Galatasaray'a küfürlü karşılama! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'a küfürlü karşılama!

Cevap: Galatasaray'a küfürlü karşılama!

Taraftar takimini destekler, ama bizimkiler hep protesto hep protesto, bizde boyle taraftar oldukca bu takim zor duzelir

Ben kendi gorusumu belirttim, kimseye laf atmadim, cevap vereceksende dogru durust cevap ver...

şu adamda biraz TD kafası olsa paftan 1 tane sağ bek kadroya alırdı.Onur Arıkan niye alınmıyor anlamış değilim adam ümit milli takımdan tut bütün paf maçlarında oynuyor yazıklar olsun seni TD diye getirenlere BAM kadroda alsana Bilal özhan'ı hedefinmi kalmış ligde?Şampiyonmu olacan adama bak ya sinir etti gene beni.bak Shustere ismail sakatlandı genç çocuğa Doğukanmıydı neydi 90dk süre verdi.Bravo Hagi böyle devam BAM KEYFİ YAŞAT BİZE

şu adamda biraz TD kafası olsa paftan 1 tane sağ bek kadroya alırdı.Onur Arıkan niye alınmıyor anlamış değilim adam ümit milli takımdan tut bütün paf maçlarında oynuyor yazıklar olsun seni TD diye getirenlere BAM kadroda alsana Bilal özhan'ı hedefinmi kalmış ligde?Şampiyonmu olacan adama bak ya sinir etti gene beni.bak Shustere ismail sakatlandı genç çocuğa Doğukanmıydı neydi 90dk süre verdi.Bravo Hagi böyle devam BAM KEYFİ YAŞAT BİZE

alt yapıdaki cumhur yılmaztürk mustafa sarpı 5 le çarpar 20 ye böler.

Taraftar takimini destekler, ama bizimkiler hep protesto hep protesto, bizde boyle taraftar oldukca bu takim zor duzelir

"..."

Oscar Wilde

Servet, ''ben güvenildiğim zaman iyi oynarım yhaaa'' diye açıklama yaparken, Rijkaard başındayken, önünden rakiplerin geçmesine izin verirken, kısaca Galatasaray'ı kafasına göre, babasının çiftliği gibi kullanırken Galatasaray'lı değil de, p.ç Servet dendiği zaman mı Galatasaray'lı. Ben olsam Servet'e kafa atardım, helal olsun, gerçek Galatasaray taraftarı hainleri içinde barındırmaz. Tez zamanda aynısı Adnan Polat'ın başına gelir umarım.

Servet, ''ben güvenildiğim zaman iyi oynarım yhaaa'' diye açıklama yaparken, Rijkaard başındayken, önünden rakiplerin geçmesine izin verirken, kısaca Galatasaray'ı kafasına göre, babasının çiftliği gibi kullanırken Galatasaray'lı değil de, p.ç Servet dendiği zaman mı Galatasaray'lı. Ben olsam Servet'e kafa atardım, helal olsun, gerçek Galatasaray taraftarı hainleri içinde barındırmaz. Tez zamanda aynısı Adnan Polat'ın başına gelir umarım.

Rijkaard "Bu takim kalitesiz yhaaa" derken iyidi ama lan

Sercan...

dost...

servet akıllı olsun orası ankara servet i tenha da yakalayıp indirirler valla

onur diye bisey kalmamis malesef O anli sanli Galatasaray Formasini tasiyan cogu futbolcuda. Baksaniza Servet'e, ankete bakip pis pis gülüyor, bence o küfür anlik biseydi, yani taraftarin servetin gülüsüne reaksiyon, buradaki kimse diyemez ki "ben orda olsaydim küfür etmezdim" siz birisine tepki gösteriyorsun, o kisi kalkip tepkinize karsi pis pis gülüyor. Küfür'e karsiyi, sakin yanlis anlamayin, ama taraftari da anliyorum, yine de yakismamis küfür.Degmez Servet gibi Futbolculugu gectim, Insanliktan nasibini almamis insanlar icin agzini bozmak.

Ee haksız mıydı adam? Bas baya kalitesizdi takım, şimdi görüyoruz işte. :D Bunun neresinde anormallik var, Hayri dost...?

Lan Denyov, oyle laf edilir mi hic mi insan psikolojisinden anlamiyonuz. Mesela sen lise 1desin ya hoca dese "sizin gibi sinifin mg, akilsizsiniz hepiniz" sen ne dusunursun hodja hakkinda?

bunu bana soyle

dost

Lan Denyov, oyle laf edilir mi hic mi insan psikolojisinden anlamiyonuz. Mesela sen lise 1desin ya hoca dese "sizin gibi sinifin mg, akilsizsiniz hepiniz" sen ne dusunursun hodja hakkinda?

bunu bana soyle

dost

Benim hocalar hep öyle diyordu ama dost. :D Zaten problem hep öğrencilerde olmaz mı?

Üst Alt