galatasaray'a faydalı olabilecek bazı genç futbolcular - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

galatasaray'a faydalı olabilecek bazı genç futbolcular

Cevap: Galatasaray'a faydalı olabilecek bazı genç futbolcular...

6-Sezer Öztürk

Yine yerli bir isim ile karşınızdayım.Tabii ki Sezer'in transferi zor gözüküyor Adnan Sezgin sağolsun.Ancak gelmeyecek bir isim değil keşke gelseydi gerçekten.Mükemmel bir alternatif olurdu.85 doğumlu 24-25 yaşlarında artık genç denilemez kendisine ama gerçekten patlamaya açık bir oyuncu.Eskişehirspor'da bu sezon mükemmel maçlar çıkardı.A milli takımın ABD kampına Hiddink tarafından çağrılan isimlerden biri oldu bunun sonucu.Keşke Hiddink şans verseydi de biraz da milli formayla seyredebilseydik Sezer Öztürk'ü.2 sene önce kendisine 3-5 gömlek fazla olmasına rağmen Bank Asya'da müthiş maçlar çıkarmıştı.Ve Manisaspor'un TSL'ye çıkmasında şüphesiz en büyük pay sahibiydi.Hatta canlı olarak seyrettiğim Karşıyaka maçında attığı golü hala unutamıyorum.Uzaktan toplara çok sert ve etkili vuran bir isim.Frikikleri de iyi.Gelirse uzaktan müthiş goller seyrettir bize Aslantepe'de.İnsanüstü vuruyor toplara.Çok iyi top yapan bir oyuncu ve kanatta da oynama özelliği var sürati de iyi.Sezer'e çok yakışırdı bizim formamız..Bu transferin az da olsa olma olasılığı var..Benim hala umudum var,ah Adnan Sezgin ah..

Geçen senen bu çocugu alsaydın hersey farklı olurdu

tamam iyi topcu ama geçen sene bu çocuğu alsaydın her şey faklı olurdu dedirtcek cinstten de değil. es es de bile kendini gösteremedi ki

Cumhur Yılmaztürk

Çetin Güngör

Cem Sultan

Sinan Osmanoğlu

Bunlarda genç yetenekler,altyapımızda yetiştiler,başka takımların gençlerine bakıcağımıza bizim takımımızdaki gençlere bakalım.Bir tane daha forvet vardı ama ismini hatırlayamadım.

Bu önerilenlerin hiçbiri bizde iş yapacak kapasitede değiller. Hepsi boş.

Bir öneride ben vereyim

Adı:Emre

Soyadı:Kılınç

23 Ağustos 1994

mevkii:sol açık forvet arkası

Kulubü:Boluspor A takım

sol ayak hızlı drimplikleri,çalımları çok iyi.

Gelecek 3 4 senede yıldız adayım

TOLGAHAN ACAR

TOLGAHAN ACAR

Kişisel Bilgiler

Doğum Yeri : ADANA

Doğum Tarihi : 4 Haziran 1986

Uyruk : TC

Futbolcu Temsilcisi :

Lisans Bilgileri

Lisans No : 129972

Kulüp : ADANASPOR A.Ş.

Sözleşme Başlangıç T. : 15 Ocak 2009

Sözleşme Bitiş T. : 31 Mayıs 2011

al sana kaleci....adnan sezgın gör bu adamı ..arkadslar bu adamı ızleyın ne olur ..

Arkadaşlar Mbakogu diye Nijeryalı genç forvet varmış Chievo ve Fiorentina ilgileniyormuş. bilgisi olan varmı bize yarar mı?

Chievo and Fiorentina observe with attention the nigerian striker of Padova property, Jerry Mbakogu (18), at the moment on loan in Juve Stabia.

TOLGAHAN ACAR

TOLGAHAN ACAR

Kişisel Bilgiler

Doğum Yeri : ADANA

Doğum Tarihi : 4 Haziran 1986

Uyruk : TC

Futbolcu Temsilcisi :

Lisans Bilgileri

Lisans No : 129972

Kulüp : ADANASPOR A.Ş.

Sözleşme Başlangıç T. : 15 Ocak 2009

Sözleşme Bitiş T. : 31 Mayıs 2011

al sana kaleci....adnan sezgın gör bu adamı ..arkadslar bu adamı ızleyın ne olur ..

Bu adam Adanaspr u bırakmaz Adana da bunu bırakmaz sözleşmesi bitse bile uzatırlar :)

Etienne Capoue al orta sahaya koy defansta ofansta cag atlatsin yasi da cok genc atletik cigerli... Bir futbolcu da aranabilicek hersey var ( teknik zeka caliskanlik vs vs .) . Herkese tavsiyem bir kauc macini izleyin imkaniniz olursa . Daha sonra Klube toplu bir oneri felan yapilsin evet ucuz bir oyuncu degil olamaz da ama iddaa ediyorum eger bir-bir bucuk sene icin de almazsak dunyanin top 10 takimindan birinde oynarken izliyo oluruz .

şahin aygüneş iyi bi eleman görüntüsü verdi bana:),bugünkü fener maçında baya iyiydi,forumda öneren arkadaşlar olmuştu gerçi,faydalı olabilir bence de:)

Markus Henriksen. 18 yaşında. Box to box. Rosenborg'ta oynuyormuş. Çok iyi bir yetenek diyorlar.. Çok iyi bir tekniği varmış ve yaşına rağmen oyunu iyi okuyormuş.

YouTube - Markus Henriksen - Best moments...

YouTube - Markus Henriksen Compilation

Bu adam çok iyi ya. Yaşına göre çok olgun. Müdahaleleri yerinde, topu aldığı anda ileri gidiyor, pozisyon alma bilgisi çok iyi.

Yalnız biraz yavaş kalıyor sanki, bir de tekniği biraz gelişmesi lazım. Yalnız Werder istemiş satmamışlar, hayali Arsenalde oynamak.

Olabilitesi yüksek olanlardan gidelim,

Serdar Kesimal, Selçuk İnan, Ali Güzeldal, İbrahim Akın, Tunay Torun ve Ömer Toprak aklıma gelen ilk isimler. Elbette hepsini almak zor fakat şuradan en az 3 oyuncu alırsak, bir şeyleri değiştirmeye başlarız diye düşünüyorum. Özellikle birkaç futbolcunun esaretinden kurtarırız takımı.

Yohan Cabaye

24 yaşında çok genç bir futbolcu değil ama defans ile forvet arasında köprü görevi üstlenen ve oyuna yön veren bir futbolcu. Bizim aradığımız box-to-box olabilir.

Tek sorun ise onu Lille'den koparmak biraz zor..

Spor Toto Süper Ligi içinde yabancı sınırlaması bence tekrar düzenlenmeli.6+2 kuralı var şuanda "+2" deki oyuncular u21 olması şartı koşulabilir mesela.bu sayede ülkeye vizyonu bitmiş futbolcu değilde yıldız adayı genç oyuncular gelebilir.Örneğin bank asyada u21 alabiliyorsunuz yabancılar konusunda.

Bu adam çok iyi ya. Yaşına göre çok olgun. Müdahaleleri yerinde, topu aldığı anda ileri gidiyor, pozisyon alma bilgisi çok iyi.

Yalnız biraz yavaş kalıyor sanki, bir de tekniği biraz gelişmesi lazım. Yalnız Werder istemiş satmamışlar, hayali Arsenalde oynamak.

Bence de iyi bir oyuncu. Bana biraz yavaş geldi ama o sorun da aşılır gibi. Parlayacak bence Henriksen yakın bir zamanda. Bir tane daha varmış oyuncu . Harmeet Singh. Bu oyuncu da box to boxmuş. Tekniği iyi gibi, fakat fizik olarak biraz yetersiz gibi. Bu da videosu. Fakat Norveç liği ile Türkiye liği arasında fiziksel olarak dağlar kadar fark var gibi..

YouTube - Harmeet singh - skills and goals!

Bu arada Jorgensen iyi Danimarka'da, onla ilgili başlık açılmış zaten. Brondby defans oyuncusu Anders Randrup ve Kobenhavnlı orta saha Thomas Delaney için de iyi diyorlar. Delaney'in yaşı genç. Onla ilgili de araştırma yaparım bir ara hem internet üzerinden hem de arkadaşlara sorarım. :coffee:

Milan Badelj -NK Dinamo Zagreb

21 yaşında ve tamamen gole donük bir oyuncu, uzaktan şut ve bitiricilik yönünden çok etkili. Videolarını izlerseniz hayranı olabilirsiniz sizde, Luka Modric potansiyeli var bu oyuncuda. Eğer İş adamı olup zengin olsam, Galatasaray için kesin alırdım bu adamı. NK Dinamo Zagreb - FC Villarreal maçında çok etkiliydi. iyi paslarıyla takımını hızlandırdı. kaçırdığı pozisyonlar vardı ve şanssızdı o maçta. ve sonra o maçtan sonra internet ten gol videolarına baktım. gerçekten çok iyi bir oyuncu.

geçen sene 27 maçta 11 gol atmış.

https://www.youtube.com/watch?v=2Ll4RPifPOw

sadece Avrupa Birligi vatandaşı olmadığı için Avrupa takımları pek ilgilenmiyor . Bildiginiz gibi ab dışı oyuncularda sınırlandırma oluyor genelde.

avrupa ligi maçında çok etkiliydi. transfer yönümüzün Avrupa ve balkan lara çevrilmesi daha iyi olur kanaatindeyim. bunun gibi birçok iyi oyuncu var Avrupa liglerinde. (italya,ispanya,fransa vb gibi büyük liglerden bahsetmiyorum.)

Üst Alt