Galatasaray'a küfürlü karşılama! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'a küfürlü karşılama!

Cevap: Galatasaray'a küfürlü karşılama!

Memleketimin koyunu bile farkli bakiyor.

N.D.

Seviyeyi yükseltmeyin beyler!

Galatasaray'in iki yilini çöpe atan adama ben küfür de ederim, agiz burun da dalarim...

Armayi satsin, ondan sonra yok o bizim futbolcumuz.. Biz arma sevdalilariyiz...

Ben ankara nın en çok istanbul a dönüşünü sevdim

Yahya Kemal Beyatlı

NOKTA:)

Ilginç... Galatasaray EFENDİ rütbesini taşıyan üyelerimiz küfürden memnunlar.... hepsi değil tabiki...

Servet´e edilen küfürün organize oldugunu düsünüyorum. Servet son maclarda cok iyi performans gösteriyordu ve bu tepkiyi su anda haketmiyordu. Neden Mustafa Sarp´a küfür edilmiyor da Türkiye´nin acik ara en iyi yerli stoperine küfür ediliyor? Neden Aydin´a küfür edilmiyor da Servet´e ediliyor? Yakistiramadim. Zaten elimizde 3-4 tane iyi Türk futbolcu var, onlari da kaybedecegiz. Arda ve Servet´i yollayinca elimize ne gececek? Daha mi güclü olacagiz? Aksine rezil olacagiz.

Servet´e edilen küfürün organize oldugunu düsünüyorum. Servet son maclarda cok iyi performans gösteriyordu ve bu tepkiyi su anda haketmiyordu. Neden Mustafa Sarp´a küfür edilmiyor da Türkiye´nin acik ara en iyi yerli stoperine küfür ediliyor? Neden Aydin´a küfür edilmiyor da Servet´e ediliyor? Yakistiramadim. Zaten elimizde 3-4 tane iyi Türk futbolcu var, onlari da kaybedecegiz. Arda ve Servet´i yollayinca elimize ne gececek? Daha mi güclü olacagiz? Aksine rezil olacagiz.

Niye futbolculara kufur ediliyor?

Sen ne diyorsun be, bazilari tekme tokat girismek istiyor, ordaki adam gene biraz insafliymis kufurle yetinmis

Niye futbolculara kufur ediliyor?

Yani insanlarin cok sinirli oldugunu anliyorum, hayalkirikligi yasadigini anliyorum, hepimiz yasiyoruz, utaniyoruz, boynumuz bükük. Ama neden Servet? Servet´ten önce kovulmasi gereken en az 10 futbolcu var. Neden Servet´e küfür ediliyor? Ayrilmak istiyorum derse yeridir. Ayrilsin da, yerini kimle dolduracagiz? Arda da gidecek. Oh valla. Süper yerli kadromuz var zaten.

Yani insanlarin cok sinirli oldugunu anliyorum, hayalkirikligi yasadigini anliyorum, hepimiz yasiyoruz, utaniyoruz, boynumuz bükük. Ama neden Servet? Servet´ten önce kovulmasi gereken en az 10 futbolcu var. Neden Servet´e küfür ediliyor? Ayrilmak istiyorum derse yeridir. Ayrilsin da, yerini kimle dolduracagiz? Arda da gidecek. Oh valla. Süper yerli kadromuz var zaten.

futbolculardan önçe bir kere yönetimm varr ona gösterin tepkinisi

Kazım'ı her ne kadar tamamen sahiplenmesemde kelepçe olayı çok ayıptır..

Adamın bir falsosunu görmeden geçmişte yaptığı bir hatayı yüzüne vurmak Galatasaray taraftarına yakışmaz..

Diğer protestolar kesinlikle normal küfürde etmiş olabilirler oda normal..

Yani tarihin en rezil Galatasarayının mimarları omuzlara alınmayacak herhalde..

Üst Alt