Galatasaray'ın Projesi: Bileklik! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'ın Projesi: Bileklik!

Burak Umut'u tarık Sabriyi gönder altyapıdan 3 tane oyuncuyu al kadroya o zaman değil 1 5 tane alirdim

?すべての鳥をファック?

Azıcık taraftarın gözünde yer yapacak hamlelerde bulunsanız bu basit numaralara zaten gerek yok. Zar zor maçlara giden, kulüp kazansın diye cebindeki tüm parayı fahiş fiyatlara alan taraftar yalnız bırakmaz kulübü.

Yeter ki Dursun'un çiftliğinden çıksın mesele. Adam gibi yönetin tutarlı olun, karakterli olun. Gidin dünya yıldızı getirin de demiyoruz.

Şimdi bu para Tarık, umut, Hamit, Burak gibi çapsızların maaşını ödemek için mi kullanılacak?

Abi bu kadar da olmaz dediğimiz şeylerin hepsi oluyor yerinde ya.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Transfer Center ‏@centerturkiye 6 dk.6 dakika önce
BİLGİ : Galatasaraylılar 10 liraya 840.692 bileklik alırlarsa Hamit Altıntop'un bir yıllık maaşını ödeyecek.

Açıkça söylüyorum.. Gerçek Galatasaray'lı bu ürünü almaz. Sebepleri çok;

-Hiç bir futbolcu indirim yapmadı.
-Tekliflere rağmen oyuncular satılmadı.
-Yazın taraftarın beklentisi yükseltip Ağustos'tan sonra FFP vs. dendi.
-Bilet fiyatları inanılmaz fiyatlara yükseldi.
-Hocamızın arkasındayız dendikten 2 hafta sonra hoca yollandı.
-Yazın yollanan hiç bir oyuncudan bonservis alınmadığı gibi üstüne tazminat verilerek yollandı.
-Takımın bel kemiği Melo, sezon biter bitmez gitmek istediği söylemesine rağmen yollanmadı,yerine oyuncu bakılmadı ve son gün alternatifi bulunmadan satıldı.
-Onlarca forvetle görüşülmesine rağmen 2 dönemdir tek forvet alınmadı.
-Son gün alel acele Kevin'ı almaya kalkıp skandal bir şekilde lisansını yetiştiremediler.
-Resmi siteden yalan Alex beyanı ile camiayı rezil ettiler.

Aşağı yukarı 8-9 ay geçti başkanlığında ve aklıma gelen 10 skandalı yazdım. Zorlasak bir 10 daha çıkar. Bu yönetim gidene tek kuruş yok. Tez zamanda sizden kurtulacağız.

Çocukken Kuzenler bileklik yapıp satarak zengin olacaktık. Sonuç olarak her gün bir dondurma parası bile zor kazandık.

Seyyar saticil8kta bile çocuk kafasında ki adamlar takımı yönetiyor. Yazık .

Finansal Fair-Play kriterlerine uygunluk göstermediği için Avrupa’dan 1+1 yıl men tehlikesiyle karşı karşıya kalan ve UEFA ile şubat ayı içinde son görüşmesini yapacak Galatasaray’ın hazırladığı ilginç bir proje var.

Utanmaz adam Uefa dan ceza yememek icin projen bu muydu yani taraftari soymak? Biz de sandikki akli basinda projeler üretip para kazanacaklar ama megersem suana kadar toshak gecti gözlerinin icine baka baka yalan söyledi taraftardan destek bekliyor, adama derler dursun baskan taraftara buzamana dek ne verdinde simdi yardim istiyorsun yürü baz git, senin yapacagin en iyi proje erken secim alip tekrar aday olmamak , ozaman bak bakalim yeni baskana bu taraftar nasil yardimci oluyor

Eskiden ekmek alana bardak hediye eden bakkallar vardı.Yönetim mantıgı aynı öyle oldu.Ula burak umut sabri semih olcan gibi vitaminsizleri yollasan elin çok rahatlayacak.Hala bilekliktir yok alışveriş yapana bilet bedava bunlar biz tepki gösterdikçe insanları salak yerine koyuyor.Döve döve göndermek lazım tez zamanda ! :S

Neden taraftar enayi mi? Ne verdiniz ki destek istiyorsunuz? Bir halta yaramayan beceriksiz ordusuna milyon euroları verip cebimizdeki 10 liranın peşine düşecek kadar aciz misiniz?

CaXfG_FVIAEMrTM.jpg

Hayatımda bu kadar müthiş bir proje gormedim, projeyi kim önerdiyse bilekliklerden gelen parayı versinler.

HUAWEI G7-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Valla şu bileklik olayı ile uefa karşısına çıkarsa adamlar bizim yönetime bi tarafı ile güler basar cezayı manav bakkal mantıgı ile koca takımı yönetiyoruz. :S

Üst Alt