Galatasaray'ın Belhanda'ya Yaptığı Fesih Bildirimi - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'ın Belhanda'ya Yaptığı Fesih Bildirimi

Gereksiz isler. Yav adamin sözlesmesi 2 ay sonra bitiyor, surda 12 mac kalmis durup dururken kaos cikardik. Herif bize dava acacak tazminat ödeme durumu olabilir vs vs.
Kaldiki herifin önceden yaptigi saygisizliklar var, neden ozaman davranilmadi? Neden simdi dogrulari söyledikten sonra yaptirim yapiliyor? Hakliyken suclu duruma düstük resmen. Belhandanin sutlanmasi 100% dogru bir karar ama zamanlama her acidan skandal.

Türk futbolunun gelişmemesinin, geride kalmasının temel sebebi budur daha doğrusu bu düşüncedir.

Önceki yönetim daha kötüydü deyip ondan örnek vererek kimseyi mübah kılamayız. Kıstas Dursun Özbekse ondan daha kötü başkan çıkmaz dünyada, belki Bartameu.

Mevzu Galatasaray'ın haklarını savunmaksa Mustafa Cengiz yönetimi çoğu defa hocayı yarı yolda bırakmıştır. Eylül - Ekim aylarında ısrarla orta saha almamaları, Etebo denilen garip bir herife 2 milyon euro gömüp getirmeleri zaten bu sezon hangi amaca hizmet ettiklerini ortaya koyuyor. Devre arası ne oldu da bu çabaya girdiler dersen de olur da seçime girebilirsek şampiyon olalım bari kafasına girdiler çünkü.

Neyse bence bu yönetim bu konuda gerek süreç yönetiminde, gerek profesyonel yaklaşım gösterme konusunda hatalıdır. Zeminle ilgilenen Stat Müdürü, kulüpten hala parasını alabiliyorken, takımdaki +4 oyuncunun da menajerliğini yürüttüğü başka bir adamı böyle göndermenin de kesin uzantıları olacaktır.

Ha sen yönetimin hatası yok bu süreçte diyorsan üzerine daha fazla konuşmamıza gerek yok.

Bir baginti yok bu durumun Turk futbolunun gelisimi ile ilgili. Benim altini cizdigim sey, sanki bu olanlar sadece bu yonetime has birseymis gibi ya da "bunlar dusman dertleri kotulugumuz" demen. Benim karsi ciktigim bu, yoksa belirttim ustune de ekledim hatali olduklari noktalar var ancak iyi oldugu / yapici oldugu noktalari da gorunce dusuncene katilamiyorum. Bu kadar keskin ifade kullanmak bana cok dogru gelmiyor. Eger ki dusman olsalardi orada bir saniye bile duramazlardi.

Durumlar gönderilmesi için yeterli sebeptir o başka. Zamanlaması hatalıdır belki onu da ayrı yere koyuyorum. Dün yazdığımdan sonra tekrar ifadelerini okudum. Hakaret yok fakat emir kipli olarak algılanmış olabilir.

Şöyle diyeyim, twitter ve instagramla uğraşacaklarına stada baksın, demek farklı. Keşke yönetim bunlarla ilgileneceğine, biraz da stad konusuna çözüm bulsa. Ben ve oynayan takım arkadaşlarım zorlanıyoruz. Buradan kendilerine seslenmek istiyorum, demek ayrı. Ve ifadesinde eğer çeviri de bir hata yoksa, sanki hedef alınmış bir kişi var. İşini yapsın, ona baksın gibi. Bu da üslup olarak yanlış. Bizler bile burada konuşurken eğer arada samimiyet yoksa birbirimizi sevelim sevmeyelim saygı duyduğumuzdan ifadelerimize dikkat ediyoruz. Hanım, bey ibarelerini kullanıyoruz. Üst-ast ilişkilerinde bu bir gerekliliktir. Saygı ve üslup kişinin kimliğidir ve herkeste olması gerek.

Onun harici sormak isterdim yönetime, madem bunlar vardı da bu adam da ne diye sözleşme uzatmak istedik. Bu karakterde bir insan ise ve geçen tarihlere de yapılanlara da bakınca neden ısrar edildi üzerinde anlayamadım. Böyle şeyleri olan birini yollamakta geç bile kalmışız çünkü.

Son düzenleme:
Bu durum aslında bir taşla iki kuş. Hem Belhanda'dan kurtulduk, hem de yönetim iyice kendi kuyusunu kazdı.

Bir sonraki seçimde gidişlerini iyice tescillediler.

Tazminat davası aç da gör demişiz resmen
Belirtilen gerekçelerle bu adamın tazminat felan almaması lazım
Dava açarsa biz de karşı dava açarız herhalde
Bence gayet güzel hazırlanmış bildirim

Ekli dosyayı görüntüle 117380
Normalde açamaz ama bu belirtilen olayların her gerçekleştiğinde kulübün savunma talep edip, yazılı ihtar vermiş olması gerekir. Eğer vermedilerse her türlü alır. Yani mahkeme sen bu sorunları yaşarken aklın nerdeydi, geçmişte yaşananları bugünki olaya bağlayamazsın der.

Dediklerinin doğru olması, bunları deme hakkı olduğunu göstermez. Hepimiz bir yerlerde çalışıyoruz. Memnun olmadığımız yöneticiler, yönetim tarzları yok mu, var. Ama çıkıpta herkesin duyabileceği bir ortamda genel müdür gezeceğine gelsin işleri kontrol etsin diyebilen var mı aramızda? Ha dersin ama sonuç bu olur.

Hayır bunu zamanında sneijder dememiş, hagi dememiş sen kimsin? Düzgün zeminde 5m yanına pas veremez sanki süper teknik biriymiş gibi suçu zemine, yönetime atar.

Üst Alt