Galatasaray'da Thomas Schaaf Sürprizi! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'da Thomas Schaaf Sürprizi!

almanyada varmi bize uyacak kuluplu yada kulupsuz adam

Freiburgun hocasi (Streich) tak diye oturur mesela. Benim en cok istedigim hoca ise Weinzerl di (Schalke da simdi). Basta zorluklar cekti , simdi ise bir hayli toparladi takimi. Iyi oynuyorlar ve kazaniyorlar(rbl macini hakem olmasa kaybetmezlerdi).
Birde Eintracht Braunschweig hocasi Lieberknechr de fena olmaz. Adam Braunschweigi Birinci lige cikardi,ve bu senede iyi gözüküyor (heriflerin imkani neredeyse hic yok). Maalesef almamiz imkansiz.2008den beri orada ve S04,Rbl gibi takimlari bile redetti :D

bu yönetim hatasını kabul eder mi riekernik i gönderir mi önce bunu çözmek lazım
sürekli yolu dolanıyorlar riekernik iyi çevresi kötü şimdilik orhan atik gitti yakında ayhan gider
korkum yardımcı diye evren in gelmesi evren iyi hoş ama taraftar gibi düşünüyor aceleci sabırsız
bülent ünder gelse hocayı küçümser
bu işi düzeltecek olan ali dürüst tür futbola atanırsa işleri yoluna koyar

benim çözümüm kendini kanıtlamış alman hoca kesinlikle 50 yaşın üzerinde olacak
yada yılmaz vural

Freiburgun hocasi (Streich) tak diye oturur mesela. Benim en cok istedigim hoca ise Weinzerl di (Schalke da simdi). Basta zorluklar cekti , simdi ise bir hayli toparladi takimi. Iyi oynuyorlar ve kazaniyorlar(rbl macini hakem olmasa kaybetmezlerdi).
Birde Eintracht Braunschweig hocasi Lieberknechr de fena olmaz. Adam Braunschweigi Birinci lige cikardi,ve bu senede iyi gözüküyor (heriflerin imkani neredeyse hic yok). Maalesef almamiz imkansiz.2008den beri orada ve S04,Rbl gibi takimlari bile redetti :D

Şu an Bundesliga'da görevde olan hocaların hiç biri gelmez bize kulüpleriylesene sonu ayrılmadan. Weinzierl ve Schmidt benim en çok istediğim iki hoca idi. Köln ve Freiburg hocaları da aklımızda tutmamız gerekenlerden. Herşeyden evvel Ragnick'i SD olarak getirsek hoca işini o halleder.

evet bir zamanlar iyiydi hatta bremeni sampiyon yapti ve bir iki kez de almanya kupasini kazandi. ama son dönemlerinde özelliklede allofs ayrildiktan sonra tepetaklak gitti
Iyi bir ikiliydiler Bremen de. Schaafın düşüşü ile birlikte Allofs da düşüşe geçti, Wolfsburg da bayağı para savurabiliyor son yıllarda ama bir defa ikincilik dışında bir başarısı da yok takımın ya o rakamlara rağmen.

Demek istediğim keramet sadece Allofs da değildi.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Üst Alt