Galatasaray'ımız İçin 1600 İmza! #GSiçin1600imza - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'ımız İçin 1600 İmza! #GSiçin1600imza

ben tüzüğü kastettim zaten tüzükte değişiklik yapıp ibra hususları ve yaptırımları yeniden düzenlenmeli ama bu büyük bir reform olur ve kimse buna kalkışmaz.

Dostum tuzukte ne degisiklik yaparsan yap tuzuk yonetmelik ve genelgeler kanuna muhalif olamaz. Kanunen cift basli ibra mumkun degil . Cunku ibra zaten yapilan is ve islemlerin maddi gercekler olarak kuralina ve kitabina uygun olup olmama degerlendirmesi

Yonetim basari degerlendirmesi olarak dusunulmemeli bu yuzden , tuzugu degistirmek bir anlam ifade etmez , tuzugun ibrayi olmasi gerektigi gibi tek hale getirecek sekilde yazilmasi gerekiyor kanunla uyum acisindan

kaynak rica edelim

sonra doğruysa şayet süren tam ne demiş onu rica edelim

basından alınmış bir haber değil. Süren in tam olarak ne dediğini bilmiyoruz. Tek bildiğimiz seçim olursa aday olacakmış. Bizzat ben konuşmadığım için doğruluğundan tabiki emin değiliz. Alttan alttan adaylık çalışmaları olabilir yani Süren`in.

basından alınmış bir haber değil. Süren in tam olarak ne dediğini bilmiyoruz. Tek bildiğimiz seçim olursa aday olacakmış. Bizzat ben konuşmadığım için doğruluğundan tabiki emin değiliz. Alttan alttan adaylık çalışmaları olabilir yani Süren`in.

süren aday olmaz bence

ne kadar kızsakta adam haklı aday olmamakla

tarihin gelmiş geçmiş en başarılı başkanı ve başarısız olup öyle hatırlanmak istemez

ha olursa çok iyi olur tabi orası ayrı konu

süren-dürüst-albayrak demek nerdeyse %100 başarı demek

süren aday olmaz bence

ne kadar kızsakta adam haklı aday olmamakla

tarihin gelmiş geçmiş en başarılı başkanı ve başarısız olup öyle hatırlanmak istemez

ha olursa çok iyi olur tabi orası ayrı konu

süren-dürüst-albayrak demek nerdeyse %100 başarı demek

Dürüst Albayrak umrumda değil. Tek derdi Galatasaray olan, kişisel menfaatleri bırakmış, işini, gücünü ailesine veya ilgililere emanet edip herşeyiyle kendini kulübe adamış biri olsun yeter. Herşeyin de üstesinden gelir.

Dürüst Albayrak umrumda değil. Tek derdi Galatasaray olan, kişisel menfaatleri bırakmış, işini, gücünü ailesine veya ilgililere emanet edip herşeyiyle kendini kulübe adamış biri olsun yeter. Herşeyin de üstesinden gelir.

süreni uzun uzun anlatmaya gerek yok,bize en ideal başkan kendisi

2018 seçimlerinde aday olursa şöyle bir tablo olur

sürenin td seçimi terim yada luce olur

adnan öztürkün td seçimi şenol güneş olur

dursun şerefsizinin td seçimi ise hagi olur

İşte renktaş onun için destekliyorum ben A.Albayrak'ı STSL'de Türkiye standartlarında bundan sonra çok vizyonlu bir başkan beklemek hayal bari dediğimiz gibi Galatasaray için menfaatsiz canını dişine taksın yeter ...

İşte renktaş onun için destekliyorum ben A.Albayrak'ı STSL'de Türkiye standartlarında bundan sonra çok vizyonlu bir başkan beklemek hayal bari dediğimiz gibi Galatasaray için menfaatsiz canını dişine taksın yeter ...

hıyar herif gsyi menfaatsiz sabahtan akşama düşünecek 20 milyon tane adam var zaten ama hepsi başkan olabilirmi

HAYIR

bunu idrak edeceğin gün emin ol ki hergün aynı isimlerden kadro yapmayıda bırakacaksın

Sizin uyelerle ilgili anlamadiginiz detay su ... Kimse dursundan memnun degil , kimse mazosist de degil takiminin klubunun basarisizligindan keyif alsin .

Ama bu islerle ugrasiyor olmanin bize bir getirisi yok , malesef aci gercek bu , tamam imzayi atarim ama o kadar , gidip de bir cikarim yokken yok adam toplayim kulis yapayim edeyim ,boyle bir gorevi kimse ustlenmez .. Bunu reddedin ya da kabul edin ama boyle .. Bizler rahat insanlariz , bu islerle mesgul olmak zul gelir

Kizdirici bir mesaj bu yazdigim ama en azindan durustum ..

İllaki üstlenecek biri çıkar, hiç bir çıkarı olmasa bile, Galatasaray için illaki biri çıkar.

Ben sempatik oldugunu dusunmuyorum soylediklerimin , masanin karsisinda olsam bana da itici gelirdi ama kalkip da uye oldugum forumdakiler memnun degil diye yasam tarzimizi mi degistirelim allah askina

Ben de bunu anlamiyorum ,herkes kendi istedigi tercihlerle yasar , bu birilerinin baskasina karisma huyu en sevmedigim sey yani .. Sevmedigim derken umursamiyorum zaten de bosa kurek cekmek oldugunu da soylemeden olmuyor

imzayı verdin mi

ibra'da bir boq yedi üyeler daha şimdiden acısını çekmeye başladılar inşallah bir dur derler buna ve şu 1600 imza toplanır...

Dostum tuzukte ne degisiklik yaparsan yap tuzuk yonetmelik ve genelgeler kanuna muhalif olamaz. Kanunen cift basli ibra mumkun degil . Cunku ibra zaten yapilan is ve islemlerin maddi gercekler olarak kuralina ve kitabina uygun olup olmama degerlendirmesi

Yonetim basari degerlendirmesi olarak dusunulmemeli bu yuzden , tuzugu degistirmek bir anlam ifade etmez , tuzugun ibrayi olmasi gerektigi gibi tek hale getirecek sekilde yazilmasi gerekiyor kanunla uyum acisindan
aynı cehapede ve mhp de olduğu gibi çarpık kurumsallaşma var derneklerde de , koltuğu ele geçiren yıllarca egemenliğini sürdürüyor.Galatasaray'da lise grubu zamanında adnan polat da olduğu gibi bir duruş sergileyebiliyor ama mesela Fener'de aziz yıldırımın oluşturduğu kurul yapısı kendisi istemeden koltuktan indirilmesini imkansız kılıyor.

Dursun da bu niyette , göreve gelirken ben maddi durumu düzeltip ayrılıcam derken , o kadar başarısızlığa rağmen seçimlerde yine adayım deme cesareti ve yüzsüzlüğünü gösteriyor.

Eğer ibra koşullarını değiştiremiyorsak aktif üye sayısının artarak kurulllarda taraftarın söz sahibi olması sağlanmalı.bu da tamamen finansal bir yapı halinde ele alınmalı , kulube üyelik statükodan çıkmalı.

Ben sempatik oldugunu dusunmuyorum soylediklerimin , masanin karsisinda olsam bana da itici gelirdi ama kalkip da uye oldugum forumdakiler memnun degil diye yasam tarzimizi mi degistirelim allah askina

Ben de bunu anlamiyorum ,herkes kendi istedigi tercihlerle yasar , bu birilerinin baskasina karisma huyu en sevmedigim sey yani .. Sevmedigim derken umursamiyorum zaten de bosa kurek cekmek oldugunu da soylemeden olmuyor

yasam tarzıyla falan ne alakası var?

kulubu bu serefsiz yamyamlardan kurtarmak icin yapılacak tek sey 1 imza atmak ve cogumuzun elinden gelmiyor bu.

sanki kadıkoyden gs lisesine kadar gelinlikle yuru dediler yasam tarzımızı mı degistirelim yhaa

İmza vermeyenler şerefsizdir, Galatasaray ile yakından uzaktan alâkaları yoktur ve kulüp ile ilişkileri kesilmelidir. Zaten başımıza ne felâket geliyorsa bu lise sevdasından geliyor.

bu adamlar igrenc adamlar 1600de 1 olabiliyosan ol imzala gec havalara bak yani sanki ingiliz kraliyet ailesi yasam tarzıyla ne alaka

Üst Alt