Galatasaray'ın Yeni Başkanı Kim Olmalı? - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'ın Yeni Başkanı Kim Olmalı?

Galatasaray'ın Yeni Başkanı Kim Olmalı?

• Kullanılan toplam oy
    218
Dursun beyefendi basketbol icin 5,5 milyon avroluk sponsor bulmus.Galatasaray Odeabank.3,5 milyon avrosu erkek ekibimizin,2 milyonu da hanım ekibimizin bütcesi.Birazda kulübümüz eklerse iyi bir takim olusturabiliriz.

Bize şöyle 3 tane sponsor lazım ( çünkü az para veriyorlar )

1 Forma ön yüzü 3.5 milyon Odeabank
2 Forma arka yüzü 2.5 milyon XXX
3 şort 1 milyon XXXX

Bide Nıke ile formalar içinde anlaşırsak süper olur.

Nıke'yide eklersek 2 milyon

8 milyon euro yapar 2 milyon'da yönetim koysa 10 milyon euro'ya Ergin Hoca'ya bi hayli yeter. Hele bu seneki facialardan sonra çok

iyi bir takım çıkaracaktır aynı hatalara bi daha düşmez umarım.

Ben Basketboldan fazla anlamam Renkdas merak ettigim konu Ülkersporun Bütcesi, adamlar Finalfour oynadu bunun Bedeli az degildir kanimca?

Onların bütçesine böyle 3-5 Milyon Eurolarla ulaşamazsın. 25-30 Milyon Eurolardan bahsediliyor. CSKA'dan sonra Avrupa'nın 2. büyük bütçesine sahip Ülker. Fenerbahçe de tek bir dikili taşı olmadan kaymağını yiyor başarının. 20-30 milyonluk sponsor bulursan ancak rekabet edebilirsin ki o da çok çok zor. Ülker eğer finale çıkılsaydı 5 milyon Euro prim dağıtacaktı. Yani bizim aldığımız sponsor ücreti kadar prim ücreti :) Bu prim kararını alan da Ülker yönetimi, Fenerbahçe yönetimi değil. Yönetimler ayrı ama başarı Fenerbahçe'ye mal ediliyor.

ali-durust-top-hamza-hamzaoglu-nda-6737126_x_9720_o.jpg

Koca burunlu Hamza Hocamızın

muslera1-640.jpg

Elleri küçük Musleramızın (!)

tff_iyice_sasirdi_melo_h5641.jpg

Koca dilli Melomuzun

dt9sSVW.png

Pörtlek Mertimizin yanına

galatasaray.jpg

Koca kulaklı Sn. Dursun Aydın Özbek yakışır.Duyu organlarımız daha sağlam olmalı.

20141219_433372_mustafa-karatas-hoca-ya-sok-soru_5.jpg

Adam bu iş için websitesi hazırladı, aksiyon planlarını paylaştı, sürekli başarı hedefi koydu. Galatasarayın başına yalancı birinin geleceğini hiç tahmin etmezdim. Böyle kişiliksiz ve tek ayak üzerinde dakikada 600 yalan söyleyebilen bir adamı tanımadan, sadece projelerine ve vaatlerine inanarak Dursun Özbek dedik.
Burada suç bizde değil, yalancı şahsiyettedir.

Başlığı görünce yeni anket sandım.

Eski anketin hükmü bitmiştir. Evet kandırıldık, kandık .. Geriye dönük hesaplaşmanın bu aşamada kimseye hiçbir faydası yok.

Yeni , beyaz bir sayfa açmak lazım.

Modlardan yeni bir anket bekliyorum. Bu anket bazılarına mesaj olacak ve kış uykusunda olanları uyandıracaktır.

Değişik yerlerde birkaç kere yazdım. Benim adayım Haluk Ulusoy

Üst Alt