Galatasaray'dan FFP Açıklaması! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'dan FFP Açıklaması!

Sanırım olay bize verdikleri cezanın örnek teşkil edip diğer klüplerinde bu cezayı talep etmesi işleri yokuşa sürdü.

Bence yeni sezon başlarken UEFA ''gel konuşalım önce'' der ve yeni bir anlaşma zemini yaratabilirler.

Sanırım olay bize verdikleri cezanın örnek teşkil edip diğer klüplerinde bu cezayı talep etmesi işleri yokuşa sürdü.

Bence yeni sezon başlarken UEFA ''gel konuşalım önce'' der ve yeni bir anlaşma zemini yaratabilirler.
GS sözlükte yazmıslar.milan bizi örnek almıs falan ya hani baskanın da dediği gibi,uefanın bu hazirandan beri olan iç prosedur olayında mevzu bu da olabilir...Galatasaray nasıl bi anlaşma yaptı,ne yaptı da ceza almadı da diğer kulüpler de aynı yolu izledi vs

GS sözlükte yazmıslar.milan bizi örnek almıs falan ya hani baskanın da dediği gibi,uefanın bu hazirandan beri olan iç prosedur olayında mevzu bu da olabilir...Galatasaray nasıl bi anlaşma yaptı,ne yaptı da ceza almadı da diğer kulüpler de aynı yolu izledi vs

Sonuçta adam önce asli denetmen sonra organizatör yani istediği gibi olayın seyrini değiştirebilir. Ben fazla zorlamayacaklarını ama hoşumuza gitmeyecek bir karar daha eklenebileceğini düşünüyorum.

Zaten lig bitinceye kadar bişey çıkacağını düşünmüyorum.Bu sene yaptığımız anlaşma gereği artı eksi durumuna uyup uymadığımıza bakarlar.Transfer yapamadık zaten bu yüzden doğru dürüst.Anlaşmaya uyduk.Sıkıntı olmaz haziranda yeni bir sözleşme imzalanır.Bu işin arkasında fener ile bjk şerefsizleri var kesin.Şikayet edip duruyordur bizi ezik oğlu ezikler.Takla atarakta şikayet etseniz bu senede biz şampiyonuz kudurun.

FFP kurallarından sonra yaz döneminde transfer de uzun yıllar sonra artıya geçmemiz hatta satılan oyuncular sonrasında maaş bütçemizin 7-8 m euro daha düşmesini de eklersek doğru yolda olduğumuzdan dolayı başka bir yaptırım yapacaklarını düşünmüyorum. Belki bu tarz iyi gidişten sonra 4 senelik FFP antlaşmasının süresini uzatmak isteyebilirler onu yaparlarsa bizim açımızdan da iyi olur

Sonuçta adam önce asli denetmen sonra organizatör yani istediği gibi olayın seyrini değiştirebilir. Ben fazla zorlamayacaklarını ama hoşumuza gitmeyecek bir karar daha eklenebileceğini düşünüyorum.
valla daha ne kadar agır olabilir ki o maddeler....belki 1 tane daha eklenir ama sadece bakarlar bence.ha ne olur .biz erkenden önlemi alırız uefaya koz vermemek için.maiconu,belhandayı yollar uygun fiyata forvet,ha cok mumkun olursa iyi bi stoper tabiki alırız,gruptan cıkarsak.çünkü elde para olacak biraz o zaman.dogru hareket edersek bişey olmaz

FFP kurallarından sonra yaz döneminde transfer de uzun yıllar sonra artıya geçmemiz hatta satılan oyuncular sonrasında maaş bütçemizin 7-8 m euro daha düşmesini de eklersek doğru yolda olduğumuzdan dolayı başka bir yaptırım yapacaklarını düşünmüyorum. Belki bu tarz iyi gidişten sonra 4 senelik FFP antlaşmasının süresini uzatmak isteyebilirler onu yaparlarsa bizim açımızdan da iyi olur
bu süreçte ozanı,yunus vs kazanırsak zaten tadından yenmez ffp

bu süreçte ozanı,yunus vs kazanırsak zaten tadından yenmez ffp
Diğer türlü saçma sapan paralar harcıyoruz en azından bu FFP'de doğru yolu bulup hem alt yapıya önem veririz hem de scouting sistemini geliştirip Onyekuru, Garry gibi futbolcular buluruz. Bazen doğru yolu bulmak için bazı cezalar gerekir bu iş bizim hayrımıza olacak

Diğer türlü saçma sapan paralar harcıyoruz en azından bu FFP'de doğru yolu bulup hem alt yapıya önem veririz hem de scouting sistemini geliştirip Onyekuru, Garry gibi futbolcular buluruz. Bazen doğru yolu bulmak için bazı cezalar gerekir bu iş bizim hayrımıza olacak
valla bence ffp en güzeli oldu.sorun tecrübeli ve klas oyuncuysa belhanda,fegholi,maiconu gönderip açılan maaş bütçesinden cahilli ikna edersen onu alırsın.diğer yerleri de genc ve yetenekli oyuncularla doldurursun.zaten muslera,cahill,fernando vs bunlardan iyisi yok tecrübe konusunda

Yönetimin bundan sonra şukadar paraya ihtiyacımız var şeklinde açıklamalardan uzak durması lazım. Şu denetleme bitene kadar basına karşı sürekli pozitif açıklamalar yapılmalı. Fazla şeffaflık iyi değil fener 600 milyon euroluk borcunu yıllarca gizledi. Bjk ve fb ekonomik durumunu gizliyor biz de bu aşamada böyle davranmak zorundayız

valla bence ffp en güzeli oldu.sorun tecrübeli ve klas oyuncuysa belhanda,fegholi,maiconu gönderip açılan maaş bütçesinden cahilli ikna edersen onu alırsın.diğer yerleri de genc ve yetenekli oyuncularla doldurursun.zaten muslera,cahill,fernando vs bunlardan iyisi yok tecrübe konusunda
Belhanda, Maicon, Feghouli şu kötü hallerinde bile 30 m euro'ya yakın para kazanabileceğimiz oyuncu grubu kesinlikle katılıyorum 3'ünü de satıp yerine genç Bruma'lar alınabilir başlarına da bir tecrübeli stoper ve forvet eklesek yeterli olur

Yönetimin bundan sonra şukadar paraya ihtiyacımız var şeklinde açıklamalardan uzak durması lazım. Şu denetleme bitene kadar basına karşı sürekli pozitif açıklamalar yapılmalı. Fazla şeffaflık iyi değil fener 600 milyon euroluk borcunu yıllarca gizledi. Bjk ve fb ekonomik durumunu iyi gizliyor biz de bu aşamada böyle davranmak zorundayız
ali koçun kendisi dedi zaten sene sonunda avrupadan men yiyebiliriz diye,bjk şampiyon olamazsa yine nane durumları.evet uefa bizim ensemizde ama bu anlaşmaya uyar ve akıllı hareket edersek zaten hersey lehimize olacak.umarım ozanı,yunusu hepsini kazanırız.en hayırlısı bu olur

ali koçun kendisi dedi zaten sene sonunda avrupadan men yiyebiliriz diye,bjk şampiyon olamazsa yine nane durumları.evet uefa bizim ensemizde ama bu anlaşmaya uyar ve akıllı hareket edersek zaten hersey lehimize olacak.umarım ozanı,yunusu hepsini kazanırız.en hayırlısı bu olur
Ozanı yunusu kazanmak istiyorsak önce maicon belhanda feghouli gibi kamburlardan kurtulmalıyız.kiralık stoper ve santrafor da alırsak yerine hem bütçemiz hem kadromuz düzene girer. Bu devre arası yönetimin son şansı artık bu sorunları çözmeliler

Çoluk çocuk yazmasın şöyle konulara
Ek bilgi istiyor revize edebilir cezayı tatmin olmazsa şartları ağırlaştırır

Kısaca şöyle söyleyeyim yaz sonuna kadar 25 milyon Euro kasaya sokamazsak artı olarak anlaşma ihlali gerçekleşecek ve UEFA cezayı kesecek
Daha önce ceza almayacağımizi söylemiştim bu sefer diyemiyorum

ztn hem hazirandaki anlasma hala review halinde
hem de her sene anlasma degismedigi surece anlasmaya uymayip ceza yeme riski ile yasayacagiz
resmen teror altindayiz

Üst Alt