Galatasaray Yönetimi, Kerem Aktürkoğlu'nun Maaşını Yükseltecek - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Yönetimi, Kerem Aktürkoğlu'nun Maaşını Yükseltecek

feghoulinin yıllık maliyeti keremden 50 kat daha fazla o da minimum hesaptan, yerli sınırı da varken oyuncumuza sahip çıkmalıyız alır bu maaşı daha da zam olmaz sözleşmesi bitene kadar, en kötü satarız takipte olan 2 3 sağlam takım var
Soruma cevap alamadım Emre. Kerem ne kazandırdı mesela kıçı kırık Randers'a gol attı çat 7 milyon verelim, sonra Avrupa'da iş yapınca, derbi kazandırırsa o gün ne diyeceğiz 37 yaşındaki Muslera brüt 40 milyon alırken ki euro artar o zamana, Kerem onun 5te 1ini mi alıyor diyeceğiz?

Sözleşmeye zam yaptın 5 sene de sözleşme var, brüt 50 milyon eder. Oyuncu da düşüşe geçti ki çok müsait buna. Kim bu yükümlülüğü verecek de satacaksın?

Bana gelmiş sözleşmesi euro 4ken 4 sene önce yapılmış Feghouli örneği veriyorsun, aklı başında adamsın sence bu örnek mantıklı mı? Şu an birine yılda 50 milyon veren anlaşma yaparsak o örneği ver ama 4 yıl önceki sözleşme şartıyla sen güncelde yapılacak sözleşmeyi kıyaslıyorsun, mantıklı değil.

Yalan haberdir

Maas bütcesine dikkat Eden bir yönetim var böyle bir hata yapmazlar

Ayrica ben Kerem’in futbolunu begeniyorum Ama buna ragmen ayni Maas ile devam etmesi gerekiyor cünkü simdilik hic birsey ispatlamadi daha bu sezon ilk 11 oyuncusu oldu sezon sonuna kadar bu sekilde devam etmeli ve sampiyonluk yolunda takima katki saglamali

Eger katkisi olursa ve sampiyonluk gelirse ozaman Maas konusunda bir degisiklik zaten olur

Ocak ayina kadar performansi beklenmeli. Ve tek zam vermek salak bir hamle olur. Sözlesmesi uzatilmali o durumda.

Birde o kadar zam fazla olur. 4 milyon = 4,5 katdan fazla zam olur. Ve her sene 500 bin yükselirse maasi normalde yetmeli. Sonra satmayi istersek de maasi yinede düsük oluyor diye kolay satariz.

Soruma cevap alamadım Emre. Kerem ne kazandırdı mesela kıçı kırık Randers'a gol attı çat 7 milyon verelim, sonra Avrupa'da iş yapınca, derbi kazandırırsa o gün ne diyeceğiz 37 yaşındaki Muslera brüt 40 milyon alırken ki euro artar o zamana, Kerem onun 5te 1ini mi alıyor diyeceğiz?

Sözleşmeye zam yaptın 5 sene de sözleşme var, brüt 50 milyon eder. Oyuncu da düşüşe geçti ki çok müsait buna. Kim bu yükümlülüğü verecek de satacaksın?

Bana gelmiş sözleşmesi euro 4ken 4 sene önce yapılmış Feghouli örneği veriyorsun, aklı başında adamsın sence bu örnek mantıklı mı? Şu an birine yılda 50 milyon veren anlaşma yaparsak o örneği ver ama 4 yıl önceki sözleşme şartıyla sen güncelde yapılacak sözleşmeyi kıyaslıyorsun, mantıklı değil.
bay'ın ne kadar kazandığını tam bilmemekle beraber 400-500 bin euro diye hatırlıyor ve tahmin ediyorum o zaman o sözleşmeden gidelim abi bu adamın yedeği bay, zaten gelmesi gereken bir zam varken o zammın zamanında yapılmaması da medyaya hediye olmuş. Ayrıca taban ücret gibi bir ücretten yenileme yapılacak ne gibi zararı olabilir ki elimizde onlarca yaptığı işin karşılığını vermeyen oyuncu var.Kereme fransadan teklif gelince buradan 7 milyon alıyorum diye gitmeyeceğini sanmam oradaki takımı da o parayı verecektir.

Kerem'in düşmeye müsait biri olduğunu da düşünmüyorum bizim taraftarımız marcaoyu daha çok bağrına bastığı için adamın zoruna gitmiştir bütün olanlar canı sıkılmıştır.

Edit: Ekleme olarak da yabancı sınırı olduğu için keremin değeri arttı, bu risk romanyadan transfer edilen 2 oyuncuya harcanan milyon eurolardan daha düşük bir risk bence

E_T8r9vWYAQNok_

Galatasaray yönetimi Kerem Aktürkoğlu'nun motivasyonunu artırmak için harekete geçti. Yönetim 900 bin TL ile takımın en az kazanan isimlerinden olan Kerem'in mevcut sözleşmesini 7 milyon TL'ye çıkararak uzatacak. [Skorer]
7 çok. 4 milyon TL olmalı maks

Üst Alt