Galatasaray'ın Projesi: Bileklik! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'ın Projesi: Bileklik!

Bileklikle mi çözülcek bu durumlar ama ben gidip alıcam 20 tl kimseyi fakir yapmaz azıcık da olsa kulübe destek olabilirsek ne mutlu

Aslinda yapilacabilecek o kadar sey var ki.

Bir kac saat oturup düsünsen aklina o kadar fikir ve proje gelir ki. Ne bilim mesela GS-Kart diye bir "üyelik karti" cikartirsin. Bu kart da sana belirli kolayliklar saglar, mesela bilet alirken %5-10 indirim veya Store da 100-150TL üzeri alisveris yapinca bir ürün hediye gibi seyler. Bunlar sadece örnekler.

Yukarida Koray Akgerman abi de kaba hesap ile bizlere düsüncelerini aktarmis. Tabi sayisal boyutlar degisik olur ama genel düsünce yanlis degil ve öyle ahim sahim da zor bir girisim degil yani. Ama istemiyorlar abi, kulübün daha iyi olmasini istemiyorlar kendi menfaatlerini düsündükleri icin.

reziller baslicam lisenize!
10000tlden 500üye basvurmus kabul etmemisler ondan sonrada aglamasin lanet yönetim!

[h=2]Galatasaray'da 'Lise' dışından alaylı olarak tabir edilen gruptan 500 başvuru oldu ancak sadece 63 şanslı kişi kulübe üye olmayı başardı.[/h]

Son düzenleme:

Bir kac saat oturup düsünsen aklina o kadar fikir ve proje gelir ki. Ne bilim mesela GS-Kart diye bir "üyelik karti" cikartirsin. Bu kart da sana belirli kolayliklar saglar, mesela bilet alirken %5-10 indirim veya Store da 100-150TL üzeri alisveris yapinca bir ürün hediye gibi seyler. Bunlar sadece örnekler.

Yukarida @Koray Akgerman abi de kaba hesap ile bizlere düsüncelerini aktarmis. Tabi sayisal boyutlar degisik olur ama genel düsünce yanlis degil ve öyle ahim sahim da zor bir girisim degil yani. Ama istemiyorlar abi, kulübün daha iyi olmasini istemiyorlar kendi menfaatlerini düsündükleri icin.
kardesim bastaki adam gitmedigi sürece hicbirsey dogru gitmez!

ya bileklik projesinden gelecek gelir fazla gösterilip uefadan ceza alınmamaya çalışılacak ya da gerçekten bu aptal yönetim sürüsü kurtuluşun böyle basit bir şeyle olacağına inanıyor

Bu kulüp batıp dinazorların elinden kurtulmadan dernek adı altında kulübü her yıl 50 milyon euro sömüren LİSECİ pilavcılar varken bir halt olmaz tek çare kulübün şahıs yada şahıslara ait olması yoksa böyle dövünüp durururuz En çokta selahattin başkana üzülüyorum sanırım o arsayı dinazorlar yesin diye bağışlamadı kulübe

ya bileklik projesinden gelecek gelir fazla gösterilip uefadan ceza alınmamaya çalışılacak ya da gerçekten bu aptal yönetim sürüsü kurtuluşun böyle basit bir şeyle olacağına inanıyor

Göstermelik iş olmaz.Bunlar bence ciddi bir gelir bekliyor.Bileklik ile koca borç eriyecek zannediyor.Bakkal zihniyeti ile yönetiyorlar.Birşey beklememek lazım.

Yukarida @Koray Akgerman abi de kaba hesap ile bizlere düsüncelerini aktarmis. Tabi sayisal boyutlar degisik olur ama genel düsünce yanlis degil ve öyle ahim sahim da zor bir girisim degil yani. Ama istemiyorlar abi, kulübün daha iyi olmasini istemiyorlar kendi menfaatlerini düsündükleri icin.

O da yapılır Can niye yapılmasın ?

Bir taraftan 20 bin üyeye çık, diğer taraftan taraftar kartı planla ve tanıt. 50 bin kişiye 30 TL den verebilsen 4-5 milyon Euro yapıyor yahu!!

Ama amaç küçük olsun, benim olsun zihniyeti inan kıraç ve arkadaşlarının!!!

Ya çok klişe bir muhabbetttir "Efenim GS UEFA başarısını paraya dönüştüremedi"

Evet dönüştüremedi. Ama neden biliyormusunuz ?

Tüm gözler UEFA kupası ile birlikte ve 4 şampiyonlukla birlikte tamamen Faruk Süren üzerine çevrilmişken GS logo kullanım hakkını nasıl bir kanuni uygulama ise kulübün elinden GS vakfı olarak aldı ve kullandırmadı. Taaki Faruk Süren bırakana kadar. GS logolu GS forması basıp storelara koyamadı koca GS !!! UEFA da giyilen formaları imzalı bir şekkilde segileyemedi!! Çünkü Faruk Süren liseli değildi ve tarihin en popüler başkanı olması hazmedilebilecek bişey değildi İnan kıraç denen habis için !!

İşte böyle küçük olsun benim olsuncularla dolu GS kulübünün içi!!!

Bu şerefsizler isteseler kulübü 5 bin aktif üyelikten 50 bin üyeye çıkarırlar Barcelona real Madrid 100 bin üzeri üyesi varken! Yeni Katılacak olan 45 binden 15 er bin alırlar, eder sana 675 milyon TL !! Bu 50 binden her yıl 4 bin TL aidat alırlar, eder 200 milyon TL !! Karşılığında da tüm GS adası, kalamış hatta yapacakları başka tesisleri bu üyelere kullandırarak onlara sosyal bir fayda sağlarlar ki cazip hale gelir. Nolacak adam Golf kulübüne 120 bin TL ye üye oluyor her yıl da aidat veriyor!! GS kulübüne üye olacak Asya ile Avrupa arasındaki boğazın üstünde yemek yiyecek, kapalı açık havuza girece, fitness centerda takılacak, yemek yiyecek !!! Bunların 10 da birini vermeyen Hillside yıllık her üyeden 4 bin TL alıyor. Bunlar bir de aile olarak yararlanabilecekler falan!!! Valla ne borç kalır ne bişey!!

Ama yooookkkkkkkkk, küçük olsun , pilavcıların kalsın koca GS !! :(

(Bu arada yıllık 200 milyon TL üye aidatları ile inanılmaz bir gelir artırıyorsun. SPK ya da sermaye artırımı için başvurup Borsa kanalı ile de bir 300-400 milyon TL de rahatlıkla toplayabilirsin ve harbiden borç sıfırlanabilir kolayca, şaka değil, sadece pilavcılar istemiyorlar!! )

Son düzenleme:
O da yapılır Can niye yapılmasın ?

Bir taraftan 20 bin üyeye çık, diğer taraftan taraftar kartı planla ve tanıt. 50 bin kişiye 30 TL den verebilsen 4-5 milyon Euro yapıyor yahu!!

Ama amaç küçük olsun, benim olsun zihniyeti inan kıraç ve arkadaşlarının!!!

Ya çok klişe bir muhabbetttir "Efenim GS UEFA başarısını paraya dönüştüremedi"

Evet dönüştüremedi. Ama neden biliyormusunuz ?

Tüm gözler UEFA kupası ile birlikte ve 4 şampiyonlukla birlikte tamamen Faruk Süren üzerine çevrilmişken GS logo kullanım hakkını nasıl bir kanuni uygulama ise kulübün elinden GS vakfı olarak aldı ve kullandırmadı. Taaki Faruk Süren bırakana kadar. GS logolu GS forması basıp storelara koyamadı koca GS !!! UEFA da giyilen formaları imzalı bir şekkilde segileyemedi!! Çünkü Faruk Süren liseli değildi ve tarihin en popüler başkanı olması hazmedilebilecek bişey değildi İnan kıraç denen habis için !!

İşte böyle küçük olsun benim olsuncularla dolu GS kulübünün içi!!!

Bu şerefsizler isteseler kulübü 5 bin aktif üyelikten 50 bin üyeye çıkarırlar Barcelona real Madrid 100 bin üzeri üyesi varken! Yeni Katılacak olan 45 binden 15 er bin alırlar, eder sana 675 milyon TL !! Bu 50 binden her yıl 4 bin TL aidat alırlar, eder 200 milyon TL !! Karşılığında da tüm GS adası, kalamış hatta yapacakları başka tesisleri bu üyelere kullandırarak onlara sosyal bir fayda sağlarlar ki cazip hale gelir. Nolacak adam Golf kulübüne 120 bin TL ye üye oluyor her yıl da aidat veriyor!! GS kulübüne üye olacak Asya ile Avrupa arasındaki boğazın üstünde yemek yiyecek, kapalı açık havuza girece, fitness centerda takılacak, yemek yiyecek !!! Bunların 10 da birini vermeyen Hillside yıllık her üyeden 4 bin TL alıyor. Bunlar bir de aile olarak yararlanabilecekler falan!!! Valla ne borç kalır ne bişey!!

Ama yooookkkkkkkkk, küçük olsun , pilavcıların kalsın koca GS !! :(

İştek küçük olsun benim olsun düşüncesinden ne 1 cm uzuyoruz ne kısalıyoruz.Arkadaş fosillere de birşey olmuyor ki adamlar senden benden saglam taş gibi saglıgı yerinde hep.Hepsi 80 yaşına gelmiş adamlar hala yeme peşindeler.

Elimden geldiğince yazmaya çalışacağım.Ben açıkçası söz konusu Galatasaray oldugunda kalbime düşen sevgi futbolcu sevgisi veya yönetici sevgisi vs değil.Galatasaray söz konusu olunca aklıma dursun özbek hamit altıntop, sabri 5 milyon alıyor umut 8 alıyor 5 gol atamıyor tarzı şeyler gelmiyor.Takıma maddi olarak destek olacaksam, Galatasaray a destek olmak için alıyorum.

Çıkıp hamitin parasını ben mi ödeyeceğim 2 lira vermem diyen adam benim penceremden olaya yanlış bakıyor.Herkesin takıma olan sevgisi başkadır, olabilir.Demek Galatasaray kötü yöneticilerden kötü futbolculardan kurulu olunca, maddi manevi desteğini çeken taraftarlarda olabiliyor.Saygıyla karşılamak lazım yapacak bişey yok. Dursun özbek antipatik bi başkan.Takıma geldiğinden beri transfer vs yapmayınca özellikle sosyal medya taraftarları tarafından dahada itici hale geldi.İyi bi yönetici olmayabilir.Ama ben anlamıyorum durumu kabullenememe mi bu acaba? Uefa ceza veriyor ya.Göz göre göre ceza yiyeceğiz.Vaziyet kötü.Toplantı öncesi pozitif şeyler koyabilmeliler uefanın önüne.

Bileklik meselesini hala yok 100bin tane alınsa hamitin parası çıkmıyor.1 milyon satılsa bile şöyle böyle olmuyor diye yazanlar var.Ha bu yönetim bilmiyor öyle olmadıgını sen biliyorsun:)

Bu bileklik meselesinden kulüp parayı taraftardan değil.Zengin çevresinden kazanıyor.Toplu alımlar oluyor sürekli.Basına yansıyanıda var yansımayanıda.. Al kardeşim iki tane bileklik ne olacak.Sanane dursun özbekten hamit altıntoptan.Sen Galatasaray ın için yap yardımını.

Bileklik viral ı gibi oldu anasını satayım.Kulüp bana para versin lan reklam yaptım resmen.

Üst Alt