Galatasaray'ın Belhanda'ya Yaptığı Fesih Bildirimi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'ın Belhanda'ya Yaptığı Fesih Bildirimi

Twitter instagram da dolasmak yerine sahayla ilgilenmeliler soylemi yanlis yaw. Medya önünde söylenecek sey dgl bu. Mantık dogru uslup yanlis.

Bunları konuşmak belhandayi mi kalmış renktas göt lalesi dönsün kendisine baksın.. 20 yıl sonra Kadıköy'de 1-2 öne geçmişin oyundan çıkıyorsun dk 83 çıkarken kırmızı yemek nasıl bir geri zekaliliktir ..kendi profesyonelligine baksin önce soylemleri doğru da olsa bunu dile getirecek en son kişi belhandadir takimda hele medya önünde konuşması apayrı bir malllik

Üslubundan bence.
Zemin sıkıntılıydı oynayamadık vs dese tamam,Instagram'la uğraşacağına gel stadı düzelt demek başka.Bu ilk vukuatı olsa yine böyle gönderilmezdi zaten daha önce çok kez uyarılmış
Belhanda bu lafları kendi kendisine söyleyemez.

Sosyal medyada geçirdikleri vakit takım içinde konuşulmuş ve gündeme gelmiş demekki. Kulüp dinamiklerine bu kadar hakim olarak konuşması tesadüf değildir.

Ha asıl mevzu "Zaten gideceğim, gitmeden intikam alayım." düşüncesidir muhtemelen.

Bence kariyerinin en güzel golünü attı o açıklamayla.
Ben forumda sabah akşam kavga gürültü çıkarsam kufretsem sen beni her defasında affetsen tutup da Keramettin admin şöyle böyle diye birşey zirvalasam(haklı da olsam) tepkin ne olurdu ?
Profesyonelce olmadığının farkındayım ama kendisine bu kadar tolerans tanınan bir ortamda haklı da olsa bunları konuşmak belhandaya düşmez.. Kendi ne kadar profesyonel de yöneticilere laf ediyor aynı b.kun laciverti iste
2 ay sonra nasıl olsa gidecek der geçerdim; hoca Belhanda'nın arkasında durmuştur ama bence yönetim zaten hiç durmadı.
Ya haklısında ilk harekette gönderilmemiş bardağı taşırdı demişler işte bence de kadro dışı bırak sene sonu yolla
Gönderilmesi hata değil zaten bardağın taşma anı ve bardağı taşıran son hamle ilişkisi temel problem.

Bundan sonra oyuncu seçiminde dikkatli olmalıyız mustafa gibi düzgün yetenekli çocukları getirmeliyiz gerekirse risk almalıyız tutmadığında gecikmeden yolları ayırmalıyız sakız gibi uzatmamalıyız maaşları makul seviyede tutmalıyız

Fesih belgesinde bile yanlis bilgi vermis aciz yönetim.

Ben mi yanlis hatirliyorum? Belhandanin havaalaninda taraftara küfür etmesi ts deplasmani dönüsünde olmustu. 4-0 kaybetmistik, Belhanda da oyundan kirmizi kart yiyerek atilmisti. Belgede ise ts ile oynanacak maca seyahat ederken havaalaninda taraftara küfür ettiniz yaziyor.

Ulan yönetim, bir isi de dogru yapsaniz disimi kiracam anasini satayim.

Yaw ikisi de zaten Mayis ayinda gidecek. Simdi kendi kendilerine şov yapiyorlar. Ya kadrodisi birakacaklardi ya da son 2 aylik maasini odeyip gondereceklerdi. Insallah basimiz agrimaz diyecegim de sanki sudan bahaneler ile gonderiliyor. Ben bile tatmin olamamisken FIFA nasil olsun?

Belhanda'nın gönderilmesi değil mevzu.

Doğru söylediğinde gönderilmesi.

Yoksa o devre arası satılmalıydı zaten.

Niye yönetime laf edince gönderildi, o kadar şey yapmış olmasına rağmen?
daha önce yapmış olduğu bunca yanlışta gönderilmesi gerekti buna katılıyorum..ama doğru söylediği kısmına katılmıyorum..zemin konusu doğru eleştirilecek bir konu ama uslup çok yanlış..yanlış uslup doğru sözün katili..ne olursa olsun ne kadar eleştirse, yeterli görmesekte kulübün temsil makamına ''twitter sosyal medyaya bakacağına gel zemin ile ilgilen'' gibi bir söylem gerçekleştiremez profesyonel bir futbolcu..eleştiriyi böyle bir uslup ile medya önünde yapamaz..bence belhanda bunu bilinçli yaptı..sonuçlarını ön görerek yaptı..son haftalarda takım ile organik bağı kopmuştu zaten..ki hoca da sürekli 11 oynatmıyordu...hocanın önümüzdeki maçta bu konuya değinip değinmeyeceğini merak ediyorum..o zaman işin rengini biraz daha anlarız gibi..

Üst Alt