Galatasaray ve Türk Telekom Birleşecek İddiası - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray ve Türk Telekom Birleşecek İddiası

Cevap: Galatasaray ve Türk Telekom Birleşecek İddiası

Pek olası değil bence ama bütçeyi artırıp eksiklerimizi kaliteli oyuncularla giderirsek çoook güzel olur.

bence gerek yok güzel giden bir düzenimiz var, şimdi bizimkiler türk telekomdan deli para geldi diye tüm takımı sıfırdan kurmaya kalkarlar, nbaden yaşı geçmiş yıldızlarla doldururlar takımı , bence gerek yok

bence gerek yok güzel giden bir düzenimiz var, şimdi bizimkiler türk telekomdan deli para geldi diye tüm takımı sıfırdan kurmaya kalkarlar, nbaden yaşı geçmiş yıldızlarla doldururlar takımı , bence gerek yok

Oktay hoca müsade eder mi sence Egemen? :)

Oktay hoca sadece 3 tane kaliteli yabancı alır ve sisteme organizasyona devam eder.

Eyüp yıldıza twitter'da sordum bu cevabı verdi.

EYÜP YILDIZ @eyupyildizz

TT-GS sponsorluğu ile ilgili bir bilgim yok ama bence olması zor! M.Park ile 3 yıllık içinde sağlık komplekside olan bir anlaşma yapıldı.

Türk Telekom'a kalmış orası. İsterlerse sözleşme fesih bedelini öderler.

valahi fatih terimin işine karışan yöneticiler bile varken, oktay hocayı dinlemezler bile , bazı yöneticilere hiç güvenmiyorum

Rahat ol Oktay hocada Fatih hocada işlerine kimseyi karıştırmaz.Zaten yönetim iyi giden takıma taş koymaz.

En azından erkek basketbola.

geçen senelerde keşke olsa diyordum ama artık gerek yok bu takım zaten geleceği süper bir takım...fener kümeye oynarken şampiyonluğa oynayan ülkere sattı kendini bizde durum tam tersi. gerek yok.

EYÜP YILDIZ @eyupyildizz

GS basketbol takımı reytingi ve başarısı ile dikkatleri çekmiş durumda NASA bile sponsor olmak isteyebilir Telekom'da teklif yapmıştır.

Eğer A lisansı aldığımız doğruysa seneye MP da parasal olarak heralde gereğini yapar.

Teklifi onlar yapmıştır yani şartlar bizim istediğim şekilde oluşur, zaten öyle aciliyetimiz yok durumumuz gayet iyi şuan..

Tamam da bir takımla birleşmedik. Sponsor isim olması sorun değil Galatasaray MP yazıyor. TT ile birleşince GS Türk Telekom olacaksın. Tıpkı FB Ülker olduğu gibi.

Bu açıdan düşünmedim. Tamamen takım değişmiş olacak. TT sponsor değil takımın parçası olacak.

Ben de olumsuz bakıyorum. Sponsor olacaklarsa olsunlar. Fazlası olmasın.

Gordon-Tutku-Ender

Spanoulis-Jaka-Göksenin

XXX-Shipp-Caner

Ersan-İlkan

D'or Fischer-Furkan-Andric

Bu konunun içinde kadro kurmazsak olmaz :asd:

lig maçları yarı yarıya olsun eurolig istanbulda kalsın anlaşalım :) şaka bi yana ama lig maçlarına ankarada istanbuldan cok taraftar gelir

Ülkenin birçok yerine çok taraftar gelir ama İstanbul takımının kalkıp Ankara'da maç yapması saçmalıktan öteye gitmez.

Üst Alt