GSC Haber - Galatasaray'dan Sacha Boey'e Yeni Sözleşme - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Galatasaray'dan Sacha Boey'e Yeni Sözleşme

Serbest kalma bedeli her zaman piyasa değerinin üzerinde olur. ''O kadar vermezler, makul bir fiyat belirleyelim'' mantıklı bir düşünce değil. Serbest kalma bedelinin altına da oyuncu satılabilir. Ek olarak Boey kadrodaki en formda oyuncu. İyi pazarlanabilirse düşünülenden çok daha yüksek rakamlara satılabilir.

Geçen sene aldığımız adamın maaşını x2 yapıp uzatmanın çok da alemi yok.

25 m euroya falan da satabileceğimizi düşünmüyorum Fransa çağırmadığı sürece.

Ondan daha iyisi Gusto’ya Chelsea daha yeni 30 verdi. Bek oyuncularına İngiliz olmadığı sürece aşırı yüksek bedeller ödenmiyor son hatırladığım bir Cancelo var.

Seneye ŞL’de iş yaparsa belki. O zaman bile zor.
Pedro Porro var daha yeni ornek > 45 milyon euro

Gerci onun transferi yatmisti galiba tam emin degilim .

edit: son gun transferi olmus simdi baktim kontrol ettim. 5 milyon sterlin kira, sezon sonu 39 milyon sterlin transfer bedeli ucreti.

Geçen sene aldığımız adamın maaşını x2 yapıp uzatmanın çok da alemi yok.

25 m euroya falan da satabileceğimizi düşünmüyorum Fransa çağırmadığı sürece.

Ondan daha iyisi Gusto’ya Chelsea daha yeni 30 verdi. Bek oyuncularına İngiliz olmadığı sürece aşırı yüksek bedeller ödenmiyor son hatırladığım bir Cancelo var.

Seneye ŞL’de iş yaparsa belki. O zaman bile zor.

SL'de is yaparsa yazin tek sene sözlesmesi kaliyor. O zaman 10 anca verirler bize. Sözlesmesini uzatmak bence mantikli.

Devre arası son dk transferi, çok spesifik.

Geldiği takım da Sporting.
Son gun transferi olarak bakmamak lazim, herifi almak icin 1 ay ugrastilar Romano zit pit tweet atiyordu Ocak ayinda, Sporting vermeyince son gun parayi gomdu Spurs.

Ondan ziyade, biz mecburuz Boey ile yeni sozlesme yapmaya. 2 sene kontrati kaldi, bidaki sezon bizimle devam ederse pazarliklarda elimiz zayiflar.

Son gun transferi olarak bakmamak lazim, herifi almak icin 1 ay ugrastilar Romano zit pit tweet atiyordu Ocak ayinda, Sporting vermeyince son gun parayi gomdu Spurs.

Ondan ziyade, biz mecburuz Boey ile yeni sozlesme yapmaya. 2 sene kontrati kaldi, bidaki sezon bizimle devam ederse pazarliklarda elimiz zayiflar.
Porro kim de 45 ediyor yav, aptal EPL transferlerinden biri, Tottenham sağ bek aradı, bulamayınca fesih bedeli ödemek zorunda kaldı bu da onu son gün transferi yapar. Adamın takımı geçen sene ŞL oynadı bu sene ŞL oynadı.

Boey’e 27 verileceğine inanıyorsanız inanın, ben inanmıyorum. Max verecekleri 15, onu seneye de verirler çok parlarsa.

Güzel hareket ama ŞL’ye gidersek ben kimsenin yaz transfer sezonunda ayrılmak isteyeceğini düşünmüyorum, Liverpool vs. gibi çok büyük kulüplerden teklif gelmezse tabi.

Premier Lig'de şampiyonluğa koşan Arsenal takımının sağ bekleri stoper orjinli olan Ben White ve Tomiyasu'dan oluşuyor. Yani adamlar sağ beki olmayan bir kadroyla Haalandlı Manchester City'ye kafa tutuyor. Ama City maçında Tomiyasu'nun büyük hatasıyla gol olan pozisyonun ardından belki de şampiyonluk kaptıracak mağlubiyet aldılar.

Şimdi bu takımda bizdeki performansını sergileyebilen bir Sacha Boey olsa fark yaratmaz mıydı? Bence Arsenal'e yüksek bir bonservis bedeliyle pazarlanabilir. İstenen ücretler verilmezse ve Boey gitmekte ısrarcı olmazsa gelecek sezon Avrupa Kupaları'nda boy gösteren iyi bir Galatasaray'da piyasasını daha da arttırır.

şimdilik büyük takımlar zor ama EPL de aston villa-west ham-everton-leicester gibi orta sıraya oynayacak takımlar havada kapar kendisini.

Bence biz tam farkında değiliz ama çocukta gerçekten top class kumaşı var. Bizden gidişi 15 gibi bir rakama olabilir daha azı da olabilir ama ederi kesinlikle 15 değil. Hatta EPL takımlarının ödediği rakamları düşününce 25 de değil.

gitmesin 15e falan 7-8 sene oynasın sonra saçma sapan 3 adama 2 kat fazla para verip doğru düzgün faydalanamıyoruz da

Üst Alt