Galatasaray'ımız İçin 1600 İmza! #GSiçin1600imza - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'ımız İçin 1600 İmza! #GSiçin1600imza

Ayrica ben baskanlik secimlerinin 3 senede bir olmasina da karsiyim , ne zaman degisti bu bilmiyorum ama 2 sene tekrar degerlendirme yapmak icin yeterince bir zaman gibi gorunuyor

3 sene biraz uzun sanki

Ayrica ben baskanlik secimlerinin 3 senede bir olmasina da karsiyim , ne zaman degisti bu bilmiyorum ama 2 sene tekrar degerlendirme yapmak icin yeterince bir zaman gibi gorunuyor

3 sene biraz uzun sanki
sportif ibra getirilmeli ayrıca mali ibrasızlıkta hukuki prosedür de işlemeli ve mali zarar tablosunun yaptırımı olmalı.

Ne Ali Güvenç Kiraz ne de bu yapıya sonradan dahil olmuş ve genel kurulun tam içinde olmayan diğer üyeler bunu başarabilir. İyi niyetli olarak çalışıyorlar ama işleri çok zor. İnşallah hallolur bir şekilde. Camiada sözü geçen birinin dahil olması gerekir.
Bu arada ne kadar doğru bilmiyorum ama Faruk Süren`in yeniden başkan olma isteği varmış. Faruk Süren`i bizzat tanıyan birinden aldık bu bilgiyi.

Son düzenleme:
Sizin uyelerle ilgili anlamadiginiz detay su ... Kimse dursundan memnun degil , kimse mazosist de degil takiminin klubunun basarisizligindan keyif alsin .

Ama bu islerle ugrasiyor olmanin bize bir getirisi yok , malesef aci gercek bu , tamam imzayi atarim ama o kadar , gidip de bir cikarim yokken yok adam toplayim kulis yapayim edeyim ,boyle bir gorevi kimse ustlenmez .. Bunu reddedin ya da kabul edin ama boyle .. Bizler rahat insanlariz , bu islerle mesgul olmak zul gelir

Kizdirici bir mesaj bu yazdigim ama en azindan durustum ..
Galatasaray üyeleri modern ve gelişmiş ise imzaları toplar ve der ki başkana,
"Başkan imzalar toplandı. Gelin seçim kararı alın lütfen...".

Beceremiyorlar işte sportif bölümünü ve saire.

Abi o zaman kulübü istekle yönetebilecek insanlara devretsin genel kurul. Rahat olmak haktır. Ama rahat olup sadece senede 1-2 gün hasbihal edip , 2 kaşık pilava kaşık sallamak adına gözlere sokmak ayrı bu durumu.

Hak olan rahat, umursamaz olmak. Ama başkalarının rahat olmadığı ve daha fazla taraf olduğu hususlarda rahatlar değil rahat duramayanlar organizasyonda yer almalı.

Bunu isteyebilirsin ,ama bunda hakli bir dusunceyi savunuyor olmak o insanlara bunun zorunu kosma hakki vermiyor ki kimseye

Yani kabul edelim etmeyelim GS su an hukuken bir dernek statusunde , dernek de genel kurulla yani uyeleri ile yonetilir , bunlarin kararini da elbette kendileri verirler , bu butun derneklerde boyledir

Zaten iste avrupadaki yapilarla da farkimiz bu . GS bir sirket olsaydi , kendi yonetim kurulu bagimsiz karar alabiliyor olsaydi parasi olan gelir yonetim hakkini ele gecirebilirdi , veya liyakat usuluyle secim yapilirdi

GS de ise aynen diger kluplerdeki gibi sistem dernekcilik uzerinden yuruyor . Buna kizabilirsin ama kimse de elindeki bu imkani paylasmak istemez , isin dogasi bu

Öyle gerçekten tek tek sosyal medyadan ulaşılarak toplanamaz 1600 oy ama mesela İnan Kıraç gibi Adnan Öztürk gibi Abdürrahim Albayrak gibi ağır abiler işin ucundan tutarsa rahatlıkla sağlanabilir bu sayı

sportif ibra getirilmeli ayrıca mali ibrasızlıkta hukuki prosedür de işlemeli ve mali zarar tablosunun yaptırımı olmalı.

Bunu hukuki mevzuat olarak aciklamistim . Ibra dernekten dernege cercevesi belirlenebilen bir sey degil . Ibra dernekler kanununda yer alan ve tamamen maddi gerekcelere dayandirilmasi gereken bir kontrol mekanizmasi , keyfe keder yonetimden memnun kalinmadigi durumlarda basvurulan bir arac degil

Bu konuda kamuoyu dogru bilgilendirilmedigi icin sanki ibra durumunda yonetim destekleniyor algisi olusuyor , ama bu dogru degil

Ibranin sportifi birak , idarisi bile kural disi olarak tuzukte duruyor . Ibra tektir ve tek sekilde oylanir ,bunu tuzukte duzeltmek gerekiyor zaten

Öyle gerçekten tek tek sosyal medyadan ulaşılarak toplanamaz 1600 oy ama mesela İnan Kıraç gibi Adnan Öztürk gibi Abdürrahim Albayrak gibi ağır abiler işin ucundan tutarsa rahatlıkla sağlanabilir bu sayı

İnan kıraç istese 1 saatte toplar o 1600 imzayı. kendimizi kandırmayalım. bu işe el atacak adamlar ya yönetime girip elini taşın altına koymak zorunda kalacaklar ya da kenarda oturacaklar. İnan Kıraç`a da gelince adını duydukça sövesim geliyor. Ondan medet ummayın

NOrmal üyelerden olmazda bir baskan adayi gizli gizli faliyet yürütürse ozaman 1600 de cikar 2000 de
ZMnP6wnZ.jpg

İnan kıraç istese 1 saatte toplar o 1600 imzayı. kendimizi kandırmayalım. bu işe el atacak adamlar ya yönetime girip elini taşın altına koymak zorunda kalacaklar ya da kenarda oturacaklar. İnan Kıraç`a da gelince adını duydukça sövesim geliyor. Ondan medet ummayın

Sadece üyeler arasındaki en ağır abi belkide inan kıraç'tır sağlam oy potansiyeli olduğu için yazdım o adamı yoksa sinsi adamın teki hayatta istemem başkan filan olmasını ...

Gerçekten bu yıl sonuna kadar kurtulduk kurtulduk bunlardan yoksa seneye gerçekten küme düşücez ve üstelik bu borç yeni rekorlarla katlanmaya devam edecek ...

Gerçekten 1-2 ay daha müdahale edilmez ise seneye Bruma-Sneijder-Poldi yerine Tunay Torun-Castro-Adem Büyük transferleriyle yeni sezona başlıycaz ...

Kim gelirse gelsin Dursundan kötü ihtimal sifira yakin, cünkü dursunun bir tek basarisi yok, borcuda katladi , mal mülküde satti. Bundan sonra gelen baskan ancak külübü satarsa dursundan daha kötü olabilir

Ne Ali Güvenç Kiraz ne de bu yapıya sonradan dahil olmuş ve genel kurulun tam içinde olmayan diğer üyeler bunu başarabilir. İyi niyetli olarak çalışıyorlar ama işleri çok zor. İnşallah hallolur bir şekilde. Camiada sözü geçen birinin dahil olması gerekir.
Bu arada ne kadar doğru bilmiyorum ama Faruk Süren`in yeniden başkan olma isteği varmış. Faruk Süren`i bizzat tanıyan birinden aldık bu bilgiyi.

kaynak rica edelim

sonra doğruysa şayet süren tam ne demiş onu rica edelim

Bunu hukuki mevzuat olarak aciklamistim . Ibra dernekten dernege cercevesi belirlenebilen bir sey degil . Ibra dernekler kanununda yer alan ve tamamen maddi gerekcelere dayandirilmasi gereken bir kontrol mekanizmasi , keyfe keder yonetimden memnun kalinmadigi durumlarda basvurulan bir arac degil

Bu konuda kamuoyu dogru bilgilendirilmedigi icin sanki ibra durumunda yonetim destekleniyor algisi olusuyor , ama bu dogru degil

Ibranin sportifi birak , idarisi bile kural disi olarak tuzukte duruyor . Ibra tektir ve tek sekilde oylanir ,bunu tuzukte duzeltmek gerekiyor zaten
ben tüzüğü kastettim zaten tüzükte değişiklik yapıp ibra hususları ve yaptırımları yeniden düzenlenmeli ama bu büyük bir reform olur ve kimse buna kalkışmaz.

Üst Alt