Galatasaray'dan Volkan Şen için yeni teklif - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'dan Volkan Şen için yeni teklif

Cevap: # Volkan Şen

Kardeşim, taraftar tam ısınmışken ve Kazım oynuyorken böyle şeyler yapmayalım. Şuan için destek zamanı bu yuhalamalar falan bir süre kesilmeli. Bizim farkımız bu olmalı diğer taraftarlardan... Birlik ve beraberlik şuuru aşılayalım bunları yapmak yerine çok daha bir bütün olur ve kenetleniriz yönetim, futbolcu ve taraftar olarak...

Kardeşim, taraftar tam ısınmışken ve Kazım oynuyorken böyle şeyler yapmayalım. Şuan için destek zamanı bu yuhalamalar falan bir süre kesilmeli. Bizim farkımız bu olmalı diğer taraftarlardan... Birlik ve beraberlik şuuru aşılayalım bunları yapmak yerine çok daha bir bütün olur ve kenetleniriz yönetim, futbolcu ve taraftar olarak...

Burası ilgili başlık değil ancak Fener'in karakteri sebebi ile kovduğu Kazım'ı havada kapmış olmamızı hazmetmem mümkün değil. Başarılı olsa da eğri gemi doğru sefer olur, başka bir şey olmaz. Ancak konuyu uzatmaya gerek yok, Kazım'la mutlu olanlar mutlu olmaya devam edebilir.

Burası ilgili başlık değil ancak Fener'in karakteri sebebi ile kovduğu Kazım'ı havada kapmış olmamızı hazmetmem mümkün değil. Başarılı olsa da eğri gemi doğru sefer olur, başka bir şey olmaz. Ancak konuyu uzatmaya gerek yok, Kazım'la mutlu olanlar mutlu olmaya devam edebilir.

Fenerbahçe'nin kazım'ı kovması ve takımdan çıkarması doğru bir karar. Ama, Galatasaray'ın bu oyuncuyu kadrosuna katması da doğru bir karar. Çünkü Kazım Fenerbahçe'de miladını doldurmuş durumda. Ama disiplinli olur, kendine çeki düzen verirse ne ala. O da, bunun onun için son şans olduğunun farkında ve bunu en iyi şekilde kullanmak istiyor. Benim gözlemlediğim budur. Sevmiyor olabilirsiniz ama bu yuhlamanızı da gerektirmez. Ben şahsım adına Kazım'ın transfer edilmesini olumlu bir hareket olarak görüyorum...

Fenerbahçe'nin kazım'ı kovması ve takımdan çıkarması doğru bir karar. Ama, Galatasaray'ın bu oyuncuyu kadrosuna katması da doğru bir karar. Çünkü Kazım Fenerbahçe'de miladını doldurmuş durumda. Ama disiplinli olur, kendine çeki düzen verirse ne ala. O da, bunun onun için son şans olduğunun farkında ve bunu en iyi şekilde kullanmak istiyor. Benim gözlemlediğim budur. Sevmiyor olabilirsiniz ama bu yuhlamanızı da gerektirmez. Ben şahsım adına Kazım'ın transfer edilmesini olumlu bir hareket olarak görüyorum...

Daha önce de belirttiğim gibi burası yeri değil ancak Galatasaray'ın millete son şans verecek, milletin artığıyla uğraşacak bir kulüp haine gelmesi ve bunun kabul edilmesi beni rahatsız ediyor.

Hiç istemiyorum.Balonun önde bayrak sallayanı.Arda da gider bu adam gelirse. Aykut'u artı Bamı verelim Volkan'ı almayalım.

Volkan'a balon demek aşırı futbol cehaletidir.

Volkan'dan başka ayağından topu açmayarak top süren süratli bir sağ açık var mı?

İyi orta açar,süratli,driplingi var,genç,Türk,teknik. Şutu da fena sayılmaz.

Ferguson'nun bile dikkatini çekmeyi başarmış bir adam.

Adam egosu yüksek oyuncu,tabii ki Bursa'da kalmak istemiyecek.

Volkan'a balon demek aşırı futbol cehaletidir.

Volkan'dan başka ayağından topu açmayarak top süren süratli bir sağ açık var mı?

İyi orta açar,süratli,driplingi var,genç,Türk,teknik. Şutu da fena sayılmaz.

Ferguson'nun bile dikkatini çekmeyi başarmış bir adam.

Adam egosu yüksek oyuncu,tabii ki Bursa'da kalmak istemiyecek.

Olay budur, beğenmeyenlerin yorumları hayret verici geliyor bana. Alınabilecek en iyi yerli futbolcular sıralamasının en üstlerinde yer alır Volkan.

Yüksek bir bonservisi yok ise alınabilir. Daha önceden 10 numara pozisyonunda oynadığını söylemişti. Sağ açık dışında orta üçlüdede düşünülebilir. Hızlı,istekli,dikine oynaması büyük katkı sağlar takıma.

Yalnız Volkan Şen gelirse sağ açıkta fazlalık sözkonusu olacak, Volkan yedek beklesin diye alınmadı zaten kalite sorunumuz var, Kazım da sağ açık ve yine kalitesi takımdaki yerlilerin ustunde. Yani Volkan ve Kazım gibi takımdaki yerlilere göre hayli kaliteli sağ açıgın bulundugu mevki de Pino luks kalabilir. Pino'yu gelmeden aylar önce mayıs 2010'da önermiştim, ve hep destekledim ama takıntım pek yoktur. Volkan Şen gelirse, sezon sonu Pino'ya yol gözükebilir, anlamayan forumdaşlar için açıklama; kaltesinden ötürü değil, yabancı kısıtından ötürü daha elzam bir yere yabancı almak için sezon sonu gönderilebilir Pino.

Kale, stoper, orta saha yabancı beklerken, Volkan'a gereksiz diyemeyiz, Pino kulubeye gider, ilk 11'de yabancı hakkı başka bir mevki de kullanılır, misal kale.

Üst Alt