galatasaray'ın korner sorunsalı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

galatasaray'ın korner sorunsalı

Bu selçuk inan denen kazma 8 yıldır tahminimce 500 tane falan korner kullanmıştır ve bunların 490 tanesini ön direğe kullanmıştır ve benim hatırladığım kadarıyla selçuğun kornerlerinden golümüz yok. penaltı noktasına doğru gönder bari de karambol marambol gol olur belki.

Bu selçuk inan denen kazma 8 yıldır tahminimce 500 tane falan korner kullanmıştır ve bunların 490 tanesini ön direğe kullanmıştır ve benim hatırladığım kadarıyla selçuğun kornerlerinden golümüz yok. penaltı noktasına doğru gönder bari de karambol marambol gol olur belki.
kornerlerin %95i falan bugün cöpe gitti.ya alakasiz yerlere gönderdiler ya da paslasarak hic ettiler. selcuk inanin kullandigi hic bir kornerden hayir geldigini hatirlamiyorum son yillarda. belhandanin kullandiklari da bugün onu hic aratmadi.

Yav bunlar hep yardımcı hocaların mallığından kaynaklı. Evlatçılık ayağını bırakıp teknik ve taktik bilgisi yüksek 2 tane prof yardımcı alınmalı

E.Akbaba korner kullanmasın bir zahmet biz bile amatör halimizle halı sahada böyle saçma sapan korner kullanmıyoruz...

Yanlışlıkla bile iyi kullanamıyoruz, paslaşarak kullanalım diyoruz topu rakibe nişanlıyoruz gerçekten garip bir durum 20 korner kullan 20 si de boş olsun.

Kornerler ve Frikikler resmen boşa gidiyor o anda köşe direğine kim yakınsa o kullanıyor kornerleri, frikik olduğu zaman kimin canı isterse Feghouli-Belhanda-Emre-Sinan-Selçuk geçen sene Maicon hatta arada sırada Rodrigues hepsi sırayla frikik kullanıyordu bugün birde Diagne geldi topun başına Belhanda ile birlikte

Çünkü takımın en ufak bir duran top planı yok kim isterse alıyor topu geçiyor kullanıyor ister ön direğe orta açıyor ister daha taşa açıyor frikiklerde zaten uzun zamandır barajı geçip de isabetli şutumuz olduğunu hatırlamıyorum

Halbu ki Teji Savanier gelse böyle mi olurdu ?

Üst Alt