galatasaray'ın korner sorunsalı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

galatasaray'ın korner sorunsalı

Ben kendimi bildim bileli korner sorunu yaşıyoruz. Türk futbolunda ki en büyük sorunlarından birisi. Melo ve Drogbanin olduğu senelerde iyidik ama galiba yanlış hatırlamıyorsam.

Bir fener çözdü bu işi galiba. Duran toptan çok az gol yiyen takım bunlar

Son düzenleme:
Korner sorunundan ziyade bizim stoperlerin zıplama sorunsalı diye konu açılsaymış daha iyi olurmuş.Eren dışında sıçramayı bilen bir tane düzgün adamımız yok.

Dilim varmiyor ama fener derbisinde gol yersek duran toptan olur. Bizde ziplamayan stoper var aga...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Son düzenleme:
Cücük kadar boyu olan heriflerden bir ilk 11 çıkarmış, zıpladıkladıklarında fenerli oyuncuların beline geliyorlar anca, ya ne olacaktı!

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu kadar orta açacaktın madem niye Eren'i oynatmadın?Onun da tek meziyeti bu,bari faydalan ondan.Bir tane kafa vuracak,top indirecek adam yok ısrarla havadan oynayıp durduk maç boyu.Rezil bir stratejiydi.

Yine basladi.2 mactir 19 tane korner kullandik.Maicon'un sutu disinda pozisyon yok.Hepsine rakip vuruyor.Selcuk'un on direge acmasina uyuz oluyorum.

Selçuk herhangi bir duran top kullanmasın mümkünse

Orta açılacak yerlerden ve kornelleri Belhanda

Şut atılacak yerlerden Maicon kullansın

Az önce Selçuk konusuna tam da bu maçı örnek vererek Selçuk'un ne kadar berbat duran top kullandığını ima etmiştim. Kesinlikle duran topları Belhanda kullanmalı. O kullanırken 3-4 gol attık yanılmıyorsam ve bazılarına da vuruyorduk. Selçuk kullanınca en ufak bir tehlike bile olmuyor çünkü çok yumuşak ve kısa kesiyor genelde. Rakip savunmalar için çocuk oyuncağı.

Duran topları kimin kullanacagı konusuna FT el atmalı , ama FT buna sahadaki oyuncuların karar vermesini istiyor belli ki..

Selçuk kaptan olmanın verdiği gucle, her işe maydanoz oluyor ve genelde cok kotu kullanıyor..

Bana kalırsa tum kornerleri Belhandaya attırırım..

Ceza sahası dışında , uzak mesafen yapılacak serbest vuruşları Maicon 'a kullandırırım..

Selçuk ceza sahasına yakın plase atılacak serbest vuruşları ve penaltıları kullanabilir..

Üst Alt