Galatasaray'ın da Dahil Olduğu 16 Kulüp PFDK'da! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'ın da Dahil Olduğu 16 Kulüp PFDK'da!

Cevap: Galatasaray'ın da Dahil Olduğu 16 Kulüp PFDK'da!

Şu konu ve net tff ıddanamede gecen takımları hepsını PDFK ya sevk etti antep ve ordu yok sadece hemen gaza gelmeyin

egerki musteki olarak katilmissak :)

Müşteki demek şikayetçi veya yakınıcı manasına gelir.

Müşteki demek bir suç nedeniyle zarar gören ve bu zarar nedeniyle ilgili kişileri yetkili makam ve mercilere şikayet eden manasında kullanılmaktadır.

Müşteki vekili ise müştekinin avukatı ya da temsilcisidir.

Müşteki disiplin kuruluna sevk edilir mi ya? Bence müşteki falan yok.

Tamamen uefa ceza verirse bizi ayıramasın diye yapılan bir hamle, bizim elimiz kolumuz bağlansın, verilen kararları onaylayalım diye.

Böylece uefaya "bak şikayetçi hiçkimse yok, herkes memnun, ceza falan verme" deniliyor.

Bu kokuşmuş ortamda şampiyonluğun önemi yok ,şimdiden çekilelim ligden ...

Bizim yönetimin federasyonu değiştirmek için lobi yapması lazım. Fikret Orman'ı ikna etseler yeter, gerisi sürü gibi gelir peşimizden. İnce zeka lazım tabi bunun için. Köpekle köpekçe konuşacaksın, onurlu dik duruş alkış almıyor maalesef ülkemizde.

Uefa'dan ceza gelirse bizide yakmak için yaptılar ! ALLAH BELALARINI VERSİN !!!

Şu konu ve net tff ıddanamede gecen takımları hepsını PDFK ya sevk etti antep ve ordu yok sadece hemen gaza gelmeyin

disiplin kuruluna herhangi birşey yaptığımızdan dolayı sevk edilemedik doğru söyliyorsun.sadece adımız geçtiği için sevk edildik.ama bu bile yalnış

disiplin kuruluna herhangi birşey yaptığımızdan dolayı sevk edilemedik doğru söyliyorsun.sadece adımız geçtiği için sevk edildik.ama bu bile yalnış

hemen anlamadan dınlemeden gaza gelıyoruz tüp kafa kımseyı sevk etmeyı düsünmuyordu mecbur kaldı tarafsız olmak için adı ıddanmede gecn maçları sevk ettıler yanı bızım maçta gecıyor ıddanamede

tup kafa ne ddedı bunu kacırdınız galıba biz sadece ıddanameye bakmadık bütün maçları ızledık

Müşteki disiplin kuruluna sevk edilir mi ya? Bence müşteki falan yok.

Tamamen uefa ceza verirse bizi ayıramasın diye yapılan bir hamle, bizim elimiz kolumuz bağlansın, verilen kararları onaylayalım diye.

Böylece uefaya "bak şikayetçi hiçkimse yok, herkes memnun, ceza falan verme" deniliyor.

yukarda bir arkadas, musteki olarak disipline gitmisiz demis, o yuzden aciklama yaptim bende ,acikcasi senin dedigin gibi musteki olarak neden disiplin kuruluna gonderilelim ki ,resmen bizide icin icine sokup; sus yoksa sende yanarsin demeye getirmisler !!!

yukarda bir arkadas, musteki olarak disipline gitmisiz demis, o yuzden aciklama yaptim bende ,acikcasi senin dedigin gibi musteki olarak neden disiplin kuruluna gonderilelim ki ,resmen bizide icin icine sokup; sus yoksa sende yanarsin demeye getirmisler !!!

ismi gecn bütün takımlar suc unsuru olup olmasın ayık olun ordu ve antpe yok sadece

ben sımdı o adnanın barıs özbegın kazımın annnelerıne kufu etsem bı yerlere yansırmı

Renktaş ben sana tepki göstermedim, ben de aynen senin gibi düşünüyorum. Yanlış anlaşılmışım kusura bakma.

Fatih Altaylı : Sadece FB değil , çok bağıranlar da şaibe altında

O Bülent Tulun da hala bu kulüpte görev yapıyor ya, ben ona yanıyorum.

galatasaray,trabzon,bursa,buca,kasimpasa daha kim varsa tff yi mahkemeye ve casa dava acin,görevi kötüye kullanmaktan görevden alinacaklar.neyi beklyiorsunuz yaw adami deli etmeyin

Üst Alt