Galatasaray'ın Belhanda'ya Yaptığı Fesih Bildirimi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'ın Belhanda'ya Yaptığı Fesih Bildirimi

İHTARNAME

Sözleşmenizin feshine, ayrıca 2020-21 sezonu garanti net ücretinizin yüzde 10'u üzerinden 335 bin Euro tutarında para cezası uygulanmasına karar verilmiştir.

FESİH BİLDİRİMİ

1- Suçlu bulundunuz: Trabzon havalimanında (1 Eylül 2018) bir taraftara hakaret ettiniz. T.C. mahkemelerindeki ceza davasında suçlu bulundunuz.

2- Taraftara hakaret: Real Madrid maçında (22 Ekim 2019) oyundan çıkarken kulüp taraftarlarına ağır hakaretler yönelttiniz.

3- Sahte imza suçlaması: Fenerbahçe’ye karşı çok önemli bir maçta (23 Şubat 2020) kırmızı kart gördünüz. Bu nedenle yönetim kurulunun size verdiği cezayı kabul etmediniz.

Disiplin cezasından kaçmak için imza size ait olmasına rağmen kulüp iç disiplin yönetmeliğini imzaladığınızı reddettiniz. Bu, kulübü imzanızı taklit etmekle suçladığınız anlamına gelir. Bu, kulübün size olan güveninin telafi edilemez şekilde kırılmasının nedenlerinden biridir.

4- Saygınlığa zarar verdi: Kulüp, sizi daha fazla asılsız suçlamada bulunmamanız konusunda uyarmış olsa da Sivasspor maçı sonrası yaptığınız röportajda yönetim kurulu üyelerinin saygınlıklarına zarar veren suçlayıcı ifadelerde bulundunuz.

Dolayısıyla iç disiplin yönetmeliklerini bir kez daha ihlal etmekle kalmadınız, aynı zamanda sözleşmenin özel hükümler 16. maddesini de ihlal ettiniz.

İHTARNAME

Sözleşmenizin feshine, ayrıca 2020-21 sezonu garanti net ücretinizin yüzde 10'u üzerinden 335 bin Euro tutarında para cezası uygulanmasına karar verilmiştir.

FESİH BİLDİRİMİ

1- Suçlu bulundunuz: Trabzon havalimanında (1 Eylül 2018) bir taraftara hakaret ettiniz. T.C. mahkemelerindeki ceza davasında suçlu bulundunuz.

2- Taraftara hakaret: Real Madrid maçında (22 Ekim 2019) oyundan çıkarken kulüp taraftarlarına ağır hakaretler yönelttiniz.

3- Sahte imza suçlaması: Fenerbahçe’ye karşı çok önemli bir maçta (23 Şubat 2020) kırmızı kart gördünüz. Bu nedenle yönetim kurulunun size verdiği cezayı kabul etmediniz.

Disiplin cezasından kaçmak için imza size ait olmasına rağmen kulüp iç disiplin yönetmeliğini imzaladığınızı reddettiniz. Bu, kulübü imzanızı taklit etmekle suçladığınız anlamına gelir. Bu, kulübün size olan güveninin telafi edilemez şekilde kırılmasının nedenlerinden biridir.

4- Saygınlığa zarar verdi: Kulüp, sizi daha fazla asılsız suçlamada bulunmamanız konusunda uyarmış olsa da Sivasspor maçı sonrası yaptığınız röportajda yönetim kurulu üyelerinin saygınlıklarına zarar veren suçlayıcı ifadelerde bulundunuz.

Dolayısıyla iç disiplin yönetmeliklerini bir kez daha ihlal etmekle kalmadınız, aynı zamanda sözleşmenin özel hükümler 16. maddesini de ihlal ettiniz.
Bu kdr mallıkları yapan adamı hoca nasıl tuttu yaw. Anlamak mumkun dğl

Tazminat davası aç da gör demişiz resmen
Belirtilen gerekçelerle bu adamın tazminat felan almaması lazım
Dava açarsa biz de karşı dava açarız herhalde
Bence gayet güzel hazırlanmış bildirim

2021-03-11 (6).png

Ewt bu ihtarname ve icerikle beraber belhandanın şutlanmasını destekliyorum. Zamanı hiç onemli dğl. Puan kaybi belhandanin yokluguna baglanmaz herhalde.

Şayet şampiyonluk kaçarsa bunu belhandaya bağlayanin da aklına edeyim şimdiden dursun bir kenarda sene sonu bu zirvalari duyarız.
Gerçek rakiplerin sahnede bile olmadığı kılı kılına kazanılmış 2 şampiyonlukla adama Hagi winnerligini layık görecekler neredeyse..

Şayet şampiyonluk kaçarsa bunu belhandaya bağlayanin da aklına edeyim şimdiden dursun bir kenarda sene sonu bu zirvalari duyarız.
Gerçek rakiplerin sahnede bile olmadığı kılı kılına kazanılmış 2 şampiyonlukla adama Hagi winnerligini layık görecekler neredeyse..
Twitter instagram da dolasmak yerine sahayla ilgilenmeliler soylemi yanlis yaw. Medya önünde söylenecek sey dgl bu. Mantık dogru uslup yanlis.

Belhanda'nın gönderilmesi değil mevzu.

Doğru söylediğinde gönderilmesi.

Yoksa o devre arası satılmalıydı zaten.

Niye yönetime laf edince gönderildi, o kadar şey yapmış olmasına rağmen?
Üslubundan bence.
Zemin sıkıntılıydı oynayamadık vs dese tamam,Instagram'la uğraşacağına gel stadı düzelt demek başka.Bu ilk vukuatı olsa yine böyle gönderilmezdi zaten daha önce çok kez uyarılmış

Belhanda'nın gönderilmesi değil mevzu.

Doğru söylediğinde gönderilmesi.

Yoksa o devre arası satılmalıydı zaten.

Niye yönetime laf edince gönderildi, o kadar şey yapmış olmasına rağmen?

Ben forumda sabah akşam kavga gürültü çıkarsam kufretsem sen beni her defasında affetsen tutup da Keramettin admin şöyle böyle diye birşey zirvalasam(haklı da olsam) tepkin ne olurdu ?
Profesyonelce olmadığının farkındayım ama kendisine bu kadar tolerans tanınan bir ortamda haklı da olsa bunları konuşmak belhandaya düşmez.. Kendi ne kadar profesyonel de yöneticilere laf ediyor aynı b.kun laciverti iste

Üst Alt