Galatasaray'da Yeni Dönem Kapıda! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'da Yeni Dönem Kapıda!

Yerli teknik direktöre karşıyım. Hatta evlat kategorisinde yer alan yerlilere ekstra bi karşıyım ama Bülent Ünder gibi yaşlı bir bunak geleceğine, Bülent Korkmaz gelsin. En azından hırslı, genç. Futbolculuk kariyerinde belli bir başarısı olan bir adam. Sahadaki futbolcu saygı gösterir hiç değilse. Ayrıca geçmiş hatalarından da muhakkak ki, bi ders almıştır.
Fakat asla 1,5 senelik bir anlaşma olmamalı. Seneye planlanan yeniden yapılanma işi Bülent Korkmaz'la falan olacak iş değil.

Lan illa yerliciyseniz topa hakim oyun oynatan adam alın. Ertuğrul Sağlam gelsin bari

D5803 cihazımdan gönderildi

mustafa sarp futboldan ne anlıyor da yardımcı olacak?
bu adamın ne tecrübesi var da yardımcı olacak?
emre aşk nedir? ne yapmaya çalışıyor bu yönetim?
bu zihniyet devam ederse bundan 10 yıl sonra sabri teknik direktörümüz olur.

bülent korkmaz nedir Allah aşkına mersin'i yok etti sıra bize mi geldi???

Bülent Ünder olmadı diye sevinirken Bülent Korkmaz'ı getirecekler. Bülent Korkmaz'ın da takım bu durumdayken kariyerini bitirmemek için teklifi kabul etmemesi gerekir.

Mustafa Denizli'den Hamza'dan daha kötü kim olur diye sorsalar herhalde ilk söyleyeceğim adam Bülent olurdu. Bu adamlar Galatasaray'ı bitirmeye and içmişler resmen. Yanlarında Bülent'i de götürecekler biz zaten bittik kaptana yazık.

Ertuğrul diyenler de neyin kafasında hakkaten anlamıyorum. İlla istiyorlar ki takım küme düşsün herhalde.

biri su dursunu durdursun artik bulent korkmaz nedir lan dalgami geciyorsunuz siz taraftarla ... dursun sana simdi oyle kufur ederimki en az 1 yil ban yerim.. adam gibi yonetin artik su kulubu bosbos transferler yapip milletin asabini bozmayin yeminle cildiracam artik

6 ay sonra gideceğini bile bile kim gelirki kulübe boşta olanlardan bana göre sistemleri bize en yakın olanlar Ersun'la Ertuğrul. Ersun kesin gelmez, Ertuğrul gelse de son Bursa'daki kötü yönetiminden dolayı istemeyen çok olacaktır. Bülent çok saçma olur bence gittiği her takımı batırmış bi adam. Ben şahsen yine de Ertuğrul derdim bunların içinden. Tartıştığımız hoca adaylarının bu isimler olması çok ayrı ve acı bi durum bu arada. Bu isimlerin içinde olabilecek en makulü yorumladık diye kimse kimseyi vizyonsuz yapmasın bi zahmet. Vizyonsuz olan yönetimin maksimum yapacağı hamle bunlar. Ben de Bielsa'yı istemesini biliyorum yoksa

D5803 cihazımdan gönderildi

Egosuyla Lincolnü düşman ilan etmişti. Puan muan vazgeçtim Lincoln izlemek istiyordum, onu bile çok gördü. Aynisini Emre Colak a yapacaktir. Ben de bir yerlici taraftarim ama Bülent en yanliş yerlileri en yanliş zamanda en mantiksiz şekilde oynatmistir. İyi yerlileri değil, lobici "maç başıcı" yerlileri oynatacakttir. Sneijder. Podolski, Muslera, Denayer ceker gider. Selçuk Umut ilk 11 de ilk yazilanlar olur. Tarik, Koray müthiş keßifleri olur, Hamitle 2 yillik sözlesme daha yaptirir.

Selçuk ve Umut un hocasi değil kankasi olur. Hamitle 2 yıl sözlesme uzatır. 2 adet Mustafa Sarp Transfer etmeden takımi terketmez. Lincoln Emre Çolak gibi gözümüzü gönlümüzü açan futbolculardan hiç hoşlanmaz. Kendisiyle ahbap olan futbolcuları oynatır. Aslinda Hamburg maçında değil Bordo maçinda büyük hatalar yaptı şansla turu geçtik. Hamburg maçında Lincolnda oynayacak moral birakmamisti.

Son düzenleme:
Egosuyla Lincolnü düşman ilan etmişti. Puan muan vazgeçtim Lincoln izlemek istiyordum, onu bile çok gördü. Aynisini Emre Colak a yapacaktir. Ben de bir yerlici taraftarim ama Bülent en yanliş yerlileri en yanliş zamanda en mantiksiz şekilde oynatmistir. İyi yerlileri değil, lobici "maç başıcı" yerlileri oynatacakttir. Sneijder. Podolski, Muslera, Denayer ceker gider. Selçuk Umut ilk 11 de ilk yazilanlar olur. Tarik, Koray müthiş keßifleri olur, Hamitle 2 yillik sözlesme daha yaptirir.

ya hakkaten bizden sonra lincoln süper oynadıydı, barcelona mı realemi gitmiş ti ?

Lincolne dalan büyük kaptan değil haldun üstüneldi.

Lincoln denen yavşak takım almanyada kamp yaparken kamp yerine 100 km ötede barlarda sabahlayıp yaz antremanlarına gelmemişti.

Yeni dönem buysa olmaz olsun. Kaptan Bülent'in futbolculuguna saygim sonsuz fakat teknik direktör olarak çok basarisiz ve vizyonsuz. Karabük Erciyes ve Mersin'de basarisiz olan bir teknik direktör bizde ne isi var Allah askina. Taktik anlayisi çok zayif. Takimi yanlis düzer ve maçi taraftar gibi seyreder. Gelmesin teknik direktörsüz oynayalim daha iyi

Üst Alt