GSC Haber - Galatasaray'dan Sacha Boey'e Yeni Sözleşme - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Galatasaray'dan Sacha Boey'e Yeni Sözleşme

İlk aşamada hepsine 25 opsiyon koymak mantıklı bence. Teker teker iyi satışlar gerçekleştirdikçe bu rakamları daha da yukarı çekebiliriz ilerki dönemlerde.

Yönetim oyuncu alırken gerçekten çok iyi ama satarken ise tam tersi şimdiye kadar hayal kırıklığı bence. Tabi ligi 13. bitirmiş takımın oyuncularını iyi paralara satmak biraz zor olabilse de hem Mostafa'nın hem de Morutan'ın satın alma opsiyonları daha yüksek olmalıydı kesinlikle. Ek olarak Cicaldau'yu da Arabistan'a kiralık vermek net akıl tutulması ve oyuncunun değerini direkt düşürmektir. Marcao'nun zar zor 12'ye satılması da tartışma konusu olabilir ama ben 15 civarı bir para bekliyordum zaten en başından.

Bir de fesh yaptığımız oyuncular var. Bu konuda yönetimin daha iyi bir yol çizmesi lazım önümüzdeki transfer dönemlerinde. Hatalarından ders çıkarıp oyuncu satışında daha iyi işler yapmalılar.

Sadece iyi oyuncu alarak bu çark dönmez. Satma işini de kıvırmaları lazım. Özellikle de kulüp yaptığı transferlerle bu sene Avrupa basınında kendinde bu kadar yer bulmuşken buradan da net ekmek çıkarmamız lazım. Çünkü şampiyon olsan bile CL'ye katılmak çok çok zor. Oradan gelecek parayı garanti olarak görmemeleri lazım. Kaynak yaratmak için en iyi şeylerden biri oyuncu satışıdır.

Tr liginde 25m euroyu bırak 15m euro bek oyuncusuna vermezler sanmıyorum.Çok çok acayip performans göstermesi lazım belki o zaman.

Bu serbest kalma bedellerinin en büyük sorunu sonraki satıştan pay alma şansımızı efektif olarak kaldırması. Boey ve Zaniolo'nun bizden bir sonraki satışlarında çok büyük bedeller söz konusu olabilir. Örneğin Boey bizden Lyon'a gidip iyi bir sezondan sonra United'a 70 milyona gidebilir. Satıştan payı kaybetmek risk oluşturuyor böyle bir durumda.

Geçen sene aldığımız adamın maaşını x2 yapıp uzatmanın çok da alemi yok.

25 m euroya falan da satabileceğimizi düşünmüyorum Fransa çağırmadığı sürece.

Ondan daha iyisi Gusto’ya Chelsea daha yeni 30 verdi. Bek oyuncularına İngiliz olmadığı sürece aşırı yüksek bedeller ödenmiyor son hatırladığım bir Cancelo var.

Seneye ŞL’de iş yaparsa belki. O zaman bile zor.

15 üstü önerecek yeterli talibi yoksa uzatmak mantıklı olabilir
Şamp. olabilirsek seneye kendini orada gösterip şu anki rakamın çok daha ğstüne satarız gibi düşünülebilir
Ama şu an 20 falan veren varsa direkt satılmalı bence
Yerine Dübua arkadına gelecek vaadeden genç bir sağ bek gerekir

15 üstü önerecek yeterli talibi yoksa uzatmak mantıklı olabilir
Şamp. olabilirsek seneye kendini orada gösterip şu anki rakamın çok daha ğstüne satarız gibi düşünülebilir
Ama şu an 20 falan veren varsa direkt satılmalı bence
Yerine Dübua arkadına gelecek vaadeden genç bir sağ bek gerekir
Boey'den sonra Dübua çok sövdürür kendine ben uyarayım.

Üst Alt