Galatasaray Yönetimi, Kerem Aktürkoğlu'nun Maaşını Yükseltecek - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Yönetimi, Kerem Aktürkoğlu'nun Maaşını Yükseltecek

Medyadaki kerem'i kötüleme ve değesizleştirme kampanyalarına forum olarak da son derece katkı veriyoruz yarın bir gün marcao değersizleşirse de herkes keremci olur hiç şaşmaz

Medyadaki kerem'i kötüleme ve değesizleştirme kampanyalarına forum olarak da son derece katkı veriyoruz yarın bir gün marcao değersizleşirse de herkes keremci olur hiç şaşmaz
Bundan son derece rahatsızım
Hemen satalım felan diyorlar
Sanki satmasan zarar edeceksin veya adam aşırı kötü oynuyor ya batıracak seni
Elimizde kanat yok Kerem'i satalım diyorlar

tuhaf

bay'ın ne kadar kazandığını tam bilmemekle beraber 400-500 bin euro diye hatırlıyor ve tahmin ediyorum o zaman o sözleşmeden gidelim abi bu adamın yedeği bay, zaten gelmesi gereken bir zam varken o zammın zamanında yapılmaması da medyaya hediye olmuş. Ayrıca taban ücret gibi bir ücretten yenileme yapılacak ne gibi zararı olabilir ki elimizde onlarca yaptığı işin karşılığını vermeyen oyuncu var.Kereme fransadan teklif gelince buradan 7 milyon alıyorum diye gitmeyeceğini sanmam oradaki takımı da o parayı verecektir.

Kerem'in düşmeye müsait biri olduğunu da düşünmüyorum bizim taraftarımız marcaoyu daha çok bağrına bastığı için adamın zoruna gitmiştir bütün olanlar canı sıkılmıştır.

Edit: Ekleme olarak da yabancı sınırı olduğu için keremin değeri arttı, bu risk romanyadan transfer edilen 2 oyuncuya harcanan milyon eurolardan daha düşük bir risk bence
BAY senelik 3.5-4 milyon TL aliyormus benim hatirladigim da bu yonde.

bay'ın ne kadar kazandığını tam bilmemekle beraber 400-500 bin euro diye hatırlıyor ve tahmin ediyorum o zaman o sözleşmeden gidelim abi bu adamın yedeği bay, zaten gelmesi gereken bir zam varken o zammın zamanında yapılmaması da medyaya hediye olmuş. Ayrıca taban ücret gibi bir ücretten yenileme yapılacak ne gibi zararı olabilir ki elimizde onlarca yaptığı işin karşılığını vermeyen oyuncu var.Kereme fransadan teklif gelince buradan 7 milyon alıyorum diye gitmeyeceğini sanmam oradaki takımı da o parayı verecektir.

Kerem'in düşmeye müsait biri olduğunu da düşünmüyorum bizim taraftarımız marcaoyu daha çok bağrına bastığı için adamın zoruna gitmiştir bütün olanlar canı sıkılmıştır.

Edit: Ekleme olarak da yabancı sınırı olduğu için keremin değeri arttı, bu risk romanyadan transfer edilen 2 oyuncuya harcanan milyon eurolardan daha düşük bir risk bence
Bay yeni sözleşme. Ümit Milli takımın en iyisi olarak geldi. 400-500 aldığı da kesin değil bence brüttür o, net 200-300 alıyordur. Kerem'in yedeği mi? Tartışılır zira bence Bay fundamental açıdan daha iyi.

Kerem futbolun temel noktalarında eksik bie oyuncu, o yüzden düşüşe müsait; takımlar onu taşımalı, her zaman taşır mı muamma.

700 bin euro maaş demek dışarda 1.5 brüt demek, kimse vermez Avrupa'da bu maaşı, şu an için. Kerem de yarı maaşa sırf Avrupa diye gitmez.

Oğuzhan Özyakup 500 bin euro alıyordu Beşiktaşta, iyi oynuyor dediler 2 m euro yaptılar; yedeğin yedeği oldu ama o parayı çatır çatır aldı.

Ozan Tufan 300 bin alıyordu, 1.5 yaptılar 2 yaptılar, bir ara kadro dışıydı; 2 sene yattı o paraları alıp.

Geçmişte böyle çok örnek var.

Hayırdır Avrupa’da çeyrek final oynamamızı mı sağladı, ligde şampiyon mu yaptı bizi niye durup dururken zam yapıyoruz? Sayın yöneticilerimiz kendi şirketlerinde çalışanlarına bu kadar büyük zam yapıyorlar mı?

Üst Alt