Galatasaray'a küfürlü karşılama! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'a küfürlü karşılama!

Cevap: Galatasaray'a küfürlü karşılama!

yababcı hayranı fil hafızalı taraftarın sahip olduğu en büyük meziyet, küfür ve hakaret etmek , alışık olduğumuz bir olay

size bir şey diyen yok zaten ben merih ince'ye saygı çerçevesinde sen yerine siz dedim, soru sordu cevap verdim balık hafızalı değilsiniz ama balık gibi atlıyorsunuz

Sakin ol Şampiyon ben atlamadım fill hafızası ne onu merak ettım sende yazmıssın bende teşekkur ettım sen ıyı anlıyon sanırım balık hafızası fil hafızası anlıyon anlıyon..

sen de haklısın

şimdi telegolde baktım da servet'e küfür, arda'ya büyük kaptan , böyle taraftara böyle takım

telegol arka fona Sezen Aksu'nu şarkısını anında koydu,o şarkıyla görüntüleri veriyorlar adamlar aşmış

sabriye yapılınca taraftarın kafasına krampon atar, fenerli taraftar ardaya 6 işareti yapınca otobüsten iner çocuk gibi zırlar, servet yan bakıp sırıtmış küfredene diye burada yapılan yorumlara bak

Hocam sakin.

Özele inmeselermiş keşke,toptan bir kalaylama daha iyi sonuç doğurabilirdi.:)

Pankarti gordum ve ne guzel bir pankart diye dusundum. Protesto boyle olur dedim, ama icine etmisler. En acisi ise burda ovenlerin olmasidir...

Üst Alt