Galatasaray'dan Volkan Şen için yeni teklif - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'dan Volkan Şen için yeni teklif

Cevap: # Volkan Şen

Pino gitmesin abi , sağlam yerlilerin ardında pino sonradan oyuna girip çok iş yapar, hatta direk 11 de de iş yapar bence.

Pino 90 dakikada oynasa son 10 dakikada oynasa bal yapmayan arı.Yetenekliymiş gibi görünüpte yeteneksizlerdendir kendisi.Kiralık verilsin en azından diye düşünüyorum.

Volkan Şen dediğiniz; geçen sene şampiyonlar ligi maçlarında 5 kişinin arasına giripte yerlerde sürünen adam değil mi?Volkan Şen'in her tarafından futbol yeteneği fışkırsa kendisi bu futbol mantalitesiyle ve şahsı futboluyla asla ve asla başarılı olamaz.Şayet bir İstanbul takımına transfer olursa Okan Koç tarzında bir futbol kariyeri onu bekliyor demektir.

Sağ açık için yeterli olacağını düşünmüyorum. Oraya bir lokomatif lazım bence. Kafadan 15 gol 15 asist yazabileceğimiz bir isim.

Kazım'ın da Volkan'dan kat be kat iyi bir futbolcu olduğu fikrindeyim. Tabi bir futbolcuyu bazen sisteme uygunluğu ön plana çıkarır. Ama Kazım takım oyununda bence başarılı bir adam. Nerde pas alıp vereceğini, nerde çalım atacağını, nereye koşacağını iyi biliyor. Eksiği var mı? Bahsettiğim lokomatif değil. Günü geldiğinde bir takımı alıp sürükleyemez. Bir Arda, Ribery, Dembele, Reyes ayarında değil malesef. Yine de benim kafamdaki takım kurgusunda her türlü Volkan'dan üstündür.

Pino gidip Volkan gelirse hem yabancı kadrosu azalmış olur hemde Volkanşende ben hasanşaşa benzer bir kariyer görüyorum. Çabuk, hırslı, top ayağına yakışıyor, sadece son hamle eksikliği var.

Açıkçası Ben Galatasaray yönetiminde olsam

Volkan + Sercan için 9 milyon euro, üstüne ; Stancu, Pino, Serkan Kurtuluş, Mustafa Sarp, Aydın Yılmaz, Aykut, Ufuk isimlerininden almak istediklerini hepsini istiyorlarsa hepsini verirdim. Bunlara verilen senelik ücretler bile 9 milyon euronun yarısını karşılar

Herkesin gördüğünü ya ben göremiyorum bu adamda ya da bu adam cidden sıradan bir futbolcu sadece biraz şişiriliyor ambalajına janjan koyuluyor gibi geliyor bana. Millette haklı yeni futbol yıldızı, süperstar diye birilerini sunmazsan kim izler bu ligi, bu takımları!

Üst Alt