galatasaray'a faydalı olabilecek bazı genç futbolcular - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

galatasaray'a faydalı olabilecek bazı genç futbolcular

Cevap: Galatasaray'a faydalı olabilecek bazı genç futbolcular...

Bizim öncelikli ihtiyacımız kesinlikle yabancı oyuncu değil. Tekrar ediyorum , Türkiye ligindeki en kalitesiz Türk oyuncu topluluğu bizim takımımızda. Murat Ceylan, Sezer Öztürk, Aykut Demir, Ceyhun Gülselam, Sercan Yıldırım (her nekadar balon denilse de benim gözümde Türk Baros'tur) . Bu oyuncular alabileceğimiz oyuncular. Selçuk İnan falan hayalden öteye gitmez. Özellikle Murat Ceylan ve Sezer Öztürk'ü çok görmek istiyorum senelerdir Galatasaray'da. Murat Ceylan bana 90 lı yıllarımızdaki Okan Buruk'u hatırlatıyor.

Sercan Yıldırımı kesinlikle almalıyız ne kadar son vuruşları berbat olsa da çok farklı bi oyuncu üstelik şimdi almanın tam zamanı

Jozy Altidore Forvet hem genç hem yetenekli alırsak müthiş iş yaparız kaçırmamalıyız

Orhan Şam:sağ bek stoper sözleşmesi bitiyor türk savunma oyuncularına nazaran istikrarlı ve iyi bir oyuncu sabriye alternatif

Yiğit İncedemir: ön libero müthiş bir oyuncu en azından yedek oturur sarp ayhan barışın yanında xavi kalır

Yekta Kurtuluş: adam galatasraylı alın işte hem yetenekli müthiş bir potansiyel 2 sezondur döktürüyor kasımpaşada

Sercan Yıldırım : bursada yedek kaç haftadır gol atamıyodu bu hafta attı bence gelirse yararlı olabilir potansiyel var

Orhan Gülle : alın size genç yetenek çift yönlü bjk deki necipin 2 gömlek üstü 2-3 sene sonra üst düzey takımlara satılabilir

Sezer Öztürk : eyer türkiyeden alternatif koşan 10 numara arıyosanız ayriyetten kanatlardada oynuyabiliyor hemde inanılmaz yetenekli alınırsa çok faydalı olur

Burak Çalık: al kadronda dursun 3-4 santrafor olarak yaş 20 altayın en önemli oyuncusu iyide bi golcü birçok yazar çok methediyor

volkan Şen : alınırsa iyi olur ama çok zor

Gökhan Süzen : alın size galatasaray alt yapı çıkışlı geleceği parlak milli takıma kadar yükselen bir sol bek tren gibi arada sol açık oynamasıda cabası

serdar aziz: 19 yaşında genç stoper bursasporda şans bulmaya başladı geleceği parlak ümit milli takımın vazgeçilmezi çok yetenekli alınırsa ne kaybedilir hiç bişey

ferhat kiraz: bank asyanın ben süper lig oyuncusuyum dedirten 1-2 oyuncusundan biri kaçmaz

Charles N'Zogbia: sol açık wigan küme düşecek büyük ihtimal bu sene 5-6 milyon euro alınabilir büyük yetenek 24 yaşında arda satılırsa ardayı aratmaz

tiago bezerra: portekizli karşıyakada oynuyor müthiş bir oyuncu ya emenike nasıl bank asyadan sonra süper ligdede performans gösteriyor tiagoda öyle bir oyuncu altaydan gitti altayın durumu ortada karşıyada müthiş oynuyor seneye süper ligde görürseniz şaşırmayın

selçuk inan alınırsa müthiş iş yapar yönetim

aykut demir sol bek için alternatif olabilir

Dimitri Payet inanılmaz bir oyuncu alınırsa keitayı 5e katlar müthiş bir yıldız

Bruno Cesar Zanaki

Lucas-Sao Paulo

Çağrı Tekin-Gençlerbirliği A2

Bildiğim konuyu konuşmak gerekirse;

-Bursaspor'un makul bir fiyata Galatasaray'a oyuncu vermez.Ha verirsin 8-10 milyon euro,istediğini götürürsün.Ama o paraya da neler yapılmaz.

Eren Albayrak gelir,kulüpten ayrılacak.Ama hiç gerek yok.

Onun dışında ;

-Geçen sene Ersan Adem Gülüm diye haykırdım buralarda.Sesimi Beşiktaş duydu.

-Burak Çalık yazmış biri.Ben Bank Asya 1.Lig'i aktif takip eden birisi olarak her oyuncuyu aşağı yukarı biliyorum.Burak herşeyi ile tam bir santrafor.

-İskender Alın diyorum.Son iki yıldır göz önünde zaten.Hızlı ve son vuruşları yeterli.

-Oktay Demircan var.Sağ açık oynuyor,Aydın'ı ikiye katlar şu haliyle.19 yaşında.İyi bir rotasyon oyuncusu.

-Serdar Deliktaş'ı bilmeyen yoktur zaten.Mükemmel bir çocuk,seneye kesin Gaziantepspor'da.

-Karşıyaka'da Gurur Yazar var.Ben şahsen çok beğeniyorum ama toplam 3 kere falan canlı izledim.Kesin bir yorum yapamayacağım.Stoper kendisi.

Oyuncu aramaya gerek yok.A2 Takımında bir topçu var süper.İnşAllah Hagi görürde A Takıma alır.Adı Misimoviçmiş.

Çok tecrübesiz ondan bir cacık olmaz. Kilo fazlası da var, yönetim nerden bulup A2 takımına transfer etmiş bunu? A2 maçlarını takip ediyorum, hiç ciddiyet yok. Tez zamanda yollanması gerekir.

anlayana..

Yüksek potansiyelli ofansif orta saha oyuncusu, tam bir yeni cag futbolcusu.

Takashi Usami - Leistungsdaten - transfermarkt.de

daha henüz 18 yasinda 33 macta 9 gol 3 asist yapmis.

18 yasinda olmasina ragmen 33 maca cikmis olmasi potansiyelini gösteriyor.

bu cocuk parliyacak. Japonlarin en önemli özellikleri teknik, zeki ve disiplinli olmalaridir.

Kendisi aslinda sag ayak ama sol ayagini da cok iyi kullaniyor.

YouTube -

Burasi dogru yeri degil biliyorum ve ozur diliyorum.

Ama birisi THeo janssen icin topic acabilirmi. Turkcem kotu oldugu icin dogru duzun 2 cumle kuramiyorum.

Genc denilmez, 25 yasinda, ama Mete, yap bir kiyak ve ac bir Ignacio Scocco basligi.

Eran Zahavi diyorum aga bu sene çok şampiyonlar liginde çok iyiydi zaten ligine fazla bir oyuncuydu kendini uluslararası platformdada ispatlamış oldu.

Isaac Vorsah (22) olabilir dünya kupasında Ganayla iyi bir turnuva çıkardı genç ,hava toplarına hakim ,fiziğine göre hızlı ve güçlü bir stoper.Afrika pazarından bütçemize uygun transferler yapabiliriz şu geçiş döneminde.

4-Marko Arnautovic

Bu transfer döneminde Bremen'e transfer oldu.Çok yetenekli bir isim kesinlikle.89 doğumlu..

Bir türlü kendisinden beklenen patlamayı yapamadı.Twente,İnter ve şimdi de Bremen son durağı olacak genç yıldızın.Ben Bremen'de patlayacağını düşünüyorum.Oldu ki orada da patlamadı.Kapalım derim.Boyu da 1.89 uzun sayılabilir.Zlatan İbrahimovic'e benzetilen bir oyun stili var.Top ayağına çok yakışıyor gerçekten,top ayağına yapışıyor hatta.Hareketleri falan bana Cristiano Ronaldo'yu andırıyor.Tekniği de mükemmel.Avusturya'dan çıkan nadir yeteneklerden.Yasin Pehlivan,Veli Kavlak,Arnautovic bu 3'ü mükemmel olur bizim takıma Avusturya'dan.
:tbr:

Üst Alt