Galatasaray'dan FFP Açıklaması! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'dan FFP Açıklaması!

Vay arkadaş ne FPP imiş. Bu FPP bir tek bize var galiba. Geçmiş yönetimler de nasıl bir kazık attıysa camiaya pislikleri yeni çıkıyor.
Ta Bratulardan, Petrelerden Lukunkulardan, Misimoviçlere, Stanculara, Hajroviçlerden Ontiverolara, Tarıklardan Cluiolara kadar say say bitmez. Kulübü borç batağına sürükleyenlerin pislikleri bunlar.
Kulübü sömürdü her gelen.
Hep aynı şey oluyor. Her şampiyonluğun ardından bir kaos çıkıyor.

UEFA'nın iç prosedürleri dahilinde yapılan ve Haziran 2018'den bu yana süren bu süreç ve bu işlem, Kulübümüzün UEFA Şampiyonlar Ligi'nde yer almasını etkilememektedir. Kulübümüz, imzaladığı Uzlaşma Anlaşması çerçevesinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

bize yapilan ic prosedur geregiyse bizle ayni zamanda settlement agreement yapilan maccabi icin de ayni surec olmaliydi ama yok
demek ki ic prosedur geregi degil

Yalan söyliyorlar yani resmi siteden?

ic prosedur lafini nasil anladigina bagli
rutin anlamina gelmiyor
zira ilk anlasmadan sonra tekrar gozden gecirilecegi soylenince resmi siteden yapilan aciklamada ic prosedur geregi rutin bir islem denmis
simdi rutin lafi kalkmis
benim msjim ic prosedur lafinin rutinle es deger sayilmasiyla ilgili idi

ic prosedur lafini nasil anladigina bagli
rutin anlamina gelmiyor
zira ilk anlasmadan sonra tekrar gozden gecirilecegi soylenince resmi siteden yapilan aciklamada ic prosedur geregi rutin bir islem denmis
simdi rutin lafi kalkmis
benim msjim ic prosedur lafinin rutinle es deger sayilmasiyla ilgili idi
Yani durumda bir sıkıntı olsaydi en azindan ic prosedür gibi bir sey demezlerdi, göz göre göre yalan söyliyemezler...

Geçen yazki gibi ince detaylara takılmayın artık.diger konuda da yazdım.en basit örnek milan ya..milanın cezası kat kat hafifletilirken seninki agirlastirilir he bekle sen.kulup yıne eline vermiş bazilarinin

Diğer kulüpler de bu durumdaydı niye aciklanmiyo diyenler var onlar da açıklanır herhalde ya da açıklanmaz ne yapalım yani

Şeffaf olun, liseliler iliğimizi dirimizi kuruttu deyin, Ali Sami Yen'in emanetine hainler olarak hıyanet ettik deyin. UEFA gerekeni yapacak deyin.

Anlayışla karşılanacaktır...

Diğer kulüpler de bu durumdaydı niye aciklanmiyo diyenler var onlar da açıklanır herhalde ya da açıklanmaz ne yapalım yani

ben demistim
bu postunla dedigim seye isik tutmus olmadin sergen garip birsey yazmissin
milanin cezasini da cas kaldirdi bu durumla alakasi yok
optimistsin anladik da ltf baskasinin msjlarina refer etmeden optimistlik yap da msjlarini duzeltmek durumunda kalmayayim

ben demistim
bu postunla dedigim seye isik tutmus olmadin sergen garip birsey yazmissin
milanin cezasini da cas kaldirdi bu durumla alakasi yok
optimistsin anladik da ltf baskasinin msjlarina refer etmeden optimistlik yap da msjlarini duzeltmek durumunda kalmayayim
Milanın cezayı cas kaldırdı diyosun.bu merciler cezaya bakmak için var zaten.ha cas milanın cezasını indirmiş ha başka kurum...neticede milanın cezası kat be kat hafifletildi mi buna bakacağız...önemli olan bu

Milanın cezayı cas kaldırdı diyosun.bu merciler cezaya bakmak için var zaten.ha cas milanın cezasını indirmiş ha başka kurum...neticede milanın cezası kat be kat hafifletildi mi buna bakacağız...önemli olan bu

milanla durumumuz ayni degil cnm
bizde yapilan bir anlasma ve bu anlasmaya uyulmama var. ve 2. kez oluyor bu
milanin ilk defa
ayrica biz men edildigimizde cas bizim cezayi kaldirmamisti (b ihtimalle anlasma yapip uymadigimiz icin)

milanla durumumuz ayni degil cnm
bizde yapilan bir anlasma ve bu anlasmaya uyulmama var. ve 2. kez oluyor bu
milanin ilk defa
ayrica biz men edildigimizde cas bizim cezayi kaldirmamisti (b ihtimalle anlasma yapip uymadigimiz icin)
Milanla durum tabiki aynı değil.onlar büyük halt yediler ve ona rağmen ceza hafifletildi demek istedim zaten.yapilan anlaşma yeni yapıldı zaten.4 yıllık ve 3 ayda uymama gibi bi husus olamaz.ha dursununkini diyosan o zaten görüşüldü ve sonunda mustafa cengiz yeni bi anlaşma yaptı şimdide haziran ayında incelenecek dedikleri gibi yine aynı bi durum var prosedür vs ne haltsa iste

@Altan Günaydın baba bi de mevzu iyimserlikse cogu kimse acıklama gelmeden bişey olmayacak demiş zaten.ben burasında değilim mevzunun.konu uefayla anlasma olsun olmasın,milyonlarca paralar harcayıp karsılıgında 0 basarı alan kulüplere herhangi bi ceza verildiğinde, bu ceza haddinden fazla bi şekilde aza indirgeniyosa kurumlar tarafından,sana tekrardan hadi gel bakalım demeleri komik duruyo.anlatmak istediğim bu

Üst Alt