GSC Haber - Galatasaray'dan Sacha Boey'e Yeni Sözleşme | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Galatasaray'dan Sacha Boey'e Yeni Sözleşme

1677231116872.png

Gösterdiği başarılı performansla taraftarın sevgilisi olan Boey, Avrupa kulüplerinin radarına girdi. Kamerun asıllı Fransız futbolcunun adı başta Liverpool ve Real Madrid olmak üzere Sporting Lizbon, Olympique Lyon ve Crystal Palace gibi takımlarla anılıyor.

Yönetim, 22 yaşındaki yıldızla ilgili flaş bir karar aldı.

SÖZLEŞMESİ 2027 YILINA KADAR UZATILIYOR

Sezonun en başarılı isimlerinden Sacha Boey ile masaya oturacak yönetim, oyuncuya zam yaparak süreci uzatmadan bu görüşmeyi tamamlamayı planlıyor. Başarılı oyuncunun menajerini İstanbul'a çağıran sarı-kırmızılı ekip, maaşına zam yapacak ve sözleşmesini 2027 yılına kadar uzatacak.

25 MİLYON EURO'YA SERBEST KALIR MADDESİ EKLENECEK

Ayrıca birçok önemli takımın listesine giren Boey'in sözleşmesine 25 milyon Euro'ya serbest kalır maddesi eklenecek. Sacha Boey, bu sezon Galatasaray formasıyla 21 maça çıktı.

Kamerun asıllı Fransız futbolcu, 2 asistlik bir performans sergiledi. 22 yaşındaki sağ bekin sarı-kırmızılılarla olan sözleşmesi 2025 yılına kadar devam ediyor.

Boey'in güncel piyasa değeri ise 6.5 milyon Euro.

Sabah

Cok iyi dusunuyor yonetim. Biraz zam ve en kotu 2027 yilina kadar uzatilmali. Pazarliklarda elimiz kuvvetlenir. Isteyen 25 milyonu cash yatirsin, oyle pazarlik payi falan da yok densin.

Her şey iyi güzel ama bu meblağlar için oyun aklını geliştirmesi lazım. Hücumdaki Dübua'yı izleyince Boey'deki eksik olan şeyin ne olduğu da net görülüyor.

Sacha'ya %100'e yakın bir zam yapılır tahminim. Bizden 500-600 bin Euro alıyor sanırım. 1.2 milyon civarına çıkar sözleşmesi.

M2101K6G cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Baya az aliyormus benim aklimda 800 bin falan kalmis nedense artik.

Yakup boyle yazmisti:
Bonservis 1 milyon 150 bin Euro + 750 bin Euro bonus
Maaş 480 bin Euro + 250 bin Euro bonus...

Ayrıca Scha Boey'in sözleşmesinde bir sonraki satıştan %15 pay var. Rennes bonusu şöyle, 25-50-75-100 maç oynama primi verilecek. Eğer 100 maçı geçerse 4 sezonda bu rakam 2 Milyon Euro'ya kadar çıkıyor...

Yani bu durumda maasi 1 milyon euro'ya kadar cekilir bence.

sonraki satistan %15 pay varsa 25 az bir rakam olur kesinlikle pazarlik payi da birakilmamali sevilla gibi lescil kuluplere cevap bile verilmemeli

Üst Alt