Galatasaray'dan Volkan Şen için yeni teklif - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'dan Volkan Şen için yeni teklif

Cevap: # Volkan Şen

Volkan asla büyük takım oyuncusu olamaz.ŞL'de oynarken(oynamaya çalışırken) kaç kere pazara çarşıya gönderildiğini ben sayamadım.O zorlama çalımlarını ancak Türkiye'de atabilir o da bir yere kadar.Sağ kanada doğru dürüst yabancı bir oyuncu almamız lazım.Volkan ancak yedek olur.

"G.Saray'ı düşünmüyorum"

Bursaspor ile sözleşmesi 2013 yılına kadar devam eden ve günlerdir Galatasaray ile adı anılan Volkan Şen açıklamalarda bulundu.

Bursaspor'un gündemden düşmeyen genç yıldızı Volkan Şen, tatilini kız arkadaşı Victoria Lira'nın yanında geçirmek üzere ABD'ye gitti. Takımın toplanacağı 25 Haziran'a kadar tatilini sevgilisi ile birlikte geçirecek olan genç yetenek, sezon başında da ABD'ye gittiği için kadro dışı kalmış sonrasında ise Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam yıldız futbolcuyu affetmişti.

Bursaspor ile sözleşmesi 2013 yılına kadar devam eden ve günlerdir Galatasaray ile adı anılan Volkan Şen'in seyahate çıkmadan önce kendisine sarı kırmızılı ekibe gidip gitmeyeceğine soran yakın çevresine, şu an için transferi düşünmediğini, Bursaspor'da mutlu olduğunu belirttiği öğrenildi. Galatasaray, genç futbolcuyu sezon başında ve devre arasında da kadrosuna katmak istemiş ancak Başkan İbrahim Yazıcı genç futbolcuyu bırakmamıştı.

29 Mayıs 2011 Pazar

DHA

"G.Saray'ı düşünmüyorum"

Bursaspor ile sözleşmesi 2013 yılına kadar devam eden ve günlerdir Galatasaray ile adı anılan Volkan Şen açıklamalarda bulundu.

Bursaspor'un gündemden düşmeyen genç yıldızı Volkan Şen, tatilini kız arkadaşı Victoria Lira'nın yanında geçirmek üzere ABD'ye gitti. Takımın toplanacağı 25 Haziran'a kadar tatilini sevgilisi ile birlikte geçirecek olan genç yetenek, sezon başında da ABD'ye gittiği için kadro dışı kalmış sonrasında ise Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam yıldız futbolcuyu affetmişti.

Bursaspor ile sözleşmesi 2013 yılına kadar devam eden ve günlerdir Galatasaray ile adı anılan Volkan Şen'in seyahate çıkmadan önce kendisine sarı kırmızılı ekibe gidip gitmeyeceğine soran yakın çevresine, şu an için transferi düşünmediğini, Bursaspor'da mutlu olduğunu belirttiği öğrenildi. Galatasaray, genç futbolcuyu sezon başında ve devre arasında da kadrosuna katmak istemiş ancak Başkan İbrahim Yazıcı genç futbolcuyu bırakmamıştı.

29 Mayıs 2011 Pazar

DHA

Başlık farklı, içerik farklı...Adam Galatasaray'ı düşünmüyorum diye birşey dememiş....Yakın çevresine?:confused: klasik sözleşmesi devam eden futbolcu konuşması yapmış....

Haberi yazan arkadaş da kendi kuş beyni ile temennisini dile getiren bir başlık atmış....

Umarım Volkan Şen transferi gerçekleşmez. Devamlılığı olmayan bir oyuncu ve üst düzey maçların adamı değil. Bizim oyun yapımıza da hiç uygun değil.

Bize kanat oyuncusu lazım Volkan'a da artık büyük takım lazım..

Çünkü bir sezon daha kalmaya kalkarsa Bursaspor'un formu onu da aşağıya çekecek aynen Mehmet Yıldız gibi.. 5-10 milyon euro'lardan bahsediyorlardı sanırım şimdi serbest kalma durumu varmış..

Takımın tamamı kanat zaten.. Yeter yahu almayalım kanat falan.. Alınacaksa şu anki isimlerden kat kat üst olabilecek ve kendini kanıtlamış adamlar alınsın.. Volkana ben pek güvenemiyorum nedense

Bence Fatih Hoca sağ kanadı şimdilik Kazım'a emanet eder bu sezon.. Ki Kazım Milli Takımda Fatih Hoca varken gayette beğendiğim bir oyuncuydu zaten bence GS macerasıda çokda kötü başlamadı bu sene..

Volkan Şen mi, Mevlüt mü?

Bursa Volkan'ı 6m'dan aşağı bırakmaz, o paraya vbelki Mevlüt alınır. Volkan sağ açık, Mevlüt sağ forvet ya da 2.forvet.

Galatasaray, Volkan Şen'i kadrosuna katmak için 4 milyon Euro teklif etmiş, Bursaspor 5 milyon Euro önermişti. Cim Bom teklifini geliştirerek, paranın yanı sıra belirlenecek oyunculardan birini Timsah'a önerecek.

Dünyanın dört bir yanında transfer çalışmalarını sürdüren Galatasaray’da önceki gün Volkan Şen ismi bir kez daha gündeme gelmişti. Sürpriz bir şekilde transferde rotayı yurt içine çeviren Sarı-Kırmızılılar, yıldız futbolcu için Bursaspor’a 4 milyon Euro teklif etti. Ancak Başkan İbrahim Yazıcı, 5 milyon Euro’da ısrar etti. Yapılan ilk görüşmenin ardından Galatasaray yönetimi, yeni bir teklife hazırlanıyor. Sarı-Kırmızılılar, 4 milyon Euro’nun yanı sıra, teknik direktör Fatih Terim’in belirleyeceği oyuncu listesinden Bursaspor’un istediği bir ismi, Yeşil-Beyazlılar’a bedelsiz vermeyi önerecek. Ertuğrul Sağlam’ın, Volkan’ın ayrılmasına onay verdiği öğrenilirken, kıran kırana devam eden pazarlıkların önümüzdeki günlerde sonuçlanması bekleniyor. Cim Bom, Volkan’la prensipte anlaşmaya vardı. Bu nedenle, Bursaspor ikna edilir edilmez, yıldız futbolcuyla sözleşme imzalanacağı belirtildi.

Fabiano transferi zora girdi

Sarı-Kırmızılılar’ın forvet için bir numaralı adayı olan Luis Fabiano’dan ise kötü haber geldi. Kulübü Sao Paulo’yla görüşmeler devam etmesine rağmen tecrübeli forvet, takımından ayrılmayı düşünmediğini kesin bir dille ifade etti. Bunun üzerine, Fabiano transferi askıya alındı. Bu arada Brezilya’da bulunan Bülent Tulun, Sedat Doğan ve Tugay Kerimoğlu’nun, sürpriz isimlerle temas halinde oldukları iddia edildi.

Fanatik

Cevap: Galatasaray'dan Volkan Şen için yeni teklif

4 milyon + Ayhan, Sarp, Aydin. =]

Ne kadar dogru bilmiyorum, normalde genc ve yetenekli bir TURK oyuncu icin klupler en az 10 milyon diyo. 5 milyona iyi bir transfer olur.

ben bizim yerli oyuncu alacağımızı düşünmüyorum

almamız lazım o ayrı da

Kaliteli oyuncu ama hangi mevkiide oynatacaksınız? Sağ kanatta Pino, Kazım ve Aydın var.

Fanatik de gündemdeki isimler bitiyor Volkan'ı Sercan'ı yeniden yazıyor ben inanmıyorum pek.

Üst Alt