Galatasaray'da Thomas Schaaf Sürprizi! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'da Thomas Schaaf Sürprizi!

Bunun da modasi gecti, bazi hocalar modern futbola ayak tutamadilar buda malesef birisi. Ha gelecekse Klinsmanni isterim, bari fazla atletik oluruz.

Schaaf 2000'lerin başında Almanya'nın en keyifli futbolunu oynatan hocasıydı. Bol gollü, atak oynatan bir hocaydı. Sonraki düşüşü Bremen'in yönetimiyle mi alakalı kendisi mi beceremedi bilemiyorum. Zira Bremen de neredeyse son 10 yıldır iddialı bir kadro kuramadı.

Ben artık kulübede pısırık teknik adam görmek istemiyorum. Mustafa Denizli kulübede uyuyordu. Riekerink sanki tiyatro gösterisi izliyor. Hele arada dişini sıkarak görüntü verince iyice gıcık oluyorum. Saha kenarında Terim gibi arızalı bir teknik adam gerekli. Teknik adam maçı yaşayacak aga. Oyuncular saha kenarına bakınca teknik direktörlerini görüp daha da hırslanmalı. Ben mesela futbolcu olsam ve kulübede Mustafa Denizli'yi görsem gözlerim dolar. Riekerink'i görsem yardıma muhtaçtır diye cebine para sıkıştırasım gelir.

evet bir zamanlar iyiydi hatta bremeni sampiyon yapti ve bir iki kez de almanya kupasini kazandi. ama son dönemlerinde özelliklede allofs ayrildiktan sonra tepetaklak gitti

Son düzenleme:
Üst Alt