Galatasaray'ın Yeni Başkanı Kim Olmalı? - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'ın Yeni Başkanı Kim Olmalı?

Galatasaray'ın Yeni Başkanı Kim Olmalı?

• Kullanılan toplam oy
    218
Öztürk başkanıma siyasi baskılar olmasa banko başkan olurdu
diğer üç isminde benim için bir anlamı yok
turgay kıran olsun bari yıllardır uğraşıyor

Üçünün de ne vaat ettiğini, kimler olduklarını bilmiyorum. Zaten taraftarın bekelntisi de pek önemli değil bizim kulüpte. Dedeler toplanıp atıyorlar birini ne de olsa.

Özbek zlatanı getircekmişmiş.
sanmıyorum ama bakalım

@AslanStatistic: Dursun Özbek, Zlatan transferi konusunda Lig TV'nin yeni sahibi El-Khelaifi ile prensip anlaşmasına vardı.Marka değeri için olumlu baktı/AMK

bugünkü yönetimi eleştirebilen tek kişi turgay kıran olduğu için başkan olmalı. açık konuşuyor, güzel projeleri var birkaç tane. ama sadece laf olarak değil görüştüm, anlaştım, şöyle olacak böyle olacak gibi konuşuyor.

bugünkü yönetimi eleştirebilen tek kişi turgay kıran olduğu için başkan olmalı. açık konuşuyor, güzel projeleri var birkaç tane. ama sadece laf olarak değil görüştüm, anlaştım, şöyle olacak böyle olacak gibi konuşuyor.

Rabiotu 5 milyon euroya almak gibi mi? Tottenham ve Romanin 15 milyon euroya alamadigi Rabiotu.

Gecen gün GSli bir üye, GS TVde kendini Kiranin listesinde görmüs. Haberi bile yokmus, sonra arayip, düzetilmesini istemis.

Genc ve kiralik oyunculardan kadro kurmak, Brezilyada bir takimdan oynamayan oyuncuyu almak mi güzel proje?

Ersan Çelik
‏@ersanspor

KIRAN resmen sallıyor,Devletle konuşmuşmuş,altyapılar kuracakmış!YÜRÜ ya
sen GS BŞK.OL/Ben de ABD başkanı olacağım.CEK-CAK politikacı geyiği

Ersan Çelik
‏@ersanspor

T.KIRAN,benim yorumlarımı saçma sapan buluyormuş.Yeğen beni bırakta
söylediklerine bir bak,kimin saçmaladığını görürsün!Taraftarı kandırma!

Dursun Özbek biraz daha adaya benziyor.Büyük ihtimal yeni başkan o olacak.Duygun Yarsuvat faciasından sonra daha kötüsü gelmez herhalde.

Rabiotu 5 milyon euroya almak gibi mi? Tottenham ve Romanin 15 milyon euroya alamadigi Rabiotu.

Gecen gün GSli bir üye, GS TVde kendini Kiranin listesinde görmüs. Haberi bile yokmus, sonra arayip, düzetilmesini istemis.

Genc ve kiralik oyunculardan kadro kurmak, Brezilyada bir takimdan oynamayan oyuncuyu almak mi güzel proje?

Ersan Çelik
‏@ersanspor

KIRAN resmen sallıyor,Devletle konuşmuşmuş,altyapılar kuracakmış!YÜRÜ ya
sen GS BŞK.OL/Ben de ABD başkanı olacağım.CEK-CAK politikacı geyiği

Ersan Çelik
‏@ersanspor

T.KIRAN,benim yorumlarımı saçma sapan buluyormuş.Yeğen beni bırakta
söylediklerine bir bak,kimin saçmaladığını görürsün!Taraftarı kandırma!

aydınlandım açıkçası. :) ben dinlediğimde 1) şimdiki yönetimi eleştiriyordu 2)gstv yi türksata taşıycam demişti. ersan çeliğin yorumlarını saçma bulması: ersan abiyi çok severim, takip ederim falan ama adamın da saçma bulma hakkı var. mertçe söylüyor ya hoşuma gitmişti. bence yine de başkan olma ihtimali ve yeterliliği gözardı edilmemeli. hiç olmazsa diğerleri de bu netlikte olsunlar

Aynen , umarım öyle olmaz ama öyle olacağınıda sanmıyorum. Bakınız son günlerde anıldığımız veya temas kurduğumuz isimler ; Fernandao , Kevin- Prince Boateng , Maxi Periera , Ozan Tufan.
Bu oyuncular bence son derece nokta atışı isimler ayrıca bir kaliteli sağ kanat ve stoper ile ligin anasını ağlatırız..Ayrıca Fernandao olurda gelirse ön tarafta top tutma olsun , fiziki güç olsun net level atlatır. Umarım bu hamleler yapılır.

Ne diyeyim Renktaş , Allah hakkımızda hayırlısını eylesin

fernandao kim bizde oynayacak oyuncu deil bursa basaksehir ayari topcu

Dursun beyefendi basketbol icin 5,5 milyon avroluk sponsor bulmus.Galatasaray Odeabank.3,5 milyon avrosu erkek ekibimizin,2 milyonu da hanım ekibimizin bütcesi.Birazda kulübümüz eklerse iyi bir takim olusturabiliriz.

Dursun beyefendi basketbol icin 5,5 milyon avroluk sponsor bulmus.Galatasaray Odeabank.3,5 milyon avrosu erkek ekibimizin,2 milyonu da hanım ekibimizin bütcesi.Birazda kulübümüz eklerse iyi bir takim olusturabiliriz.

Ben Basketboldan fazla anlamam Renkdas merak ettigim konu Ülkersporun Bütcesi, adamlar Finalfour oynadu bunun Bedeli az degildir kanimca?

Üst Alt