Galatasaray'da Haluk Ulusoy ve Haldun Üstünel Gelişmesi! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'da Haluk Ulusoy ve Haldun Üstünel Gelişmesi!

SAVAS CORLU‏
@savascorlu
3 sa.3 saat önce
Daha fazla
Dün akşamdan bu yana ismini veremediğim aday ismi eski TFF Başkanı Haluk Ulusoy. Ulusoy şu anda GS taraftarının çok sevdiği bir isim olan Haldun Üstünel ile görüşüyor. Sürpiz isimler ile temaslar devam edecek. Kararını akşam 20;00 gibi verecek. Camia ve kendisi için hayırlı olsun.

Insallah.. Galatasaray baskanlığına en çok yakışan ve işi layıkıyla yapacak tek adam H. Ulusoy dur..

Şimdi de Dursun'un listesinde Mehmet Ağar gibi isimlerin olacağı haberi çıktı :D Bence biz kafa yormayı bırakalım. Fatih Hoca'nın geleceği yönetim çoktan hazırlanmıştır. Güzel günler yakındır adaylar önemli değil.

haluk ulusoyun fatih terimle arası kötü değilse gelmesi çok iyi olur. belli ki muhalefet 2-3 gündür güçlü isimlere başkanlık teklif ediyor dün burak elmas bugün haluk ulusoy isimleri çıktı, güçlü bi çatı aday aradıkları belli

haluk ulusoyun fatih terimle arası kötü değilse gelmesi çok iyi olur. belli ki muhalefet 2-3 gündür güçlü isimlere başkanlık teklif ediyor dün burak elmas bugün haluk ulusoy isimleri çıktı, güçlü bi çatı aday aradıkları belli
Fatih terimle arasimi

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şimdi de Dursun'un listesinde Mehmet Ağar gibi isimlerin olacağı haberi çıktı :D Bence biz kafa yormayı bırakalım. Fatih Hoca'nın geleceği yönetim çoktan hazırlanmıştır. Güzel günler yakındır adaylar önemli değil.
mehmet ağarı ne yapacak dursun milletvekili seçimlerine mi girecek ne alaka :D bu turşudan herşey beklenir

Mehmet ağar gelirse terim direk gelir

Mehmet ağar Haluk ulusoy terime çok yakın isimler
Dursun mehmet ağari listeye alırsa direk dursunu desteklerim

Mehmet ağar Haluk ulusoy terime çok yakın isimler
Dursun mehmet ağari listeye alırsa direk dursunu desteklerim

Bizim desteklememize gerek yok. Dediğim gibi listede olursa bu iş bitmiş demektir. Ortada bi tek Turgay Kıran ve Mustafa Cengiz kalır. Dursun bu yönetimde sadece başkan olarak görünecek. Derin Gs seçimini yapmış. Fatih Terim hayırlı olsun ama Dursun Özbek başkanlığında :D

Bizim desteklememize gerek yok. Dediğim gibi listede olursa bu iş bitmiş demektir. Ortada bi tek Turgay Kıran ve Mustafa Cengiz kalır. Dursun bu yönetimde sadece başkan olarak görünecek. Derin Gs seçimini yapmış. Fatih Terim hayırlı olsun ama Dursun Özbek başkanlığında :D
Eminmisin
Dinçer azaphan listeye gireceğini duymuştum

Eminmisin
Dinçer azaphan listeye gireceğini duymuştum

Dediğim gibi 2 gündür rüzgar çok fazla yön değiştirdi. Erken seçimin tek amacının Fatih Terim olduğunu en baştan beri söyledim ama Dursun Özbek yönetiminde ama başka bir yönetimde. Bunun sonucu belli oldu: Fatih Terim'in isteğindeki yöneticilerle Dursun Özbek başkanlığı. Fatih Terim'in gelmesi kesinleşti fakat Burak Elmas gibi vizyoner başkanların bu dönemde bile kendine yer bulamayacak olması üzücü inşallah yönetici olur.

Üst Alt