Galatasaray'a UEFA‘dan Sınırlandırmalar Gelebilir! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
3 uzeri alan (bonuslarla beraber) muslera , selcuk , feg , belhanda , gomis , fernando var

Ayrica 2,5 civarina gelen tolga , mariano , maicon , serdar , eren var

Takım 4. olursa sahaya kimse gelmez+Fatih Terim bile yuhalanır. Sanki Türk taraftar profilini bilmiyormuş gibi konuşuyorsunuz. Bu sırada da Fb’de başkan Koç seçilirse ve başarılı olursa görürsünüz siz anlayışı. Birbirimizi kandırmaya gerek yok. 45 milyon euro maaş bütçesi aşırı az ve kaldıramayız. Tartışmanın manası yok.

45 milyon niye yetmesin basakin maas bütçesi ne kadar? Adamlarin formasi buyuk olsa sampiyondular. Ayrica adamların şu andaki bütün takıma ödedikleri bonservis ücreti 7milyon euro. Biz maykon ve Belhanda gibi işe yaramazlara tek kalemde veriyoruz o parayı. Kulübü doğru yönetirsen her şey hallolur relaks.

IBB ye övgü dolu sözleri görünce Sinan yazdı sandım gözlerime inanamadım kanka.

sent via GSC

Az olabilir ama uefa ne derse odur . Artik adamlarin koydugu kurallari tartismak ya da uymamak gibi bir seye kalkismamiz bile soz konusu degil

Ucu ucuna men cezasindan yirtmisken her konulan seye itiraz edeceksek hic anlasma yapmayalim

Az olabilir ama uefa ne derse odur . Artik adamlarin koydugu kurallari tartismak ya da uymamak gibi bir seye kalkismamiz bile soz konusu degil

Ucu ucuna men cezasindan yirtmisken her konulan seye itiraz edeceksek hic anlasma yapmayalim

Uyacağız zaten, bir şey diyen olmadı. Sadece bu şartlar altında ligde ilk 3’w giremeyeceğimizi ve başarının mümkün olmadığını söyledim. Hepsi bu.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Adam akıllı kullandıktan sonra 45 lede başarılı olursun ama akhisarda 200 bin alan muğdata 600 bin euro verip alırsan yetmez tabi

aynı şekil almanyada 500 alan tolgaya 2 milyon verildi

erende paşada kaç alıyordu bilmiyom ama bize geldi 2 oldu en az yüzde 300 artmıştır ondada

Fb de benzer kisitlamalar yuzunden bir donem sadece diego yu aldi , bu sezon da aldiklarini kjaer i satarak nani yi satarak alabildi

Yavas yavas alisacagiz buna .. bjk atiba , tolgay , q7 , sosa gibileri cok ucuza oynatti zamaninda

Ama sonra negredo , love , lens derken ayni yanlislari onlar da yaptilar

Ben o yuzden bas bas almayin diyorum tum kuluplere .. kim bu savurganliga baslarsa batiyor , takim ismi onemli degil , keza arda ornegi ..

Ucuz al , rahat et

Basaksehir guzel bir ornek . Sadece 3 puan gerimizdeki takimin bonservis ve maas tablosu nasil acaba ?

Tamam GS isminden oturu biraz daha fazla verirsin ama belhanda transferi nedir ? 10 bonservis , senelik 3,35 arti bonuslarla 4 sene kontrat

Maicon yine bonservis cilginligi , feg de maas tavani , adam sneijder den fazla aliyor

Daha bunun gomisi var , 2,5 imza parasi 2,5 bonservis , tonla maas

Muslera , selcuk , tolga ... feci para oduyoruz

valla sampiyonluk gelmese harbi bu sefer batmistik
Bizim kadar kötüler 2 senedir zarar ediyorlar sinan...

Başakşehir’in parasını devlet ödüyor zaten. Komik bir örnek.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Fb de benzer kisitlamalar yuzunden bir donem sadece diego yu aldi , bu sezon da aldiklarini kjaer i satarak nani yi satarak alabildi

Yavas yavas alisacagiz buna .. bjk atiba , tolgay , q7 , sosa gibileri cok ucuza oynatti zamaninda

Ama sonra negredo , love , lens derken ayni yanlislari onlar da yaptilar

Ben o yuzden bas bas almayin diyorum tum kuluplere .. kim bu savurganliga baslarsa batiyor , takim ismi onemli degil , keza arda ornegi ..

Ucuz al , rahat et
Aslında bizi bekleyen en büyük tehlike de bu... başta fatih terim varken biz bu kısıtlamaları bir şekilde götürürüz de... kısıtlama bittiği sene taraftarın da baskısıyla bjk nin yaptığı gibi 4 5 milyon euro yıllık maaşla adam almamak, bu disiplini kendi içimizde devam ettirmemiz lazım...

SM-G955F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt