Galatasaray'da Yeni Dönem Kapıda! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'da Yeni Dönem Kapıda!

Yardımcısıda arif h.ünsal falan olsun oh oh evlatçılık yabancı düşmanlıgı tavan yapar artık abv bu yonetimin o sıfatsız herif fenere kaybedilsin orda oturacak mı rahat rahat bakalım

maxresdefault.jpg

Yorum yaparken Turk futbol tarihinin gelmis gecmis en iyi stoperi ve GS tarihinin en buyuk kaptanlarindan birine saygisizlik yapmamaya ozen gostermek lazim.

Dursun efsanelerimizden uzak dur. 3 ayda yerle bir ettigin takimimizda tum capsizligin icin kredi kazanmak ugruna efsanelerimizi yeme!

Son düzenleme:
Yorum yaparken Turk futbol tarihinin gelmis gecmis en iyi stoperi ve GS tarihinin en buyuk kaptanlarindan birine saygisizlik yapmamaya ozen gostermek lazim.

Dursun efsanelerimizden uzak dur. 3 ayda yerle bir ettigin takimimizda tum capsizligin icin kredi kazanmak ugruna efsanelerimizi yeme!

Aynen onun içinde efsaneleri bu gibi zor durumdan uzak tutmak lazım.Çünkü yönetim bu futbolcuları taraftar arasında sevildiği için değil yem etmek için kullanıyor.Hep amaçları hocayı öne atıp kendilerini iyiymiş gibi göstermek.

Bunlar bir sezon daha kalırsa gelecek sezon düşmemeye oynarız.

Defansif futboluyla tek zevkimizin içine etmişti zamanında. Bordoeux maçını hatırlayanlar bilir. Kaos futbolunun zirve yaptığı dönemlerdi.

Zamanında Semih'i oynatmayarak doğruyu yaptı şimdide yerli çetesini kırabilecek ve efsane olacak bir şansı var Bülent Korkmaz öyle Orhan atik gibi selçuk ne derse yapacak bir adam değil Selçuk'u gerektiğinde çıkarabilecek cesareti var zaten sezon sonuna kadar anca Galatasaray'ı seven biri Takımı'n başına geçer bu rezil kadro ile kimse kariyerini etkilemek yıpranmak istemez

Anlaşma sezon sonuna kadar olacaksa, herhangi bir şartı karşılaması durumunda +1 opsiyonu bulunmayacaksa kulübede TD lisansı bile olmayan Atik'in durmasından iyidir. TD'lik yeteneklerinin yetersiz olduğunu ben de biliyorum ama zaten iyi olanı da sezon sonuna kadar getiremeyiz.

Sent from my iPhone using Tapatalk

yaw sezon sonuna kadar olacak tabi.

bu yönetim zaten gider, seneye kalması mümkün degil.

Üst Alt