Galatasaray'ımız İçin 1600 İmza! #GSiçin1600imza - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'ımız İçin 1600 İmza! #GSiçin1600imza

imza atariz sorun yok onda dedik zaten ,basit is

CP27BNMWcAAh0Z5.jpg

Yav arkadaş kafayı yiyecem Galatasaray üyelerinin hepsi mi biatçı hiç mi birisi bu Dursun'un gitmesi için bişeyler yapmaya razı değil ...

o, kisinin kendi karari , baskalarini ilgilendirmez

ister ari gibi caliskan ilgili olur , ister tembel hayvan misali yan gelir yatar

Yav banane tembel çalışkan olmasından elinde bir fırsat varken Galatasaray için bişeyler yapmasıdır benim için önemli olan ...

Ali Güvenç KİRAZ‏ @agkiraz 5 dk.

Şu imza kampanyası için laf atanlara lütfen dikkat edin.Sonra ülkeye bakın.İşte neden bu kafa ile iktidar olamayacaklarını anlayın.Çok yazık

Çok basit adam benim tüzükte varolan hakkımı kullanamayacağıma inanıyor ve diyor ki bunu duyurma bu çağda İnanılmaz bir durum bu

Bunlar topluma yukarıdan baktıkları için bizim inandığımız toplum aslında oluşmuyor Bunlar kendi adalarında mutlu,halktan nefret ediyorlar

Adamın demokrasiye olan inancı sadece kendi inandığı dünyadan ibaret,biz değil sadece o ve onun gibi düşünenler var ve bizi de Yok ediyor bu

Son kez diyeyim;gerçekten de gece rahat uyumak için imza attım ve rahat uyuyabiliyorum.İnandığım gerçek hep aynı Galatasaray Taraftarındır

Klubun agir toplarindan 1 kisi bile cikip imza toplamaya muhalefet yapmaya aday olmaya calismiyor beyler. Sorumluluktan kacan ama surekli medyaya roportaj verenler de bu hainlige ortak sayilir.elbet Galatasaraylilar bu gunleri unutmayacak

1600 ADAM çıkmazsa sorunun kaynağına ulaşmış olacağız.

1600 imza bu haldeyken bile çıkmazsa Aysal, Dursun ile uğraşmaktan vazgeçip bu şerefsizlerin tepesine binmek lazım.

Zaten şu durumu kendine sindiremeyen 1600 tane şerefli üye bulamayacaksak Galatasaray'ı komple kapatıp gidelim

Bu kan emicilerle hiçbir şey olmaz ...

yav şu kulübe çökertme falan yapsak da imza atmayan tüm üyeleri kafalarına kürek vurarak defetsek galatasaraydan. hiç ali sami yen ruhuna metin oktay duruşuna yakışıyor mu. hain bunlar hain. ben hiçbir üyenin önceliğinin galatasaray olduğuna inanmıyorum. durum böyle gittiği sürece hepsi torpille yada haksız yere gelmiş karaktersiz insanlardır benim için

taraftar olarak azınlıktayız maalesef stada giden taraftarın geneli ve polarcı travestiler dursunu köpek gibi destekliyorlar o yüzden adam akıllı istifa baskısı yapılamıyor

Transfer dönemine 3 hafta kaldı acilen şu imzaların toplanması lazım daha fazla komisyon kokusu almak istemiyorum 1 haziran da kulübün başında olursa 2 tane komisyon transferini açıklar öyle gider 1) Adem 2) Uğur olur aldığı komisyonlarla otel yapmaya devam eder bari transfer dönemi başlamadan gönderelim de gitmeden son kez kazık atmasın :eek:ley:

Son düzenleme:
İmza işiyle falan zor. Bu rezil yönetimden kurtulmanın tek yolu taraftar tepkisinin daha da büyüyerek bunlara rahat nefes aldırmamak, gerekirse hem sosyal medyada hem sokaklara inerek büyük protestolar düzenlemektir. Galatasaray taraftarının gücünü hafife alanlar bedel ödemelidir.

Üst Alt