Galatasaray'dan Volkan Şen için yeni teklif - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'dan Volkan Şen için yeni teklif

Cevap: # Volkan Şen

Yalnız Volkan Şen gelirse sağ açıkta fazlalık sözkonusu olacak, Volkan yedek beklesin diye alınmadı zaten kalite sorunumuz var, Kazım da sağ açık ve yine kalitesi takımdaki yerlilerin ustunde. Yani Volkan ve Kazım gibi takımdaki yerlilere göre hayli kaliteli sağ açıgın bulundugu mevki de Pino luks kalabilir. Pino'yu gelmeden aylar önce mayıs 2010'da önermiştim, ve hep destekledim ama takıntım pek yoktur. Volkan Şen gelirse, sezon sonu Pino'ya yol gözükebilir, anlamayan forumdaşlar için açıklama; kaltesinden ötürü değil, yabancı kısıtından ötürü daha elzam bir yere yabancı almak için sezon sonu gönderilebilir Pino.

Solda oynar.Sağda pek etkili değil zaten.

Yalnız Volkan Şen gelirse sağ açıkta fazlalık sözkonusu olacak, Volkan yedek beklesin diye alınmadı zaten kalite sorunumuz var, Kazım da sağ açık ve yine kalitesi takımdaki yerlilerin ustunde. Yani Volkan ve Kazım gibi takımdaki yerlilere göre hayli kaliteli sağ açıgın bulundugu mevki de Pino luks kalabilir. Pino'yu gelmeden aylar önce mayıs 2010'da önermiştim, ve hep destekledim ama takıntım pek yoktur. Volkan Şen gelirse, sezon sonu Pino'ya yol gözükebilir, anlamayan forumdaşlar için açıklama; kaltesinden ötürü değil, yabancı kısıtından ötürü daha elzam bir yere yabancı almak için sezon sonu gönderilebilir Pino.

Pino sağda çok etkisiz, solda daha verimli oluyor. Giden biri olursa o Kewell olur.

Çok isterim gelmesini. O kadar para saçtık sokağa hiç bir işe yaramadı ama Volkan gibi Türk oyuncuları kadromuza katmak lazım her zaman.

Tahminim şu yondeki Volkan sadece para karşılıgı gelmez yönetim Servet'in seneye biten sözleşmesi nedeniyle şimdiden kara kara dusunuyordur zaten. Çunku adam boşa dusmeyi şimdiden kafasna koymuş. Servet Bursa'ya da gitmez ya bence.... Keşke Servet-Volkan takası olsa.

Volkan'ı almalıyız hem sağ hem sol oynar. Seneye sol kanattaki Kewell ve Arda da gideceğine göre iyi transfer olur Volkan.

Tahminim şu yondeki Volkan sadece para karşılıgı gelmez yönetim Servet'in seneye biten sözleşmesi nedeniyle şimdiden kara kara dusunuyordur zaten. Çunku adam boşa dusmeyi şimdiden kafasna koymuş. Servet Bursa'ya da gitmez ya bence.... Keşke Servet-Volkan takası olsa.

servet gibi seneye boşa çıkacak adam yok mu sözleşme uzatmasınlar, onlardan gelecek para hiç gelmesin, ne uğursuz bir adammış ki marsilya başkanı bile dayanamadı öldü.

Servet ne yaptı size ya? 500bin$'a gelmiş bir adamdır Servet, öküz muamelesi yapılıp, A Milli Takımda her hoca tarafından banko oynatılmış bir adam. Tamam kazma, birçok hata yapıyor ama allahaşkına Rijkaard savunmada topu düzgün çıkaramıyor diye takımdan kestiyse, bu takımın savunmadan duzgun top çıkarmaktan çok daha hayati, en basit işleri beceremeyen bir takım oldugunu, Karpaty'e bile elenen, ligi orta sıralarda surduren bir takım oldugunu unuttugunu gösterir.

Yahu oyunun kalbinde, orta sahanın ortasında M.Sarp'ı oynatan Rijkaard, hatta bazı maçlarda hucuma donuk oynattı Sarp'ı, kalkıp Servet'e top çıkaramıyor diye takımdan kesiyorsa bune perhiz ne lahana turşusudur? Sen önce top yapması gereken adamlarına bak, sonra stoperine söyle, yahu Cana'ya topu oyuna sokamıyor dediğimizde o adam ön libero, topu oyuna sokmasa da olur diyorsunuz; Rijkaard Sarp'ı oyuna kurtarıcı diye sokar laf olmaz ama Servet tu kaka.

Servet'i çok begenmem ama yapılanlar resmen çifte standarttır, haksızlıktır. Sevip sevmemekte, eleştirmekte herkes serbest. Ama bahane bulmak, uydurmak yerine açık açık sevmiorum, begenmiyorum demek gerek durustçe.

servet konusunda katılmıyorum. mustafa sarp kötü oynar vasat oynar ama arkasından çıkıp ben aslında süper oyuncuyum, ama hoca bana güvenmiyor, bizim taktiğimiz kötü ben bu taktikte oynayamam gibi yorumlar yapmıyor.

ayrıca o ankaragücü maçı kolay kolay unutulmaz.

Servet ne yaptı size ya? 500bin$'a gelmiş bir adamdır Servet, öküz muamelesi yapılıp, A Milli Takımda her hoca tarafından banko oynatılmış bir adam. Tamam kazma, birçok hata yapıyor ama allahaşkına Rijkaard savunmada topu düzgün çıkaramıyor diye takımdan kestiyse, bu takımın savunmadan duzgun top çıkarmaktan çok daha hayati, en basit işleri beceremeyen bir takım oldugunu, Karpaty'e bile elenen, ligi orta sıralarda surduren bir takım oldugunu unuttugunu gösterir.

Yahu oyunun kalbinde, orta sahanın ortasında M.Sarp'ı oynatan Rijkaard, hatta bazı maçlarda hucuma donuk oynattı Sarp'ı, kalkıp Servet'e top çıkaramıyor diye takımdan kesiyorsa bune perhiz ne lahana turşusudur? Sen önce top yapması gereken adamlarına bak, sonra stoperine söyle, yahu Cana'ya topu oyuna sokamıyor dediğimizde o adam ön libero, topu oyuna sokmasa da olur diyorsunuz; Rijkaard Sarp'ı oyuna kurtarıcı diye sokar laf olmaz ama Servet tu kaka.

Servet'i çok begenmem ama yapılanlar resmen çifte standarttır, haksızlıktır. Sevip sevmemekte, eleştirmekte herkes serbest. Ama bahane bulmak, uydurmak yerine açık açık sevmiorum, begenmiyorum demek gerek durustçe.

Eline sağlık renkdaş. +1905

Servet bize ne yaptı? Hmm

Trabzon felan o civar maçlara bakalım ne yapmışmış.

Amatör topçular o hatayı yapmaz.

Servet bize ne yaptı? Hmm

Trabzon felan o civar maçlara bakalım ne yapmışmış.

Amatör topçular o hatayı yapmaz.

Ali Turan, Nonda, Sarp, Barış, Ayhan, Hakan Balta ve daha diğerleri hepsinin batırdıgı saçma sapan hatalar yaptıgı bir değil bir dolu maç var. Hatta dogrusu Arda, Baros, Kewell, Neill'i çıkar diğerlerinin hepsinin çok sayıda ölümcül hatası oldu. Misal Pino, severim desteklerim ama kaçırdıgı inanılmaz basit goller yüzünden kaç puan kaybettik? savunma hatası gol olursa unutulmuyor, forvet boş kalaye ıska geçer unutulur.

Ali Turan, Nonda, Sarp, Barış, Ayhan, Hakan Balta ve daha diğerleri hepsinin batırdıgı saçma sapan hatalar yaptıgı bir değil bir dolu maç var. Hatta dogrusu Arda, Baros, Kewell, Neill'i çıkar diğerlerinin hepsinin çok sayıda ölümcül hatası oldu. Misal Pino, severim desteklerim ama kaçırdıgı inanılmaz basit goller yüzünden kaç puan kaybettik? savunma hatası gol olursa unutulmuyor, forvet boş kalaye ıska geçer unutulur.

Zamanında Frank De Boer da benzer şekilde gönderildi.

Böyle adamların Galatasaray'da yeri yok.Zaten kimse Servet'e beş kuruş para felan ödemez.Sedat,Yalçın felan varken.Aynı işi görüyorlar.

Marsilya'dan Ribery'nin öcünü alıyorduk tarihi kazıkla ama olmadı.Başka teklif veren kesinlikle çıkmaz.Unutun milyon Euroları

Servet'in istedigi ücreti Avrupa'da ancak Ruslar öder, 3'e 5'e bakmadan Rusya'ya satmalıyız. Servet'in bonservisi elinde olsa başta Beşiktaş ve Trabzon olmak üzere Avrupa'dan da talibi çıkar ama şimdi biz 5m euro istiyoruz, Servet zaten 1.7m euro net alıyor derken millete pahalı geliyor.

Servet'e hangi adam 5 milyon Euro öder?

Beşiktaş Ersan varken niye Servet'e o kadar bonservis ödesin ?

Anadoludan kimseden bonservis felan alamayız.Avrupa'dan da hiç bir takım vermez.

Rusya'dan bi takım belki verirdi o da son dönemki performansıyla hayal gibi birşey.

Tek şansımız var Bursa'yı takasla felan kandırmak.

Ersan'ın satın alma opsiyonu 4m euro diye biliyorum.

E.Sağlam Servet'i ister çünkü Stepanov berbat çıktı, Trabzon'daki Stepanov çok geriye gitmiş, İbrahim zaten 2.lig stoperi aslen. Sercan geleceğine Volkan gelsin zaten. Volkan ısrarlı davranırsa olur bu iş, Servet + az bir parayala baglanır belki.

Üst Alt