Galatasaray'a UEFA‘dan Sınırlandırmalar Gelebilir! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Arkadaşlar çok garipsiniz.
45 milyon euro bütçe neyimize yetmiyor?.

2.5 milyon euro maaş alacak 18 tane oyuncu alabiliyoruz.
Bak 18 tane diyorum.
Yedekler dahil her oyuncuya 2.5 versek tam 45 milyon euro ediyor.

Rodriges 1.5 milyon euro aldığını düşünürsek eğer

Rodriges gibi 10 tane adam bul.
Hatta üstüne 1 milyon euro daha fazla maaş ver.
en azından elimizde patlamaz ve sahada ölümüne mücadele eder.

Bizim için çok güzel fırsat.
Ayrıca selçuk,serdar,tolga dışında gitmeyi kabul etmeyecek kimse yok.
Yabancılara o maaşlari kimse vermez diyorsunuz ama onlarda istenmedikleri yerde duracak kadar da karaktersiz değiller.

Bonservisleri düşük tutarsan seve seve giderler.

Mutsuzluğu tatmadan hep mutlu olmak istersin.
Oysa nelerin seni mutsuz ettiğini bilmeden, nelerle mutlu olacağını nasıl bilebilirsin ?

Kaynak:Osman SEDEN

Oyunculardan sözleşmelerinden indirim istemek saçmalık olur bu durumda
Feghuli veya Belhanda'nın bir tanesini elden çıkarmalı. Maicon teklif gelirse mutlaka satılmalı. Eğer istediğimiz fiyat verilirse Gary satılmalı.

Yine Hamzalı dönem gibi sat sat sonra beleşe çöp oyunculara milyon eurolar ver mantığı ile g4l4t4s4r4y dönemlerine dönüş sinyalleri alıyorum. Galatasaray ekonomik başarıdan sportif başarı elde edemez bu bir realite tek şansımız sportif başarıdan ekonomik gelir elde etmek bu gerçeği göz önüne alarak hareketlerde bulunmalıyız.

Yine Hamzalı dönem gibi sat sat sonra beleşe çöp oyunculara milyon eurolar ver mantığı ile g4l4t4s4r4y dönemlerine dönüş sinyalleri alıyorum. Galatasaray ekonomik başarıdan sportif başarı elde edemez bu bir realite tek şansımız sportif başarıdan ekonomik gelir elde etmek bu gerçeği göz önüne alarak hareketlerde bulunmalıyız.

Aynen öyle. Zaten sattığın kadar al, kabul edilebilir miktarda maaş sınırı sorun değil. Bir adamı iyi paraya satar mantıklı kiralık hamlelerle halledersin. Bjk kaç senedir böyle yaparak başarılı oluyor. Fakat burada bahsedilen rakam 45 milyon euro maaş sınırı. Bırak adam almayı eldekileri bile satmak lazım. Millet Garry gibi adam buluruz, Tolga’yı Eren’i satarız diyerek ahkam kesiyor ama Garry gibi adamı bulmak kolay mı? Buna ek olarak fahiş ücretler alan Eren, Tolga, Tarık gibi adamları ikna edip göndermek kolay mı? Adam buradaki maaşı başka yerde alamam, kalacağım diyecek. Sonra işin içinden çık çıkabilirsen. Millet rüya görüyor yav. 45 milyon euro bitirir bizi, 2015-2017 arasına geri döneriz. Bizim için 65 m maaş sınırı son kabul edilebilir miktar. UEFA koyarsa seve seve uyacaksın o ayrı mesele. Benim lafım iyi olur, hallederiz falan diyenlere.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ama zarar miktarlari ne acaba ?
20 milyon deniyordu...Ama bu vergi takvim yılı için miydi? Yoksa mevcut sezon için mi bilemiyorum...Yani ya 2017-2018 sezonu için tahmini zarardı zira bahar başı duymuştum...Yahut 2017 mali yılı için...Her halükarda 2 senedir şampiyonluk yarışı veren borçsuz kurulmuş ve süper lig ile sponsorluklardan deli gibi gelir elde eden Başakşehir şimdi den 20 trilyonluk olması rezillik bir de cengoyu okuttular o kadar demek kş o da olmasa 50'lik olmuşlardı :)

Arkadaşlar çok garipsiniz.
45 milyon euro bütçe neyimize yetmiyor?.

2.5 milyon euro maaş alacak 18 tane oyuncu alabiliyoruz.
Bak 18 tane diyorum.
Yedekler dahil her oyuncuya 2.5 versek tam 45 milyon euro ediyor.

Rodriges 1.5 milyon euro aldığını düşünürsek eğer

Rodriges gibi 10 tane adam bul.
Hatta üstüne 1 milyon euro daha fazla maaş ver.
en azından elimizde patlamaz ve sahada ölümüne mücadele eder.

Bizim için çok güzel fırsat.
Ayrıca selçuk,serdar,tolga dışında gitmeyi kabul etmeyecek kimse yok.
Yabancılara o maaşlari kimse vermez diyorsunuz ama onlarda istenmedikleri yerde duracak kadar da karaktersiz değiller.

Bonservisleri düşük tutarsan seve seve giderler.

Mutsuzluğu tatmadan hep mutlu olmak istersin.
Oysa nelerin seni mutsuz ettiğini bilmeden, nelerle mutlu olacağını nasıl bilebilirsin ?

Kaynak:Osman SEDEN
Niye yetmesin yeter tabii ki de bir önceki kısıtı 65 milyon euro olup geçen sene bu yasak kalkmasına rağmen 65 milyon sınırını tutturan Galatasaray'a 20 milyonluk indirim yaptırtmaz UEFA...Olsa olsa 60 milyonun altına çekin derler...

Bizim anlaşmamızda daha önceden 65milyon € içinde %15 stopaj,maç başı ödenen ücretler ve bonuslar,takımın diğer operasyonel masraflarıda dahil olaraktı sanırım.45 milyon € söylentisi nedir ? Bizim elimizi kolumuzu bağlar öyle bir durum

Bizim anlaşmamızda daha önceden 65milyon € içinde %15 stopaj,maç başı ödenen ücretler ve bonuslar,takımın diğer operasyonel masraflarıda dahil olaraktı sanırım.45 milyon € söylentisi nedir ? Bizim elimizi kolumuzu bağlar öyle bir durum
Hayır 65 milyon euroluk bir önceki seneki sınırlamada sadece net garanti maaşlar vardı...Yani stopaj-menajer komisyonu-imza parası-bonuslar-primler ve maç başı ücretler yoktu...

TRTSPOR muhabiri Volkan Kılıç, UEFA'nın Galatasaray'la ilgili kararını haftaya açıklamasını beklediklerini söyledi.
Yeni bilgi değil; kimileri 1 haziranda açıklanacak diyordu :) 31 mayıs 2018 tarihinin ttk açısından önemi bilinmiyor...Zaten 24 mayısta tebliğ edildi buradan kasıt kap bildirimi imkb için ve bilançonun açıklanması ttk için...

Üst Alt