT-GS sponsorluğu ile ilgili bir bilgim yok ama bence olması zor! M.Park ile 3 yıllık içinde sağlık komplekside olan bir anlaşma yapıldı.

baya saglam 3 yıla 23 milyon dolara fit olmuşuz. bayan basketbolda buna dahil.

efesle birleşmeliyi aslında. efes pilsen cok gereksiz bir basketbol klubu dönemin şartlarında :D

Üst Alt