Galatasaray Yönetimi, Kerem Aktürkoğlu'nun Maaşını Yükseltecek | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Yönetimi, Kerem Aktürkoğlu'nun Maaşını Yükseltecek

kerem-akturkoglu-na-3-talip-cikti.jpg

Galatasaray yönetimi Kerem Aktürkoğlu'nun motivasyonunu artırmak için harekete geçti. Yönetim 900 bin TL ile takımın en az kazanan isimlerinden olan Kerem'in mevcut sözleşmesini 7 milyon TL'ye çıkararak uzatacak. [Skorer]

Performans odaklı sözleşme yapın arkadaş şu kadar maç oynarsa bonus, şampiyon olursak bonus vb. yaptığı top kayıplarının ödülü mü maaşını 10 katına çıkarmak ...

Barcelona'da Pedri diye 18 yasinda bir cocuk var, son 1 sene icerisinde 70 kusur mac yapmis ben daha zam yapilmasi gerektigi haberleri gormedim duymadim. Malum ekonomik olarak zor gunler de geciriyor Barcelona, ayni bizde oldugu gibi. Yani buna ragmen bizde Kerem'e neye gore zam yapilmasi gerekiyormus kimse makul bir sebeple anlatamiyor. Bu sezon bir bitsin sonra oturup konusulur. Hemen de pat diye 7-8 milyon TL verilmemeli bana kalirsa. Bidaki sozlesmesinde iyilestirilme yapilir ve 4 milyon TL seviyesine cikartirsin mesela.

Art niyetli bir haber gibi duruyor, keza motivasyonunu artırmak gibi bir misyona girişeceğimizi düşünmüyorum.

Peki 7 milyon verdin ve kendini saldı, katkı vermemeye, yedek kalmaya başladı.

O zaman ne olacak, maaşını mı düşürecek?
feghoulinin yıllık maliyeti keremden 50 kat daha fazla o da minimum hesaptan, yerli sınırı da varken oyuncumuza sahip çıkmalıyız alır bu maaşı daha da zam olmaz sözleşmesi bitene kadar, en kötü satarız takipte olan 2 3 sağlam takım var

Üst Alt