Galatasaray'ımızın O Kadar da Matah Bir Kadrosu Olmadığı Gerçeği - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'ımızın O Kadar da Matah Bir Kadrosu Olmadığı Gerçeği

Bruma’yı satmasaydık aldığımız oyuncuların yarısını alamazdık çünkü gelirin ciddi kısmı oradan geldi. En azından Dursun öyle diyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

çok fena algı yapıyor bruma 12.5=> belhanda bonuslrla 9 civarı yani bruma yı satmadan belhandayı almasak oluyordu

Son düzenleme:
çok fena algı yapıyor bruma 12.5=> belhanda bonuslrla 9 civarı yani bruma yı satmadan belhandayı almasak oluyordu

hocam belhanda da ne kadarı direk verildi paranın ne kadarı taksite bağlandı burası önemli brumayı 12.5 keş fiyata sattılar direk kasaya yattı para. Kombine paralarının henüz kulübe girdi olarak yansımadığı bu dönemde bu trink paraya ihtiyacımız olmuş olabilir.

Bruma bonuslarla 15 e gelmiyor muydu ? Bu satis her halukarda dogrudur . Onunde secenek yoktu , eger sozlesmesini uzatamiyorsan satacaksin , hatta degerini buldun mu herkesi satacaksin , o parayla da akillica is yapacaksin tabi

Ayrica neden 20 ye 25 e 35 e satilmadi lafi gercekten cok anlamsiz . Talibi kac tane vardi ? Leipzig cok kafayi takmisti , alamasa serbest kalacakti son sezonuydu , adamlar 15 veriyorsa sen 25 istesen ne yazar ?

Senin istedigin degil alicinin vermeye razi oldugu fiyattir esas olan . Bruma iyi bir satistir . zaten ulkedeki tum kluplerin ihtiyaci olan sey oyuncu satmak , beceremiyoruz bu isi

Bu arada brumanin bonservisi kesinlikle 15 milyon euro dur , cunku bonuslar ulasilmasi zor degil , 4 sene icerisinde her bir sampiyonlar ligi katilimina 500 bin euro , her bir avrupa ligi katilimina 250 bin euro , 25 mac oynarsa 250 bin euro , 50 mac oynarsa 250 bin euro daha

Ama bunlarin hangisinden gelirse gelsin kabul , fakat maksimum 1,5 milyon euro

1 milyon euro da ozel mac geliri diyor , onun icerigini bilmiyorum ama net yaziyor , etti toplam 2,5 milyon euro , 12,5 alindi , toplamda 15 milyon euro gelmis olacak brumadan

Kadro müthiş değil, geniş değil doğru. Yalnız rakipler de düzgün değil. Şu an Beşiktaş hariç bu takımın oyun olarak herkese iyi kötü baskın gelmesi gerekir. Başakşehir'i de biraz küçümsedim ben önceden ama küçümsememek gerek, bize karşı iyi motive oluyorlar ve takım olabildiler o yüzden ciddi bir rakip, yanlarına bir de Fener'i ekleyelim aynı motivasyon sebebinden ki onların kadrosu da kötü değil. Bu 3 takımın haricinde her takıma içeride dışarıda 3 atacak bir kadromuz var. Sol bek denildiği kadar sıkıntılı değil. Şu an mesela Asamoah'ı alsak ben şahsen sol bekten ziyade orta sahada ya da alışkın olduğu orta sahanın solunda oynatırım onu. Çünkü biz şu an maalesef çözdük dediğimiz orta saha problemini hala çözemedik ve hücumda hiç organize olamıyoruz. Ndiaye ve Belhanda böyle oynarlarsa ikisinden birini kesip Asamoah'ı oynatırdım direkt. İlk maçlardaki baskıyı kuramıyoruz orta sahada. Bizim ana problemlerimiz bana göre bunlar. Tabii Avrupa'da olmadığımız gerçeğini de hesaba katmak lazım, yani kadronun geniş olmaması çok sıkıntı yaratmamalı.

Mevcut kadro abartıldığı kadar değil bu doğru, ancak bu haliyle de olabileceği en iyi yerde şu anda. Hatta biraz daha akıllı ve soğukkanlı olabilsek kopartma noktasına getirmiştik ligi. İlk planda fena iş yapılmadı. Gomis, Fernando, Mariano, Maicon sezona iyi başladı. Badou ile Belhanda'nın biraz daha kıpırdanması lazım. Feghouli'yi henüz yeterince oynatamadık ama ikinci yarı fark yaratacak oyuncuların başında gelecektir. Takımın kalanına bakarsak, bir transfer döneminde yenilenemeyecek kadar kötü olduğu bir gerçek. En az iki transfer dönemi daha lazım eksikleri kapatıp alternatifli bir kadro olmak için. Sol bek transferi öncelikli olmak üzere stoper, sol açık ve forvete hatta orta sahaya birer transfer lazım. Daha sonra takımı genç ve uzun vadede formayı kapabilecek oyuncularla desteklemek akıllıca olacaktır.

Kadronun kalitesi ve oyuncularla ilgili elestirilere katilmiyorum , belhanda ,fegouli ve badou dahil tum transferlere pozitif bakiyorum , belli ki belhanda da bizim goremedigimiz bir sey var, hic kesik yemiyor , ayrica istatistikleri iyi , sadece bizim o pozisyondan beklentimiz farkli , ama baska bir sey oynuyoruz , ve o baska bir sey icin de demek ki bu adam lazim

Kadronun elestirilecegi yer bonservisler olabilir cunku basaksehir (hadi fb ile bjk yi geceyim) bu kadroyu zaman icerisinde kurdu ve atiyorum elia gibi adami 1 milyona , adebayor u bedavaya aldilar . Toplam 3,6 milyon euro harcamislar bonservise

10 kat para oduyorsan ciddi fark olmasi lazim . Kisaca kadro iyi ama asiri maliyetli

hocam belhanda da ne kadarı direk verildi paranın ne kadarı taksite bağlandı burası önemli brumayı 12.5 keş fiyata sattılar direk kasaya yattı para. Kombine paralarının henüz kulübe girdi olarak yansımadığı bu dönemde bu trink paraya ihtiyacımız olmuş olabilir.

oralarını bilmiyorum reis valla kaba hesaptan yazdım ama keş para da verseler benim görüşüme göre zarardır bu satış millet genç oyuncularını kaç paraya satıyo biz kaç paraya satıyoruz

hey gidi bu kadroyu 2000 kadrosuyla kıyaslayanlar vardı sezon başında..

geçen seneden tadım kaçtığı için komple bırakmıştım futbol izlemeyi ama burada o kadar abartıldığını görünce "dur bakalım bi izleyelim ulan" dedim.. demez olaydım.. ne zaman izlesem çaktılar..

bu kadro bırak uefa kadrosunu 2011-2013 arası kadronun bile yanına yaklaşamaz..

Aradan gecen 20 sene var elbette o donemki futbol ile de fark var

2000 kadrosu da 1980 lerdeki kadrolardan cok farklidir . Bugun hagi gibi bir adam olsa o gunku kadar bir hagi olabilir miydi mesela , eger olabilirse neden bugun hagi ,zidane gibiler kalmadi ? Bu sorular hep donemsellik ilkesi ile alakali

Mesela muhtemelen biz gormedik ama 1970 lerdeki bazi oyuncular da 1990 larda kalmamistir .

O donemden ozledigim yegane sey , forvet denince 2 hatta bazen 3 konusulurdu , artik normal karsilanan tek forvet oldu

basaksehir adebayor
bjk cenk
Gs gomis
fb de jansen

neden ben jansen soldado
gomis eren (eren dandik bir adam da olsa)
cenk negredo

izleyemiyorum .. orta sahalara bu kadar gorev verilecegine forvetler 2 li kalabilirdi , artik hic o yorke-cole effect kalmadi

Aradan gecen 20 sene var elbette o donemki futbol ile de fark var

2000 kadrosu da 1980 lerdeki kadrolardan cok farklidir . Bugun hagi gibi bir adam olsa o gunku kadar bir hagi olabilir miydi mesela , eger olabilirse neden bugun hagi ,zidane gibiler kalmadi ? Bu sorular hep donemsellik ilkesi ile alakali

Mesela muhtemelen biz gormedik ama 1970 lerdeki bazi oyuncular da 1990 larda kalmamistir .

O donemden ozledigim yegane sey , forvet denince 2 hatta bazen 3 konusulurdu , artik normal karsilanan tek forvet oldu

basaksehir adebayor
bjk cenk
Gs gomis
fb de jansen

neden ben jansen soldado
gomis eren (eren dandik bir adam da olsa)
cenk negredo

izleyemiyorum .. orta sahalara bu kadar gorev verilecegine forvetler 2 li kalabilirdi , artik hic o yorke-cole effect kalmadi

O kadar geri döneme bile gitmeye gerek yok 2005-06 şampiyonluğuna bakalım maçlarda skora göre 4'ncü forveti sokuyorduk (Ümit - Necati - Hakan - Hasan Kabze) hatta bu adamların beraber oynadığı maçlarda var :D

Bir de bu sezon , sonunda ,genellikle kanat oyuncularinin onemi ve varligi iyice denkleme dahil oldu

caicara , clichy ve visca

rodriguez , yasin, linnes , mariano

gg , quaresma , adriano hatta babel

fb ise elindeki gg ve caneri kaptirdi ve orayi layikiyla ikame edemedi

eski donemlerde futbolumuzda daha cok orta saha ortasi ile hakimiyet saglanmaya calisilirdi , simdi ise belhanda , talisca , emre b olsun hepsi bu kanatlari beslemeye yoneldiler , bu da turk futbolundaki oyun kalitesini bence bir seviye yukari tasidi

Rakipler bu sene çok kötü ayrıca burası da premier lig değil Türkiye ligi. Ek olarak sol bek komple yok demişsin güldüm biraz kusura bakma ligde Linnes'ten iyi sol bek olduğunu sanmıyorum. Çok iyi diye algı yaratılan Caner'i cebinde gezdirir Linnes.
Linnes hangi açıdan iyi? Hücum mu defans mı? İkisinde de iyi değil yahu

Linnes ve rodriguez gibi adamlarin cok eksikleri var , ama baskalarinda olmayan bir artilari var , o da surat .

Suratin futboldaki rolu her gecen yil artiyor , hani o atletlerden takim yapalim o halde esprisi zamanla gerceklesebilir 20 sene sonra

Cunku artik modern antrenman yontemleri ile hemen her erken futbola baslayan cocuk , ortalama bir top kullanma yetenegine sahip oluyor , bunlar arasinda surati irsi bir ozellik olarak gorursek , yavas yavas yetenegin yerini aldigini soyleyebiliriz

Bugun rodriguez i biraz vitrine sunabilecek avrupa macimiz olsa , en az bruma fiyatina satariz . Bence takimin en degerli oyuncusu

Yedek kadrosu, sol beki ve sol açığı olmayan bi kadro. 3 transfer şahlandırır. Bu eksikliklere birde hakem müsvettelerinin kıçından kırmızı kartlar uydurmasıyla bu hale geldi. devre arası 3 transfer şampiyonluğu garantiler.

Üst Alt